27 Nisan , 2024, 19:44:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLE GİYİM

Başlatan _nilgun_, 10 Eylül , 2012, 09:58:20

« önceki - sonraki »

_nilgun_

Merhaba kızlar, ben bulunduğum yerde bir kaç mağaza görüp göz gezdirdim ama modelleri hiç beğenmedim.. Yaşıma da uygun değillerdi zaten...
Siz hamileliklerinizi nerden aldınız. Daha doğrusu markaları yazabilir misiniz? İnternet üzerinden alıyorsanız, hangi siteden ya da markadan alıyorsunuz??
Bir de önümüzdeki günler de özel günler ve davetler var. O yüzden kendime şık hamilelikler almak istiyorum ama bulamadım. Fikir verirseniz sevinirim.

asya81

BEN HEP LCW DAN ALDIM ETEKLER PANTOLON TSHIRT HEPSİNİ HEM UYGUN HEM ŞIK.GENELDEDE TAYT TUNİK GİYDİM 9 AY GELİP GEÇTİ KIŞ GÜNÜ OLDUĞU İÇİN GENELDEDE EVDEYDİM.HAMİLE PANTOLON AL ÜSTÜNE DEĞİŞİK ŞEYLER AL.BEN ABARTMIŞIM ÇOĞUNU GİYEMEDİM BİLE GEÇTİ GİTTİ

asya81

DAVETLER İÇİNDE İLLA HAMİLELİK ALMANA GEREK YOK GÖGÜS ALTINDAN AÇILAN ŞIK ŞİFON ELBİSELER VAR ONLARI TERCİH EDEBİLİRSİ

asya81

asya81

asya81

asya81

asya81

_nilgun_

Alıntı yapılan: asya81 - 10 Eylül , 2012, 10:15:22
DAVETLER İÇİNDE İLLA HAMİLELİK ALMANA GEREK YOK GÖGÜS ALTINDAN AÇILAN ŞIK ŞİFON ELBİSELER VAR ONLARI TERCİH EDEBİLİRSİ

Normal mağazalara baktım cnm ama, benim sadece karnım büyüdü, başka yerlerim kilo almadı. O tarz elbiseleri karnıma göre seçtiğimde kol ve etek kısmı çok bol oluyor. O yüzden hoş durmuyor malesef...
Lcw baktım ama ordakiler de çok günlük. Yani gündüz giyebilirim ama akşam biyere giderken giyemem.. İnternette güzel şeyler buldum ama güvenip de almadım,, daha önce internetten satın alan arkadaşlar varsa onların tavsiyesine göre bakacağım

serserim

lcw ebru giyim ve hm den aldım canım bende kilo almadım sadece karnım var ama bu mağazalarda kendime göre buldum canım :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

_nilgun_

Ebru giyimde gerçekten güzel elbiseler varmış canım. Teşekkür ederim

serserim

ben 1 kaç tane elbise aldım çokta memnun kaldım canım tavsiye ederim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sukeyna

canım bende LCW, H&M ve GEBE mağazasından alıyorum hep hamile kıyafetlerimi, hatta GEBE de iç çamaşırı var inanılmaz rahat..Birde istanbulda oturuyorsan Fatih'te LORD giyim var :hieyt:

suzannn

ZéynéP.SimAy

Allahım en kısa zmznda nasip etsin inşallah canımm  :amin: :amin: :amin: