2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

yok yok o kadar da zayıf değil canım doğuma kadar da daha alır  :opucuk:
canım bu zamanlar da yukarıda olurmuş doğuma yakın inermiş  :dontknow:

özlem0609

Alıntı yapılan: Aşkk - 19 Temmuz , 2013, 14:49:57
evet özlemcim bende yorulunca oğlum salıyo kendini aşağıya  :k06: çok yürüyorum iyi oluyo  :aferin:
tosun paşama maşallah  :nazar: :nazar: kavuşmanıza da az kaldı  :love9: özlemcim ne güzel yaaa kuzucun zamanını dolduruyo  :nazar: beni arada fena stres basıyo ya zamansız gelirse die  :icon_pale: bide doğumu düşünür oldum  :icon_pale:
inşallah herşey böyle normal gider de hepimiz bir avaz da doğururuz  :amin: :amin:
canım cok heyecanlı bı duygu,Rabbım sızlerede bu gunlerı gormeyı nasıp edecek inş,sizinde az kaldı,son haftalar cok cabuk gecıyo,bu gunlerın degerını bıl,şimdi ne guzel içimzide hissediyoruz,sadece bıze hıssettırıyo özelliğini,kıprtısını,kaymasını bunlar cok guzel,dogdugundada bunları özleyecegımızı dusunuyorum ben :k06: :k06: ozaman tabı kollarımızda olacak o daha da guzel bı duygudur emınım,ne bıleyım oyle dusunuyorum ara sıra,az kaldı ya ondan herhalde :k06: :k06: :k06: bişeycik olmaz canım,erkekler gununu beklıyo dıyolar ya bende pek ınanmazdım ama dogruluk payı var gıbı,sag salım zamanında gelsın bebeklerımız,bende evımde yalnız kaldıgım zamanlarda dusunurdum dogumu,korku basardı benı,ama yalnız olmayınca aklına bıle gelmıyo dogum,bıan once kavusayım dıye sabırsızlanıyosun,Rabbım en hayırlısını,saglıklısını,agrısız sancısız dogumları nasıp etsın hepimize :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

amin canım inşallah hepimiz sağ sağlim kurtulalım inş  :amin: özlemcim çok güzel anlatmışsın gerçekten  :opucuk: biliyorum bu güzel duyguyu bu mucizeyi  özleyeceğim  :-\  son günlerimin tadını çıkarmaya çalışıyorum  :-* annem de erkekler gününü doldurur diyo ama inşallah öyle olur  :amin:

♣ ђคtเςє ♣

21 Temmuz , 2013, 02:57:51 #1143 Son düzenlenme: 21 Temmuz , 2013, 02:59:43 ♣ ђคtเςє ♣
Alıntı yapılan: sudenaz85 - 17 Temmuz , 2013, 10:33:17
4cm açılman olmuşya epidural normal olmazmıydıki ?

en az 6 cm olmadan normale almıyolar canım

sudenaz85

6cm mi ooo nasıl bekleriz bilmem hatice bebeğinin fotosu yokmu ya merak ettim

Aşkk

canım bebeğimonline bebeklerine ekledi hatice ordan görebilirsin  :binkybaby:  :love9:

Aşkk

kızlar bugünlerde kasık ağrılarım fazlalaştı her gün bi kaç kere giriyo geçene kadar tırsıyorum  :icon_pale:
normal deniyo ama size de sorayım dedim sizin de böyle oluyomu   ??? zamansız gelmesinden korkuyorum yaa  :icon_pale:

özlem0609

Alıntı yapılan: Aşkk - 21 Temmuz , 2013, 23:53:08
kızlar bugünlerde kasık ağrılarım fazlalaştı her gün bi kaç kere giriyo geçene kadar tırsıyorum  :icon_pale:
normal deniyo ama size de sorayım dedim sizin de böyle oluyomu   ??? zamansız gelmesinden korkuyorum yaa  :icon_pale:

cok mormal canım,benım o agrılar 24. haftadan ıtıbaren basladı,adet sancılarım bel agrılarım :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: adet olacakmısımda olmuyomusum gıbı olurdu,hala daha var,rahım kendını doguma hazırlıyomus,sen korkma,yatınca veya dınlenınce gecıyo,gecmezse eger dr ara :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

ohh sende normal diyosun  :opucuk: :opucuk:  ama yine de ağrı girince korkuyorum :icon_pale: aynen tarif ettiğin gibi canım  :icon_pale:  bugün resmen uykumdan uyandım çok tuhaftı kafasını ittiriyomuş gibi hissettim  :icon_pale:
Allahım zamanında kavuşmamızı nasip etsin inşallah  :amin:  :amin:

Aşkk

bugün dr a gittik nst ye gircektim ya dr tok gel demiş bizde aç anlamışız  :k06: yarın gelirsin dedi sonra bebeğin hareketlerini sordu çok iyi dedim  :nazar: önemli olan bizim için bu dedi o zaman haftaya gel dedi haftaya gidicem inş  :amin: binlerce şükürler olsun bebeğimiz gayet sağlıklı her şey yolun daymış  :nazar: :nazar:
kanala girmiş yüzünü artık göremeyiz iyice dönmüş dedi  :binkybaby: ağrılarımı sordum normal dedi erken gelirse diye korkuyorum dedim erkekler gününü bekler doldurur dedi  inş  :amin: doğum tarihi olarak da 28 ağustos dedi tosunum 2.956 gr 48 cm olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:  :love9: :love9:
şimdilik haberler bu kadar kızlar  :k06:

sudenaz85

maşallah ceylancıö bebeğine :nazar: ya kanala girince yüzü görünmüyomuymuş biz gördük ozaman dha kanala irmemişmi? :icon_scratch:

özlem0609

ceylancım kanala gırmısse cok ıyı,normal dogum % 50 ozaman,bız gecen cuma gıttıgımızde yuzunu gorduk demekkı kanala gırmemıs dr bıze bısey demedı eşşek :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
masallah tosunuma,ınsan bunları yer yer bıtırır valla :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

xxcansuxx

maşaallah ceylan kilosu boyu iyi paşanın  :nazar: :nazar: :nazar:
ne güzel kanalada girmiş...
inş. kolaylıkla kavuşursunuz ayyy ne heyecanlı sizlerin heyecanına ortak olmak ne güzel  :love9: :love9:

Aşkk

sağolun kızlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: dimi yaa bi doğsunlar da bitircez  :k06: :love9:
sudecim bize de bu hafta söledi size de bi daha ki sefere söyler canım inş sizin de kanala dönmüş olur  :amin:
inş özlemcim hakkımız da hayırlısı olsun  :amin: :amin: canım son zaman da girecektir belki ne bilim  :dontknow:
gerçekten öyle burda bir birimizin heyecanına ortak olmak çook güzel paylaştıkça da güzelleşiyor  :love9: :love9: rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inş  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

kızlar bugün akşam eşimle yürüyüşe çıktık tanımadığım bi kadın bana geldi dedi ki hamilelik 9 ay 10 gün ya son 10 gün kala yürüyüşten sonra sıcak suya otur rahim kolay açılıyor ve doğumu kolaylaştırıyor dedi gitti  :dontknow: kısmet olursa son 10 kala denicem hemen sizinle de paylaşayım dedim özlemcim sen başla istersen belki etkisi olur  ???