kızım süt içmiyor...yardım edin kızlar ne yapmalıyım???

Başlatan nehirmiray, 19 Eylül , 2012, 18:42:54

« önceki - sonraki »

nehirmiray

merhaba kızlar...kızım artık beni emmeyi bıraktı...yaklaşık 3 aydır aptamilin devamm sütünden içiyoruz...1 tane dişimiz çıktı..dünden beri gece de dahil çok az süt içti..gündüz de ısrarla yemek yemek istemiyor...zorla 2 kaşık çorbayı zor yedi..bu durumu aranızda yaşayan varmı...ne yapılabilir böle durumda...çok da zorlamak istemiyorum ama aç kalmasın istiyorum..geçenlerde grip oldu 2 gün çok az yemek yedi...gece uyuyamadık...şimdi yeni düzeldi...ama bu seferde süt içmiyor...ne yapmak gerek bilemiyorum.. :'(

asya81

canım o büyük ihtimal dişlerden dolayı yemiyor benim kız günde sadece 150cc devam sütü alıyor onuda zorla taksit taksit içiyor.gece de almıyor.anlıyacağın gerisi ek gıda.senin bebeğin böle devam ederse doktorundan iştah açıcı isteyebilirsin

nehirmiray

Alıntı yapılan: asya81 - 19 Eylül , 2012, 18:51:30
canım o büyük ihtimal dişlerden dolayı yemiyor benim kız günde sadece 150cc devam sütü alıyor onuda zorla taksit taksit içiyor.gece de almıyor.anlıyacağın gerisi ek gıda.senin bebeğin böle devam ederse doktorundan iştah açıcı isteyebilirsin

canım zaten benim kızımda zorla içiyordu günde en fazla bi kerede 60-90 cc içiyor kaç aydır 90 ı geçemedik...o da gece içiyor 90 cc...onun dışında 60 cc ancak içiyor..

asya81

aptamili sevmiyor olabilir benimkide sevmiyordu 6.aydan 9.aya kadar similac içti seve seve daha sonra similac 3 olmadığı için aptamile geçtim malesef.mamayı değiş dene bakalım

burcum

diştendir canım :icon_thumright: aptamilin içine çok az vanilya koyabilirsin bizim dr muz bize bunu tavsiye etmişti gerçi hoş kızım onu da içmemişti ama sen bi dene istersen :icon_thumright: ya da içine 1 tane cicibebe atsan :dontknow: tadı değişir azıcık

laracroftt

evet mamadan olabılır. Herkes en ıyısı aptamıl der ama her bebege yaramaz. Bebelacta deneyebılırsın. Hafıf bı mama benım kızım sevıyor. Dıs huzursuzlugu da ustune eklenınce ıstahı kesılmıstır mınıgın, benım kızım hala cıkarmadı dıs, ama cok huzursuz cıkartır artık ınsallah.