kızlar fikir verin lütfen

Başlatan xxcansuxx, 09 Ekim , 2012, 21:50:15

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

abim ev aldı sizdede vardır ev alana ev hediyesi alınır ne alacağımı bulamadım fikir verirseniz sevinirim kızlar :opucuk: :opucuk:

ayrıca annemlerde yeni evlerine taşındılar onlarada alıncak annemler hacıya gittiler hacı içinde hediye yapılır anneme kalsa istemiyor düşünüyorum eksiğide yok bulaşık mak.yok ama onu alamam  :suclu: :suclu:

eşimbak diyor çocukdan çarşıya gidemiyorum netten bakıyorum dekoratifaynalar yada büyük saatler var ya aynalı bir tek onlar aklıma geliyor  :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Halı olabilir, abajur evet aynada güzel fikir

Ne bilim bunlar geldi aklima

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Ekim , 2012, 23:57:52
Halı olabilir, abajur evet aynada güzel fikir

Ne bilim bunlar geldi aklima

opucuk: :opucuk: tşk edam aslında salon halı olabilirde annem gelmez yanımda beğenmeye benim zevkimide bilmiyorumki
bğenirmi

asya81

şık bir biblo salona şu yeni çıkan saatlerden olabilir halı için ev dekorasyonunu bilmek ona göre almak gerek

bu tarzın değişikleri çok şık olabilir

xxcansuxx

evet asya bu saatlerden diyordum  :hello2: :hello2: :icon_thumright: çok şık durur annemlerde yok
abimin salonunu görmedim o meraklı böyle şeylere almış olabilirmi bilmiyorum

2 seçenek var var aklımda ya dek.ayna ya saat  :dontknow: :dontknow: başkada aklıma gelmiyor bi hediye hiçde anlamam aslında  :BangHead: :BangHead:

asya81

evi gören yakının yokmu baksın bir eve saat varmı yokmu.şık bir hediye olur bide cam nazar boncuğu al şöle duvara asılan şık bişe.ekstadan alabilirsin.ilk eve nazar boncuu güzel olur

laracroftt

tatlım tasarım bıseyler de alabılırsın. Internette bulabılırsın. Mutfagına abın ıcın, annenede boyle sık bı saat olabılır evet.

xxcansuxx

gülçin baktım masa üstü setten abim evime ilk ziyaretime gelirken bana almış çok hoş  :icon_thumright:
ilki çok ilginç aslında abimin oğluşu sever böyle şeyleri ama  ev hediyesi çok ucuza kaçmış olurum  :suclu: :suclu:

tşk ben bu siteyi bir inceleyim bakayım daha neler var  :opucuk: :opucuk: tşk

laracroftt

rıca ederım cnm :opucuk:

Bak o 3 parca saatlerde cok hos. Tablo gıbıler. Onada bak. Insallah bulursun ıstedıgın gıbı bısey :)

xxcansuxx

kızlar bu tablo nasıl ev hediyesi abim için

asya81

panoromik bir tablo hoş seçim :icon_thumright:

laracroftt

ne kı kız bu anlamadım ben :k06:

Elektrık baglantısı falan mı var? Isıklı mı,ne resmı var cozemedım :suclu: