Aklima geldi sordum

Başlatan Yaşamsebebim, 08 Ekim , 2012, 07:57:55

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

Slm kizlar fazla giremiyorum  hepiniz iyisiniz insallah simdi bebegimi emzirdim kusagimda uyuyor onu kokladimve dedimki  bu bebekler nedenbu kadargüzel kokuyor annelik cok güzel kendimden ônce geliyor hayatta artik Rabbim Ölmayan herkese versin hepinizi öptüm

°•.ℓανιηуα.•°

:love9: :love9: :love9: :love9:

emin ol o kokuları bir ömür öyle olacak...

evlat.... dünyadaki her şeyden güzel bi duygu  :love3:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum yedi yaşında hala çok güzel kokuyor... evlat kokusundan güzel bir koku var mı acaba?

°•.ℓανιηуα.•°

Peygamber efendimizin de sözü var ya: evlat kokusu cennet kokusudur diye  :love7:

asya81

evlat candır etimizden canımızdan kanımızdan bir mucizedir.kokusu dünyaya bedeldir.ALLAH EVLATLARIMIZI ANASIZ BABASIZ BIRAKMASIN :amin:isteyen herkese tattırsın bu mucizeyi :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencede en güzel koku hic biseye degismem bu kokuyu  :love7: :love7: inanin altini degistirirken bile bana kötü koku gelmiyo  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 12 Ekim , 2012, 15:18:59
bencede en güzel koku hic biseye degismem bu kokuyu  :love7: :love7: inanin altini degistirirken bile bana kötü koku gelmiyo  :k06: :k06:
bacım ben onu es geçemicem bazen pek pis kokuyor :toothy10: :toothy10: :toothy10:eşim kaçıyor :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 12 Ekim , 2012, 15:18:59
gülüm 7 aylık daha kötü gelmezde 9 aylık falan olsun resmen büyük adam yanında yapmış gibi kokuyor o dakikasında değiştiriyorum babası kızım sen ne yedin ya bu ne koku diyor ben birkaç kez ölcem zannettim yoğunluktan  :igrenc: :igrenc:
ama kendi  missss  kokulum  :love9: :love9: :love9: iyiki varlar çok şükür rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

iklima

Rabbim sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin ins canım.tüm bekleyenlere de o mutluluğu tattirsin :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!