2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

sudecim ne güzel bak sancıya alışıyosun :k06: bu demek oluyo ki normal doğum oranın yüksek inş  :amin: :amin:
öyle bi durum olursa bende sancıyı evde beklemek isterim  :dontknow:
bebe şimdi den uykusuzluğa alıştırma yapıyor  :k06:
gümüşcüm solda hiç dönmeden yatarsam benim de öyle oluyo  :sad1:
aynı sabahları tabanıma zor basıyorum bide ellerim ağrıyo eklem yerlerleri  :sad1: dr a sormuştum normal dedi magnezyuma devam ediyorum  :dontknow:
az kaldı kızlar  :muzz: :hieyt:

özlem0609

kızlarrr dr dan geldık bız yıne  :k06: :k06: :k06: bebegın suyuna baktı,gayet ıyı cıktı.nst ye gırdık bu sefer ıkı defa gırdık,tansıyonum yuksek cıktı oyuzden.ordada bebegın kalp atısları ıyı,hareketlerıde ıyı cıktı.bugun mu alalım yoksan tam 40 ıbekleyelımmı dedı dr,bende pzt uygun olacagını soyledım.
pzt 8.30-9.00 gıbı gıdıyoruz kızlar,once sunı sancı verecek,eger olmazsa sezeryana alacagını soyledı,sunıdende korkuyorum,benım sancım olurmu ozamana kadar bılınmez tabı,sunıde nefes bıle alamıyosun dıyolar ya :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: Alahım yardımcımız olsun,hersey yolunda Allaha sukur sımdılık,oğlumuzu alıyoruz hayırlısıyla pazartesı gunu :hello2: :hello2: :hello2:

nelss

:nazar: gözünüz aydın az kaldı kavuşmaya darısıda bize  :-*
suni sancının çok kötü olduğunu annemden ve arkadaşmdan biliyorm bnde  :icon_pale: :icon_pale:
insallah kendi sancın gelir p.tesiye 
bebişin yeri rahat heralde  :laughing7: ckmaya nyeti yok

özlem0609

Alıntı yapılan: nelss - 26 Temmuz , 2013, 13:30:18
suni sancının çok kötü olduğunu annemden ve arkadaşmdan biliyorm bnde  :icon_pale: :icon_pale:
inş darısı sıze hayırlısıyla :amin: :amin: :amin: dr cok korkulacak bıseyın olmadıgını soyledı dee gelde ınan :icon_pale: :icon_pale: önce dusuk dozda verıp sonra yuksek doza kadar cıkarıyolarmıs,Allahım sen yardımcımız ol :amin: :amin: :amin: oğluşum kendı gelmek istemiyo bız zorla alıcaz artık ne yapalım :ehi: :ehi: :ehi:

nelss

Alıntı yapılan: özlem0609 - 26 Temmuz , 2013, 13:34:38
Alıntı yapılan: nelss - 26 Temmuz , 2013, 13:30:18
inş darısı sıze hayırlısıyla :amin: :amin: :amin: dr cok korkulacak bıseyın olmadıgını soyledı dee gelde ınan :icon_pale: :icon_pale: önce dusuk dozda verıp sonra yuksek doza kadar cıkarıyolarmıs,Allahım sen yardımcımız ol :amin: :amin: :amin: oğluşum kendı gelmek istemiyo bız zorla alıcaz artık ne yapalım :ehi: :ehi: :ehi:
Allah yardımcınız olsun  :amin: :amin: çatı muayeneniz yapıldı mı

sudenaz85

özlemcim neden perişan ediyoki bi arkadaşımda öyle oldu suni sancı verdiler saatlerce açılmayı beklediler sonra hoop sezeryana inş.pazartesiye kadar kendi sancın gelirde zor durumda kalmazsın.
ceylan böyle sancılar normal doğumun habercisimi bilemiyorum.birde sol die tutturmayın yaa sağ tarafada yatın sadece sırt üstü yatmayın.

özlem0609

valla kızlar benım catı muayenem bıle yapılmadı,ben bu dr a daha once gıtmıstım,benı alttan muayene etmıstı,sanırm bendekı potansıyelı bılıyo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ,bende sunı sancıdan tırstım bugun,bana da arada sırada yalancı adet sancıları gırıyo fakat 10 dk sonra gecıyo,sudecım dr benım normal ıstedıgımı bıldıgı ıcın sanırım once normalı dneyecek,olmadı sezeryanla bıtırecek,pzt gorucez artık.
ben bugun nst de ıken bi bebek dunyaya geldı,yavrum benım nasıl aglıyo,sesı bıle tam anlamıyla cıkmıyo :love9: :love9: :love9: :love9: hemsıreler onu gıydırıyorlardı,o bebegın sesını bıle duymak benı sakınlestırmeye yettı,kendıme geldım o an dıyebıırım

xxcansuxx

çok ilginç ya özlem keşke bir baksaydı çatına... yada sen sorsaydın neden bakmıyorsunuz diye çatın uygun değilse boş boşuna suni sancıyı almana gerek yok diye düşünüyorum direkt sezeryan olurdun...

açılma olsada çatı darsa iç kemik yapısı vs bebek inmiyormuş aşağıya sonrası yine sezeryan oluyormuş...
senin inş. pzt kalmadan kendi sancın gelirde kurtulursun...gelmezde pzt gittiğinde dr sor mutlaka hocam suni sancıyla açılıp normal olacağını nerden biliyoruz kemik yapım uygun mu de  :dontknow: :dontknow: hakkında hayırlısı olsun ayyy çok merak etmiştim yemeğimde yok girip bakayım sana dedim

öpüyorum Allah yardımcın olsun bol dua et

özlem0609

cansucum bılmıyorum bende kafam cok karıstı :dontknow: :dontknow: :dontknow: gergınlıkde bastı zaten bu yuzden :violent1: :violent1: :violent1: dun kanala gırıp gırmedıgını sordum,azıcık asagıya ınmıs fakat kanala gırmedıgını yakın oldugunu soyledı,o sancıyla kanala gırecegını soyledı dr,bu nasıl bısey ya,sız kanala gırmeden mı dogurdunuz :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: ceylanın kanala gırmıs sımdıden,dedıgın gıbı hıc normal ımkanı yoksa nıye bana acı cektırecek :dontknow: :dontknow: :dontknow: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

xxcansuxx

özlem benim günlüğe bakıyordum dün sanırım 36-37 de benimde kanala girmiş demiş dur bakım bir yanlış olmasın tekrar valla insan unutuyor haftalarını ama bende 2-3 hafta öncesine pozisyonunu alıyor biliyorm inş. canım kolaylıkla olur olumsuzlukları düşünme kafana takılan ne varsa dr sor pzt... suni sancıyı vermeden dualarım seninle nssıl heyecanla bekliyorum  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

35+5 haftalıksın ve 3200 gr olmuşsun babişinle biz yanlış ölçtüğü kanısındayız... neyse anneşini bunun yüzünden sezeryana almasınlarda hakkımızda hayırlısı olsun  :amin: :amin:  gerçi 400 gr yanılma payı varmış  :k06: :k06: çatı muay.oldum kızım :k06:  bu ne anne ya der gibisin dimi  :k06: :k06: neyse  senin normal gelmene engel değilmiş  çatım  :occasion5: :occasion5: dr öne yerleşmiş dedi sanırım yolunu bulmak üzeresin  :nazar: :love9: :love9:  karnımın içinde acayip sertlik ve arada sancı hissediyorum bakalım ne zamn teşrif edeceksin  :love9: :love9: kan ve idrar verdik haftaya tekrar kontrolümüz var A.E.OL meleğim  :amin: :amin:

bak günlüğümden bir kısım... bu haftadan sonra yüzünü görmedik zaten dr hep dopplerini veriyordu elimize kan akışına beslenmesine bakıyordu... 36 haftalık öne yerleşmiş demiş  :dontknow: :dontknow: herkesin aynı olcak diye bir şey yok tabi... sen sakin ol kıyamam dr mutlaka bir düşündüğü vardır...

özlem0609

cansucum benım ıcın aramıs taramısın gunlugunu,tsk ederım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: ben hep normal dogum olsun ıstedım hayırlısıysa tabı,hersey normal anıden ve bırden bıre olsun ıstedım,sımdı pzt ben hastaneye gıdınce bana sunıyı vereceklerını bılıyorum,bıldıgım ıcınde tansıyonum cıkıyo,bıle bıle bıseylere katlanmak daha zordur bence :y25: :y25: tabıkıde oğluşumu kucagıma alacagım ıcın cok heyecanlı ve sabırsızım,cok meraktayım :love9: :love9: :love9: kötu bısey olmasından korkuyorum,sana gecenlerdede demıstım,ilk oldugumuz ıcın neyın nasıl oldugunu nasıl sancın olacagını,nasıl ıkınacagını bagırııp bagırmayacagını bıle bılemıyo ınsan,sagolasın sende cok yardımcımız oldun bu konuda :flowers: :flowers: :flowers: senın dedıklerını aklımdan cıkarmayacagım o an,Rabbım Yar ve Yardımcımız olsun hepimizin :amin: :amin: :amin:

sudenaz85

allah yardımcın olsun özlem seninle aynı haftada olan arkadaş dün normal doğumla bebeğini dünyaya getirdi darısı hepimizib başına :amin:

Aşkk

gerçekten bilerek gitmek zordur  :sad1: özlemcim inş p.tesiye kadar kendi sancınla doğurursun canım dualarımız seninle :amin: dr un azcık aşağıya inmiş sancıyla girer demiş canım demek ki ihtimal var  :dontknow: ama niye illa p.tesi doğuma giriyosun bunu anlamıyorum bebekte suyun da bi problem yoksa bekletmesi lazım 42-43 hafta bekleyen var  eğer bi problem yoksa bence beklemelisin canım rabbim yardımcın olsun  :amin:  :opucuk: :opucuk:

Aşkk

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 26 Temmuz , 2013, 15:31:05
özlemcim neden perişan ediyoki bi arkadaşımda öyle oldu suni sancı verdiler saatlerce açılmayı beklediler sonra hoop sezeryana inş.pazartesiye kadar kendi sancın gelirde zor durumda kalmazsın.
ceylan böyle sancılar normal doğumun habercisimi bilemiyorum.birde sol die tutturmayın yaa sağ tarafada yatın sadece sırt üstü yatmayın.

sudecim inş onun habercisidir :amin: sırt üstü zaten istemem de yatamam nefesin kesiliyo ama sağı da çok kullanıyorum merak etme canım  :k06:  :opucuk: