Bana da isim konusunda yardımcı olur musunuz?

Başlatan sukeyna, 10 Ekim , 2012, 18:57:47

« önceki - sonraki »

sukeyna

Kızlar beğendiğim isimler şöyle;
Ömer Yağız
Ömer Alp
Ömer Yasir
Sizce hangisi daha güzel ..?

cute552

ömer yagız daha güzel sanki alpte güzel ama ömer yagız daha güzel geliyor kulaga

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

sukeyna

Sağol canım, iki ismi birden kullanacağım ve çok kararsızım gerçektrn :flowers:

laracroftt

omer alp bence
Bı ısım daha köklu,dıger ısmı modern olmus olur

serserim

BENİM KULAĞIMA ÖMER ALP DAHA HOŞ GELDİ CANIM HAYIRLISI OLSUN İSMİYLE SAĞLIKLI MUTLU ŞANSLI BÜYÜSÜN İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

3 şıkkı da söyledim kulağa en hoş geleni ömer alp
zaten isim seçerken evde yüksek sesle isimleri söyleyecekmişsin hangisi daha hoşuna giderse o olmalıymış ben ÖMER ALP olmalı diyorum yağız daha baskın bir isim ömer isminden sonra geldi mi sanki ağır kalıyor 2 çocuğa aynı anda sesleniyormuş gibi oluyor :icon_thumright: tabi bu sadece benim fikrim ;)

sukeyna

Teşekkür ederim arkadaşlar benimse Ömer alp hoşuma gidiyo sanki :love9:

sukeyna

Alıntı yapılan: serserim - 10 Ekim , 2012, 19:21:33
BENİM KULAĞIMA ÖMER ALP DAHA HOŞ GELDİ CANIM HAYIRLISI OLSUN İSMİYLE SAĞLIKLI MUTLU ŞANSLI BÜYÜSÜN İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Âmin canım inşallah :nazar:

iklima

Bence yağız ismi çok hoş ana tek başına.
2isimdeyse en hoş duran söylenen ömer alp siklardan
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

xxcansuxx

ömer alp  :icon_thumright: söylenişi kolay yağız koyacaksan da yağız ömer daha kolay söylenişi

merviş86

bence ömer yağız adıyla yaşasın inşallah ömer ismini özellikle çok severim  ;) Hz.Ömer çok adil bir peygambermiş ayrıca çok güçlü böyle düşününce yağız daha çok yakışıyor yanına sanki  ;D
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

ZéynéP.SimAy

asya81

eşimin adıda ömer lütfü :love9: :love9: ömer ismindekiler uysal oluyor.bencede ömer alp :icon_thumright:

FİGENN

_inci_tanem_

Eğer iki ismi bir anda kullanacaksanız kesinlikle  :icon_thumright:

Ömer Alp canım :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: