KIZLAR MİDE YANMASI VEDE BULANTI BAŞLADI 28. HAFTA...

Başlatan RüZgAr GüLü, 24 Eylül , 2012, 11:20:36

« önceki - sonraki »

RüZgAr GüLü

kızlar bu haftalarda böyle bulantı, yanma olan oldumu içinizde yardım edin çok fenayım  :crybaby2:

asya81

bende yanma olmuştu doktor gaviskon şurup yazmıştı o alıodu yanmayı ama bulantı olmadı hiç bende baştan

RüZgAr GüLü

randevu aldım bende gitcem bakalım ne önerecek .. baştan beri hiç bulantım fln olmuyordu böyle yanmayla başladı  :igrenc:

elif0383

Bebeğin saçlandığı için bulantı yanma olur.Biraz sabredersen belli bir süre sonra kaybolur.Hayırlı doğumlar :amin:
HAMD olsun bizi YARADANA...

RüZgAr GüLü

canım saçlanmayı çok araştırdım hiç alakası yok dediler doktorda öyle söyledi  :icon_scratch: 

laracroftt

bebek buyudugu ıcın mıdene baskı yapıyor yanmalar bu yuzdendır. Gavıscon surup tek ılacı. Gercekten ıyı gelıyor. Bende cok cektım. Ozellıkle gecelerı. Aksam 8-9dan sonra bısey yeme rahat uyursun. Bıde sırt ustu yatma oda azdırır mıdeyı. Basının altında da ıkı yastık olsun. Bulantı bende buzamanlarda olmamıstı. Ilk 4ay cok cektım yavas yavas gectı sonra. Cok tatlı yeme mıdenı bastıracak az tuzlu seyler ye. Asıtlı ıcme. Gercı doktorun anlatmıstır sana. Hayırlı dogumlar  :opucuk:

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: laracroftt - 24 Eylül , 2012, 11:44:28
bebek buyudugu ıcın mıdene baskı yapıyor yanmalar bu yuzdendır. Gavıscon surup tek ılacı. Gercekten ıyı gelıyor. Bende cok cektım. Ozellıkle gecelerı. Aksam 8-9dan sonra bısey yeme rahat uyursun. Bıde sırt ustu yatma oda azdırır mıdeyı. Basının altında da ıkı yastık olsun. Bulantı bende buzamanlarda olmamıstı. Ilk 4ay cok cektım yavas yavas gectı sonra. Cok tatlı yeme mıdenı bastıracak az tuzlu seyler ye. Asıtlı ıcme. Gercı doktorun anlatmıstır sana. Hayırlı dogumlar  :opucuk:
evet canım yaa özellikle akşamları başlıyor önerilerin için saol  :opucuk:

mavişim80

kuzum bende 23 haftadayım aynı sorun bendede var.
yanma basladı
sabah bulantım 5.ayda başladı.

sukeyna

Kızlar baharatı ve acı yemeyin, ben özellikle baharatlı yediğimde çok yanıyor midem :dontknow:

RüZgAr GüLü

evet bahatlıyı acıyı vede kızartma yediğim zaman oluyor bende azalttım hepsini :)

cute552

kızlar bazen miğdeniz boşkende fazla dolu olduğundada yanar benim artık miğdem yukarı çıktığı için su bile içsem hemen yukarı çıkıyor ve acayip yanma yapıyor gaviscon bile fayfda etmiyor bende maden suyu içiyorum tavsiye ederim maden suyunu oda baya işe yarıyor hem çok yararlı

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

mavişim80

maden suyunu bende içiyorum ama doktorum bana gunde bir seefer demişti sankim ikinciyi içmeye korkuyorum

cute552

ben sormadan başlamıştım doktoruma içiyorum dediğimde sınırlama koymadı sadece meyveli olmasın dedi valla koysaydı bile pek dinleyemezdim heralde çünkü bazen 3 tane içtiğim bile oluyor felaket yanıyor miğdem bende fazla ilaç içmiyim diye doğal olanı daha tercih ediyorum pekte zararını görmedim normal bir insanın bile günde 2 şişe içmesi normalmiş mineralli olduğu için yararlı olucagını düşünüyorum gaviskon bazen işe yaramıyor o daha geliyor

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

EMEL 26

bu konuda bende çok dertliyim
26 haftaya girdik gün geçtikçe midem çok fena hiç çekilmiyor
birde çok şişiyorum karnım geriliyor sanki ramazan davulu sabaha hiç bişey kalmıyor ama uyumak çok zor
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ponçik

Bizde 25 haftalık olduk ve iki gündür midem çok fena sanki içinde ateş var gibi yanıyor, bişey yiyip içtikten sonra yemek borumdan alev çıkıyor sanki  :crybaby2: halbuki acılı baharatlı asitli şeyler de yemiyorum ama galiba midem iyice yukarıya çıktı ve bu da rahatsızlık veriyor  :-[