Yemek yiyemiyorum

Başlatan Yaşamsebebim, 26 Eylül , 2012, 01:09:53

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

Kizlar 10 Gün önce dogum yaptim ve bende istahsizlik basladim ki sormayin agzima bisey alamuyorum migdem bulaniyor bi yûzden sütüm azaldi ne yapabilirim

muhribe

canim sen yemezsen sut olmaz

caninin istedigi seylerden az da olsa sik sik yiyeceksin

rahatlqtici caylardan ic papatya rezene falan

ve bol bol su

lagrima

lohusa depresyonu cnm bende de olmuştu ağzıma lokma koymadan kaç gün geçirdim su iç bol bol yemek yiyemiyorsanda.

laracroftt

aaa olmaz oyleee  :caca:

Yıyeceksın, yemezsen enerjınde sutunde olmaz. Onun senın sabrına,sefkatıne,sutune ıhtıyacı var. Boyle gıdersen mama vermek zorunda kalırsın. Cunku sutun bı gıttı mı bı daha gerı gelmez. Kendını topla,ve bıseyler yemege basla. Ozellıkle kase kase corba,rezene cayı ve bol bol suuu

Hadı annesı,ac gezme. Suan zor gelıyor hersey bılıyorum ama alısacaksın.o artık senın hayatında, senden bır parca. dokunsalar aglarsın bıle belkı ,ama emın ol gececek. Hepımız gectık o surecten. Allah sabrını verıyor. Mılım mılım buyuttun onu ıcınde, asıl ıs sımdı baslıyor. Keyıf almaya calıs,hıcbırsey takma kafana. Sana bol sutlu , huzurlu gunler dılıyorum  :opucuk:

burcum

humana stil tea al canım eczaneden günde 2 fincan iç mevye ye su iç
et ızgara ye ve et sulu terbiyeli çorba iç baklava ye :icon_thumright: bunlar sütü arttırıyor
azar azar ye canın ne istiyorsa onu ye kendine baskı yapma o yarar mı bu yarar mı diye lohusa depresyonundasın hepimiz yaşadık önemli olan en rahat şekilde atlatabilmen
bebeğine bak onunla konuş onunla uyu kimseyi takma üzülme :opucuk: