29 Nisan , 2024, 07:18:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kaşıntı we kabarma

Başlatan Sır_Çiçegi, 27 Eylül , 2012, 00:33:36

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

slm arkadaşlar  :flowers:
dünden hafif kaşıntı başladı göbegimde avuç içimle ovalıyordum bugün şiddetlendi sabahdan avuç içi ile kaşıdım hafften mustela kremimden sürdüm gecer die bekledim akşam daha cok arttı bi bakayım dedim kızarmış we kabarmıştı cok korktum bi duşa girdim ama hala hafif kaşınıyo we kabarık ne yapmam lazım gecer mi bu durum  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm benimde son zamanlarda cok kasintim olmustu  :honk: :honk: cok kötü ya en cok geceleri kasiniyodu heryerim kasiyodum aciyodu krem sürüyodum dus yapiyodum birazda olsa rahatliyodum ins gecer cok kötü oluyo
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

deli gibi kaşımak istiyorum nerden cıktı bi türlü anlamadım  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım hamileliğim yaklaşık son 2 ayını kaşınarak geçirdim.benimkiler kabarık ve kırmızılıklardı doktora gittim kan verdim bi şey çıkmadı ama sürekli tekrarladı.çok şükür bebeğim sorunsuz doğdu.sana tavsiyem doktora gidip kanına baktırman.geçmiş olsun  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ZéynéP.SimAy

cnm benim arkadaşımda nerdeyse son ayını kaşıntı ile geçirdi kız delşrmişti artık ama bi çare bulamadı şükür bebeğine bişey olmadı doğumdan sonra geçti anca kaşıntısı yarası ama mahvoldu kız  :dontknow:

Sır_Çiçegi

yara yırtık olsun sorun deil yeter ki kaşıntı olmasın  :cildir:
doktorumu arayacagım zaten haftaya randevum war aff aff  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

duygucum 34.cü hafta itibraiyle benimde göbeğim deli gibi kaşınıyordu ben fındık yağı falan sürüyordum ondan sandım meğer çatlıyormuşum :ehi: :ehi: :ehi: 34.cü haftada yan kasık bölgem de ilk çatlağımı annem gördü :ehi: :ehi: :ehi: kızarıklıklarda olmuştu bende normal ama sen gene de ara dr unu sor canım :opucuk:

melek100lü

bencede ara duygucum belki kremini değiştirmen gerekiyordur  :dontknow: :dontknow:

@Melek Yüzlüm@

bende de olmuştu nasıl kaşınıyordu zor tutuyordum kendimi meğersem çatlamış aynaya bir baktımm çok kötü idi :icon_pale:

asya81

canım avuç içinle kaşı çatlak olur heryanın geriliyor derin kuru ondan.lierac krem hemen kesio kaşıntıyı ben onu kullandım kaşıntımı hemen kesti bitane çatlağımda yok

melek100lü

ben vaselin sürüyorum bol yağlı olunca iyi oluyor  :icon_thumright:

Sır_Çiçegi

bir müddet mustela kullandım şimdi bebek yagı kullanıyorum hiç çatlak yoktu  :dontknow:

kuruda kalmıyo sürekli ama ayyy  :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

asya81

canım çatlama 30.hafta başlıo

melek100lü

onunlada alakalı değil yaa benim 3. bebeğim  30. haftamdayım hiç çatlağım yok  :dontknow:

burcum

kızlar ilk çatlağım 34.cü haftada oldu diyorum :ehi: :ehi: :ehi: kandırmayın kendinizi :ehi: :ehi: kuru kalırsa cilt çatlıyor bol su için mustela iyidir lierac kullanan da memnun deneyin işte ben e vitamin kapsül alıyordum ondan sürüyordum bir de bu göğüs ucu kremi varya lansinoh ondanda sürebilirsiniz çatlamayı önlüyormuş tamamen bitkisel ben ne yazık ki doğumdan sonra öğrendim :sad1: :cildir: