bahar arkadaşımızda hamile

Başlatan nazlıyarim, 05 Ekim , 2012, 19:30:03

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

rabbim sonunda bahar arkadaşımızında yüzünü güldürdü maşallah canım benim çok tebrik ediyorum allahım ikinizide korusun :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Sır_Çiçegi

hayırlı olsun sorunsuz bir gebelik geçirir inş.  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Hayırlı uğurlu olsun cok sevindim  :hieyt:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:
tebrikler canım rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah çok sevindim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

gözün aydın  Bahar  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  çok sevindim canım bak çok şükür bebişler tutundu anneye   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: inşallah sorunsuz bir gebelik yaşarsın canım Allah sağlıcakla kucağına alabilmeyi nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

hüzünden_gelme

Gözün aydınnnn rabbim tamamını erdirsin sağlıklı bir gebelik olur inşallah  :love9: :love9:

bhrssyy

çok saolun arkadaslar   :opucuk: :opucuk:  Allah razı olsun Rabbim tüm bekleyenleri sevindirsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

bhrssyy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 05 Ekim , 2012, 19:30:03
rabbim sonunda bahar arkadaşımızında yüzünü güldürdü maşallah canım benim çok tebrik ediyorum allahım ikinizide korusun :)

saol ablammm  :opucuk: :opucuk: Rabbim inşallah sanada nasip etsin inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tebrik ederim canım Allh tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin:
sağlıkla kucağındada gör rabbim tüm bekleyenlerin hasretini sona erdirsin çok emek verdin rabbim mutluluğunuzu daim etsin  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: bhrssyy - 05 Ekim , 2012, 22:21:49
Alıntı yapılan: nazlıyarim - 05 Ekim , 2012, 19:30:03

saol ablammm  :opucuk: :opucuk: Rabbim inşallah sanada nasip etsin inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
amin canım inşallah sorunsuz bi gebelik yaşarsın inşallah :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

bhrssyy

Alıntı yapılan: ayy - 05 Ekim , 2012, 20:10:35
:nazar: :nazar: :nazar:
tebrikler canım rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah çok sevindim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah razı olsun Allah'ım sanada nasip etsin inş çifter çifter  :amin: :amin: :opucuk:

<<<betty>>>

tebrik ederim canım, Allah öncelikle sağlıklı bir gebelik geçirmeni ve sağsalim kucağına almayı da nasip eder inşallah  :amin:
darısı bekleyen isteyen tüm arkadaşların başına inşallah  :amin: :amin:

EMEL 26

hayırlı olsun canım rabbim sorunsuz bir şekilde kucagına almayı nasip ettsin :amin: :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

_inci_tanem_

Gözünüz aydın  :love9: :love9:
RABBİM sağlıklı bir gebelik geçirip kuzunu yada kuzularını kucağına almayı nasip etsin sağlıkla hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

gökkusağı

hayırlı olsun allah tamamna erdirsin inşş  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥