27 Nisan , 2024, 20:18:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ayy (Ayşe'nin) DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSSSUUNN

Başlatan ZéynéP.SimAy, 04 Ekim , 2012, 14:06:57

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

:flowers: :flowers: :flowers:  :love9: :love9: :love9: :love9: Mutlu yıllar ayşecimmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: Yeni yaşın sana dilediğin tüm güzellikleri tüm mücizeleri getirsin inşallahhhhhh  :amin: :amin:  :hello2: :hello2: :hello2:  :muzz: :muzz:  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

sana eşinle ve   seni daha fazla bekletmeden gelecek olan bebeğinle mutlu yıllar diliyorum... inşallah bir sonraki doğum gününü bebeğin kucağında kutlarsın

Sır_Çiçegi

doğum günün kutlu olsun cnm saglıcakla inş. :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

dogum gunun kutlu olsun canim nice senelereee :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

]

cute552

dogum günün kutlu olsun ayşecim nice senelere   :love9: :love9:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

suzannn

NİCE SENELERE AYŞECİM İNŞALLAH BU YENİ YAŞINDA GÖNLÜNDEKİ BÜTÜN DUALAR KABUL OLUR İNŞALLAH SENEYE EVLADINLA GİRERSİN YENİ YAŞINA

ayy

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
yaaaa kızlar çok duygulandım ve daha yeniii gördüm topiği iyiki varsınız hepinizi kocaman öpüyorummm
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
güzel dilekleriniz için çok teşkkür ediyorumm Allah sizden razı olsun hepizini çok seviyorum hep heran varlığınızı hissttirdiniz bu zor günlerimde eşim dostum sırdaşım oldunuz iyiki burada aranızdayım :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
kocaman bir aile kocaman bir yürek burası acı hepimizin mutluluk hepimizin hep mutluluklar paylaşalım inşallah burda :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Canım doğum günün kutlu olsun  :flowers: :flowers:

Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte sağlıklı,mutlu,huzurlu ve bebekli bir yıl dilerim  :love9:  :love9:

Herşey gönlünce olsun...Yeni yaşında inşallah bebişlerini kucağına alırsın hayırlsııyla sağlıkla  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayy

canım çok saol inşallah güzel dileklerin gerçek olur :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

destina06

canımmmmmmmmm mutlu yıllar diliyorum saana doğum günün kutlu olsun yeni yaşında keşke dediğin tüm dileklerin seninle olsun ve yeni yaşın sana bebişini getirsin :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers:

melek100lü

:opucuk: :opucuk: :love9:  canım arkadaşım benim doğum günün kutlu olsun bitanem :love9: :opucuk: :opucuk:

:love9: :love3: :love9: nice senelere inşallah tüm sevdiklerinle iyki doğdun iyki tanıdık seni bitanem benim

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

canım inşallah yeni yaşında rabbim kucağını doldursun inşallah en kısa zamanda bitanem benim  :opucuk:

bnsroni

°•.ℓανιηуα.•°

hüzünden_gelme

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE CANIMCIMM  :opucuk: :opucuk: :opucuk: