Arkadaşlar kilo vermek için neler yapıyorsunuz?

Başlatan Dilek&Yusuf, 03 Ekim , 2012, 00:33:18

« önceki - sonraki »

burcum

Alıntı yapılan: asya81 - 04 Ekim , 2012, 16:18:42
ELMA SİRKELİ ILIK SU İÇİNE AZ BAL.SABAH AKŞAM İÇİLCEK BU YAĞLARI PARÇALIYOR VE YEŞİL ÇAY

:igrenc: :igrenc: :igrenc: o dediğin şeyi içersem zaten ben toptan parçalanırım anacım o nasıl bir karışımdır hele :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

elma sırkelıyı duydum ama mıdem hassas oldugu ıcın tesebbus etmedım :igrenc: bal eklendıgını bılmıyodum ama sadece sırke ve su sanıyodum.

<<AyBüKe>>

Ben o diyeti yapali yaklasik 2 ay olucak 64 kiloydum basladigimda.
Su an 59 kiloyum ve surekli biseyler yiyorum ama verdigim kilolari almadim cok sukur:)
Belki bunyeyle alakalidir bilemiyorum ama ben faydasini gordum dukan diyetinin  :icon_thumright:
Ama hergun bi bahane bulup kendime mutlaka yururum. Markete giderim ve mesafesi var biraz evime.

burcum

zaten herşeyden önce hareket aybükecim sen hareketsiz ol rejim yap gene boşa obezite için bile günde 10.000 adım sloganı yaptılar nerde hareket orda bereket :icon_thumright:

fıstık

Bende rejim yapıyordum istediğim kiloya 1-2 kilo kalmıştı ki

hamile kaldım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sağ salim doğum yapayımda sonrasını düşünürüz  :icon_thumright:

Balböceği

Dilek&Yusuf

:flowers: aynen millet bi strese girsn tığ gibi oluyo benm daha çok ylyip içesim geliyo:) nasılsın balböcüğüm görüşmeyeli?

Balböceği

Tamam iste bende öleyim Dilek  :ehi:

İyim canm 3 haftadır netim yoktu  :k06: ama şimdi var  :hieyt:

Balböceği

Ama varya tam tersiydim yeme içmeden kesilirdim, son 1 1.5 yıldır stresten yemek yemek istiyorum

Dilek&Yusuf

bende öyleydim cnm ama buranın stresi iştahımı açıyor 8 ay kaldı 8 ay daha böyle devam ederse bir tosuncuk olarak dönecm sanırım:)beni aslında şu süt işi mahfetti sütüm olsun diye yemeye alışmışm ozaman kilo almıyordm tabl bi bıraktık olanlar oldu

burcum

bildiğim birşeyi daha yazayım sade sütsüz ve şekersiz nescafe de zayıflatıyor günde 2-3 fincan :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: burcum - 09 Ekim , 2012, 11:00:33
bildiğim birşeyi daha yazayım sade sütsüz ve şekersiz nescafe de zayıflatıyor günde 2-3 fincan :icon_thumright:
Ben iciyorum olley demek ki yakındır zayıflamam  :ehi: :ehi:

burcum

Balböceği

Seker kullanmıyorum sekerim  :ehi:

Sutude pek aramam  :ehi:

burcum

heh tamam sonra nükü dediydin zayıflamıyom deme :caca: :ehi: :ehi: