2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

güle güle kullansın bebeğin canım havalanrırmadan yerleştirdinmi ben 2 hafta felan kokusu gitsin diyorum biraz koku çok olmadımı ne ile sildin tv de dr sirkeli su ile silin herşeyini diyordu

Aşkk

yok gümüşcüm almadım odasını vaz geçmiştim taşınıcaz kısmetse oraya alıcaz  ::)
park yatağı düşünmem bile saçmalıkmış  :-ooo
büyüyen beşikmi yatak mı ne varya ondan aldık bide özlemin dediği gibi ahşap tüllü beşik alıcaz odam da duracak 3-5 onda yatar  ;)
hayırlı olsun güle güle kullanın  ornacım tahmin edebiliyorum kim bilir nasıl güzel olmuştur tamamlanınca foto istiyoruz  :muzz:
sudecim sana silme suyuna bişi önericem ben arap sabunu kullanıyorum ama sıvı olanından hiç katkı maddesi yok mis gibi de sabun kokuyo tavsiye ederim hemde her yere kullanabilirsin cam silme suyuna toz alma suyuna yer silme suyuna sirke de damlat sirkeyi de çok kullanırım ben  :k06: ama çok koyma yoksa keskin kokuyo tecrübeyle sabittir  :k06:

özlem0609

kızlar hayırlı olsun cicileriniz :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: bebişleriniz sag salim yatsınlar,uyusunda buyusunler inş :amin: :amin: :amin:

huzur

özlem0609

Iyiyiz canim bebislere 1 gun daha yaklasmanin sevinci içindeyim :hieyt: :hieyt:  :hieyt:sen nasilsin?

Aşkk

bizde iyiyiz çok şükür  :amin: bende dr a gideceğim tarihi iple çekiyorum  :hieyt: :hieyt:
sen nasılsın  :-*

sudenaz85

kızlar bugün odamız geldi çok heycanlı yavaş yavaş düzenlerim artık bebeişimizi bekleriz :love7:

huzur

sudenazcım hayırlı olsun tatlım. güle güle yatsın uyusunda büyüüsn bebişin.
yaaaa bende artık almalıyım. heyecanını anlıyorum darısı bizlere.
hayırlısıyla bide doğsalarda büüyüseler.

huzur

yaaa kızlar bebeğim oynamıyor bugün sanki yaaaaaaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

huzur

çikolata yedim. su içiyorum ama oynamıyor.
sabahtan beri hiç oynamadı sanki. şimdi dikkatimi verdim bekliyorum bakalım

CAN TANEM

Canım hemen endişelenme kuzenimdede olmustu meger o gün cok yorulmus kendisi kuaför... ayaklarını uzatıp uzun bi süre yatmıs sonra şükürler olsun oynamıs ama kötü bi anı olarak kaldı suan bebegi 6 aylık masallah merak etme insallah bi sorun yoktur eger cok endişeleniyorsan hemen bi doktora git canım.. :opucuk:

huzur

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 20 Haziran , 2013, 13:59:08
Canım hemen endişelenme kuzenimdede olmustu meger o gün cok yorulmus kendisi kuaför... ayaklarını uzatıp uzun bi süre yatmıs sonra şükürler olsun oynamıs ama kötü bi anı olarak kaldı suan bebegi 6 aylık masallah merak etme insallah bi sorun yoktur eger cok endişeleniyorsan hemen bi doktora git canım.. :opucuk:

ben pekte yorulmadımki. işte oturuyorum öylece.
bakalım bekliyorum

sudenaz85

masal ne durumdasın bizimde geçenlerde 2 gün oynamadı korktum sağlıkocağına gittik klap atışını dinleyeceğimiz sırada oynadı ve dinledik onlarda yoruluyo canım hep hafeket bekliyoruz bizde :k06:

huzur

çok şükür hareket etti bebeğim.
ayyy ne stresli yaaaa.
bide diyorlarki bu iyi halin.. tadını çıkar.
çok stresli bişey walla. hayırlısıyla bi sağ salim doğsalar da önümze baksak bizde  :binkybaby: :binkybaby:

özlem0609

canım sıpalar bazen hıc oynamıyo,ama endıselenme,sen kendıını dınleme boyle zamanlarda,yorulmuştur,artık uyku duzenı de oldugu ıcın genelde uyku halınde oluyolar.

benımde sabah 5 ten 6 ya kadar sancım vardı kızlar,şiddetli bel agrım ve kasık agrım vardı,adet sancısı cınsınden,suan annemlerdeyım ama cok korktum,daha erken bebegımın gelmesıne,hep normal dogum ıstıyorum dıyorum ama sancıdan sonra ondan da korktum  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: Rabbım hakkımızda hayırlısını versın,yardımcımız olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: