aktivite masası

Başlatan asya81, 09 Ekim , 2012, 10:23:03

« önceki - sonraki »

asya81

,arkadaşlar kızım sıkılıyor aktivite masası alayım istiyorum kullanan memnun kalan varmı

laracroftt

bahsettıgım yarısmayı kazanırsam bundan gelıcek bana ınsallah :amin: ama pek umudum yok. Bı bebegın 123oyunu gordukten sonra :-ooo o kadar oy toplayamam sanırım :(

asya81

inşallah kazanırsınız canım  :amin: :amin: güzel bir ürün

bnsroni

Yaklaşık 2 aydır kullanıyor kızım ve çok seviyor tavsiye ederim.

asya81

Alıntı yapılan: bnsroni - 09 Ekim , 2012, 12:29:24
Yaklaşık 2 aydır kullanıyor kızım ve çok seviyor tavsiye ederim.
o zaman almak farz oldu çünkü sıkılıyo eğlendirir kızımı :opucuk:

bnsroni

bnsroni

Birde bunu tavsiye ederim fiyatları hemen hemen aynı ve ciddi oyalanmasını sağlıyor.

asya81

saol canım hepsi çok güzel kızın ayrı güzel maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: aktivite masasının yanındaki nasıl bişey.oda yürümesine yardımcı dimi yani oda iyi gibi.ismi nedir o oyuncağın

bnsroni

Teşekkür ederiz :)
Oda ilk arabam diye geçiyor yürümesine yardımcı oluyor. Tutunup tüm evi gezebiliyor diğer araba ilede yapabiliyor yürüme egzersizlerini ayrıca almana gerek yok:)
Babamız çok meraklı ne görse alıyor :laughing7:

asya81

saol canım :opucuk: bizim babada merak yok :cildir: :cildir: bana dio neyi görsen istiyon die sanki ben oynuycam :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

bizim babada da merak yok  ne çok özenirim  araştırsa gezse kendiliğinden bak ne aldım çok faydalı eğlenceliymiş kızımız için dese ama sanmıyorum biraz aileden görmekle alakalı sanırım bizimkinin :suclu: :suclu: :suclu:

arkadaşım kızında oyuncaklarıda çok güzel  :icon_thumright: hepsine bayıldım  :opucuk:

bnsroni

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

güzelmis bende alirim yakinda az ayaklansin oyalanir onunlan  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2012, 19:47:23
bizim babada da merak yok  ne çok özenirim  araştırsa gezse kendiliğinden bak ne aldım çok faydalı eğlenceliymiş kızımız için dese ama sanmıyorum biraz aileden görmekle alakalı sanırım bizimkinin :suclu: :suclu: :suclu:

arkadaşım kızında oyuncaklarıda çok güzel  :icon_thumright: hepsine bayıldım  :opucuk:
ahhh ahhh nerde kaçgündür aktivite masası diye yedim.kızım az eğlensin istiyorum dışarıda çıkaramıyorum  :cildir: :cildir: asansörsüz apartman ve eşekölüsü araba yüzünden :violent1: :violent1:

...ŞehzadEfe...

oyuncaklar çok güzel o ilk arabamdan acaba lasam efe de oynarmı şimdik aklıma takıldı aslında alınacak okadar çok şey varki ben şaşırıyorum nereye saldırıcagımı bilemiyorum  :k06: :k06: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var