bebeğe klimanın etkileri?

Başlatan jbdun, 04 Şubat , 2007, 23:42:30

« önceki - sonraki »

jbdun

klima bebekler için zararlı mıdır? Yarın bi arkadaşa gidicem de evi klimalı,eğer klima zararlıysa zararı en aza indirebilmek için ne yapmalıyım?

acil cevaplarınızı bekliyorum ;)

mia

Doğrusu havayı kurutabiliyorlar ama misafirliğe gitmekten bir zarar geleceğini sanmam ben  :)

SEVİNÇ

Bizim tüm odalarda klima var canım.Havayı kuruttuğu doğru ama eski modellerde bu daha çok var.Vallahi biz bir zararını görmedik.Misafirlise de hiç kafana takma.

jbdun

mirayım

bizde klima kullanıyoruz bebeğime zarar vereceği konusunda endişelerim vardı birde komşularım geliyor aaaa bebel kilamalı yerdemi büyücek diyolar sinir oluyorum bi doktor da bir zararı yok ama odada su kaynatılabilir demişti yazdıklarınızı okuyunca rahatladım bir nebze biz üstelik ayrıca elektirikli sobada aldık kızımız için banyo falan yaptırınca üşür  diye

jbdun

mirayım belki biliyosundur elektrikli soba da havayı kurutuyor,şu buhar makineleri var ya onlardan alırsan baya bi faydası oluyo canım ;)

mirayım

Alıntı yapılan: jbdun - 15 Şubat , 2007, 22:02:09
mirayım belki biliyosundur elektrikli soba da havayı kurutuyor,şu buhar makineleri var ya onlardan alırsan baya bi faydası oluyo canım ;)

evet duydum tefalin vardı onu alıcaz olmazsa

jbdun

mesude

valla ben bebegimi klimadan koruyamayıp bronsıt yaptım dıkkat etmek lasım allah korusun hasta olur klimayı degil pencereyı acarsınız olur bıter
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin

sevda

Off küçük yaşta ve hayatı boyunca çekeceği bir hastalık bronşitt allah kolaylık versin mesudecimm ama inan bana çok zorrr ben abimden ve kendimden biliyorum yaz kış çekerizz bizz abimlee.... :-[

handan

buhar makinası bebeğin odasını da serinletirmi  biraz o afrika sıcaklarında acaba? öyleyse bende alayım

helen20

bende bu sorunun cevabını merak ediyordum bizim evde klimalı ve yaz sıcaklarında da mutlaka kullanıcam ama zararı varsa ona göre dikkat ederim

eminenurum

seam  arkadaşlar bizde klma taktık evee ve kullanıyordum ama en düşükte yada 26 da çalıştırıyordum kızım  hastalandı ve sürekli çalıştırmamama rağmren tabi emin değilizde klimadanmı diye ama herkez kızdı ne gerek var bebekli eve klimamam alınır diye

üstüne bide doktorumuza danıştık odademezmi   klima kızınızı hasta eder çok dikkat edin  diye inanın hiç çalıştıramıyoruz çünkü kızım çok geç uyuyor