bebek aşağıya ne zaman iner

Başlatan Esmaa, 26 Eylül , 2012, 22:24:36

« önceki - sonraki »

Esmaa

39 haftalık hamileyim göbeğim hala yukarda ilk hamileliğim hiç doğurcakmışım gibi gelmiyo :Dmerakla ve sabırsızlıkla bekliyorum :)tecrübeli anneler doğum sancıları nası bişe fikir verirseniz sevinirim

doruk38

doğum sancısı nası bişi bilmiyorum canım. hiç sancı çekmedim çünkü... karnımda 36 haftlıkken 2 gün içinde aşağı indi. sabah kalktımkii göbüşüm aşağı inmiş. kendim bile fark ettim. gören herkes göbeğin bu gün aşağı inmiş demişlerdi. bir anda iniyor canım. allah hayırlısyla doğurmanı nasi etsin  :amin:

Esmaa

amin canım saol bekliyoz bakalım sabırsızlıkla keyfi yerinde herhalde hiç doğmaya niyeti yok :D

doruk38

hiç belli olmaz tatlım bir bakarsın anında doğuma gitmişsin. hazırlıklı ol. hemde illa sancın olacak diye bişi yok. bende 39. hafta hiç sancı çekmedim. bebek kıpırdamadı diye kontrole gittim hiç sancım yokken 3cm açıklığım vardı. bebeğin kıpırdamazsa hemen dr git. çünkü onun kafası şuanda senin rahmin olduğu yerdedir.

Esmaa

bebeğim hareketli onda bi sıkıntı yok . Bana sanki doğuma daha varmış gibi geliyo belli olmaz tabiki de

kelebegimm

benim karnım hiç inmedi canım gunüm 4 gün gecdi yine tık yokdu hatta bebis hersey tamamen bile inmedi açılmam sancım felan iki saatde öyle sancı cekdim asaya inmesi için
Dogum sancısına gelince önce hafif hafif basliyo sonrası anlatılmaz yasanir :)
Tabi her bünye farklı kimisi hemen doguruyo fazla sancı cekmiyo kimiside benim gibi 16 saat kivraniyo :D

]

@Melek Yüzlüm@

bebeğim 37 haftada doğum pozisyonuna girmişti ama karnım aşagıda durmuyodu benim ilk olarak suyum geldi azar azar ondan sonraa geceye sancısı ama şiddetli değildi suni sancı verdiler yani sancı öyle oluyorki yavaş yavaş belinden berii bir vakit sonra gene geliyor farklı oluyor düz yatamıyorsun yattıgında sancı fena oluyor birde o sancı varkn nstye girmek ne kadar zordu bak hatırladım şimdiii ama değer bebişin için Allah bir avazda kurtarsın inşallah canım kolay doğumlar diliyorumm :flowers:

Esmaa

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Eylül , 2012, 23:37:03
benim karnım hiç inmedi canım gunüm 4 gün gecdi yine tık yokdu hatta bebis hersey tamamen bile inmedi açılmam sancım felan iki saatde öyle sancı cekdim asaya inmesi için
Dogum sancısına gelince önce hafif hafif basliyo sonrası anlatılmaz yasanir :)
Tabi her bünye farklı kimisi hemen doguruyo fazla sancı cekmiyo kimiside benim gibi 16 saat kivraniyo :D

saolun inş kolay olur ALLAH benim ve bütün hamilelerin yardımcısı olsun :amin:

aşkitoom

cnm hiç stres yapma,her bünye farklı :icon_thumright:
mesela bende doğumu çok kolay yaptım normal oldu,2 saat sancı çektim çekmedim gibi bişey.
ben 37 haftalıkken doğum yaptım,senin maşallah gününü bekleyecek herhalde :nazar: