28 Nisan , 2024, 15:04:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar size birşey dannışmak istiyorum

Başlatan alanyam07, 11 Eylül , 2012, 11:54:37

« önceki - sonraki »

alanyam07

şuan 32+3 günlük hamileyim ve 1.5 aylık sürem kaldı 2 gündür sabahları yüzüm şiş olarak uyanıyorum vee gün içinde uykum geliyor sizce normal mi? günde 3,5 litre su içiyorum dr.um da 6-7litreye çıkarmam gerektiğini söyledi....

serserim

GAYET NORMAL CANIM ÇOK AZ ZAMANIN KALMIŞ TUZLU YEMEMEYE GAYRET ET TUZDA VUCUDA ÖDEM YAPIYOR  BENİMDE GÜN İÇİNDE ÇOKKKKK UYKUM GELİYOR HALSİZ HİSSEDİYORUM BUNLAR GAYET NORMALMİŞ CANIM İÇEBİLDİĞİN KADARDA SU İÇ CANIM ALLAH HAYIRLI DOĞUM NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

normaldir canım eller ayaklar yüzler şişer doğuma az kalmış su önemli suyu bol iç ve yürüyüş yap iyi gelecektir  :icon_thumright:

laracroftt

6-7 lıtre mı :-ooo

O kadarı coookk fazla, bu sıslıkler uyku halı normal suan ıctıgın mıktar yeterlı bence abartmıs doktorun

asya81

hakkaten 6-7 fazla şişlikler oluyor malesef konserve katkılı herşey şişiriyor malesf.bol dinlen arada yürü.

şerife Berat

çok fazla su içincede su zehirlenmesi oluyormuş bebekte banada doktorum öyle demişti günlük 3-3,5 litre tamam ama daha fazlası banada sakıncalı gibi geliyor

alanyam07

çook tşk ederim kızlar bilgilendirdiğiniz için  :flowers: :flowers: