2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

ben bgn doktora gittm sancım vardı, idrar yollarımda iltihap varmış sancı oluyomuş erken doğumu tetikler dedi doktor ilaç yazdı 3 tane  :sad1:

özlem0609

gecmıs olsun hatıcecım,dikkat et kendıne,vucut doguma hazırlanıyomus artık,bol bol su ıc,iltihabı atıyo dıye bılıyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

çok içiyorum özlemcim ya annem diyo bu kadr su içmesen ne olurmuş acaba  :dontknow: inşallah ilaçlar etki edick  :amin:

huzur

Mrb kızlar.
Haticecim gecmis olsun canım şilaçlar etki eder inş merak etme.

Bende dr dan geldim 29 haftayiz 1.5 kilo oglusum dr ii herşey dedi
Asıl hamielik şimdi başlıyor dedi
Allah yardimcimiz olsun

özlem0609

Alıntı yapılan: M A S A L - 15 Haziran , 2013, 13:16:26
Mrb kızlar.
Haticecim gecmis olsun canım şilaçlar etki eder inş merak etme.

Bende dr dan geldim 29 haftayiz 1.5 kilo oglusum dr ii herşey dedi
Asıl hamielik şimdi başlıyor dedi
Allah yardimcimiz olsun

masallah canım,bebıs kılo alır bundan sonra sen almazsın,evet zor gunler basladı artık :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

sudenaz85

slm kızlar bende bayadır giremedim hatice geçmiş olsun.bizde 3 hafta sonra gidicez dr.a çalışabilir raporu alıcam özlem sen almışmıydın 32.haftada daha sonrada 37.haftada mı ne alınıyomuş pek bilgim yok.bizde çoğu şeyi aldık sayılır odamız bugün geliyodu çarşambaya ertelendi daha gelince 2 hafta felan havalandırmak gerekiyo öyle yerleştiririm.kıyafetleri yıkadım daha ütülemedim.emzirme sütyeni ve atleti çok gerek oluyomu? araba ve pusetimizide almadık birde yatak odasına beşik olmayı düşünüyorum ilk zamanlar orda yatar.bu arada ceylanı hiç göremiyorum haberiniz varmı :dontknow: doğurmuş olamaz benden 1 hjafta öndeydi.

Aşkk

yok kız ne doğurması  :-ooo  :k06: :k06: allah korusun  :amin:
bizim de bugün yatağımız geldi bi beşiğimiz kaldı  :hieyt:
bakıyorum herkesin alışverişler almış başını gitmiş hepimizin az kaldı  :muzz: :muzz: :muzz:
herkesler iyi  :nazar: :nazar: :nazar:

özlem0609

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 15 Haziran , 2013, 22:45:32
slm kızlar bende bayadır giremedim hatice geçmiş olsun.bizde 3 hafta sonra gidicez dr.a çalışabilir raporu alıcam özlem sen almışmıydın 32.haftada daha sonrada 37.haftada mı ne alınıyomuş pek bilgim yok.bizde çoğu şeyi aldık sayılır odamız bugün geliyodu çarşambaya ertelendi daha gelince 2 hafta felan havalandırmak gerekiyo öyle yerleştiririm.kıyafetleri yıkadım daha ütülemedim.emzirme sütyeni ve atleti çok gerek oluyomu? araba ve pusetimizide almadık birde yatak odasına beşik olmayı düşünüyorum ilk zamanlar orda yatar.bu arada ceylanı hiç göremiyorum haberiniz varmı :dontknow: doğurmuş olamaz benden 1 hjafta öndeydi.

canım aldım ben,32+0 iken dr a gıttım calışabiir raporu verdı bana,37 ıken gıdılıyor mu bılmıyorum,bana bısey soylemedı,sadece ne zaman ızne ayrılacagını dusunuyosan ozaman gel senı ızne ayırayım dedı,36 iken gıdıcem zaten sorarım tekrardan.

bitmiş artık hazırlıklar,saglıcakla gelsın bebıslerımz,beşik aldım bende ahsap uzerı tullu olanlardan,6 aylık olana kadar orda yatabılıyomuş :love9: :love9: :love9: :love9: e :love9:mzırme sutyenı almadım,ama 1 tane alayım dıyorum oda evden dısarıda olunursa dıye,penye sutyenler bana cok rahat gelıyo suan,terletmıyoda,sen bılırsın canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sudenaz85

kıızz ceylan sen niki değiştirmişsin ya bende bu kız nerde diyorum msj a bakınca anladım nerelerdesin bakayım.
özlem bende 2 hafta sonra alıcam raporu sadece 5 haftayı doğum sonrasına atabiliyoruz yasada çıkmadı 6 ayı unutsak ii olur.dün biberon emzik ve göğüs pedi aldım ateş ölçeride netten almıştım oda geldi banyo gereçleri kaldı birde benimgecelik çantayı hazırlıycam yaa bugün 3 defa sancı girdi korkmaya başladım allah korusun doğurursam felan rezil olmayım

özlem0609

bende son zamanlarda yemekten tıksınmeye basladım,bişey yıyemıyorum,nıye oldu anlamıyorum,bebeğimi besleyemıyorum,midem bulanıyo :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

Aşkk

yeniledim kendimi sudecim  :k06: :k06: fırsat olmadı girmeye giricem artık inş  :amin:
sudecim  benim de  gecelik pijama onlar yok korkutma beni bee daha ne çantası hazırlaması  :-ooo
daha bebemin de eksikleri var otursunlar oturdukları yerde   :caca:  :k06:
dün bana da sancı girdi kasığıma olan bişi yani koca beni panikletiyo birimiz sakin olamazmıyız acaba  :-ooo
özlemcim havadan falan mı oldun acaba öyle  :icon_scratch:

huzur

merhaba kızlar.
bende tansiyom düşüklüğü oluyor heralde.
gözümün önü kararıyor snaki:(

hayırlısıyla bi geçse zaman.
doğru düzgün hazırlığımız yok.
bebek odası aldınmı ceylan. bide beşikmi alacaksın öyle mi  karar verdin.
eşim mobilyacıda çok hevesleniyor. hepsini almak istiyor.
eve gelince almasakmı diyor.
bende ikilemde kaldım. neden bu kadar düşünüyoruzki dedim. alcam walla napıyım.
bikaç mliyar parar vercem diye düşün düşün kafayı yiycem :toothy10:
bütün parçalarını alırsam 4000 tl.
gardrop karyola alırsam 3000 tl.
inş alırızda fotosunu koyarım buraya.
bide küçük beşik alcam 5-6 ay olana kadar yanımda beşiğinde yatar. sonraada odasına koyarım oğluşumu..
3 boyutlu ultrasıonda gördüm dudaklarını büzmüştü bal dudaklım.
bana benziyor sanki :hieyt:  :hieyt: :hieyt:

ORNA

selam kızlar kızımın odası geldi şükürler olsun cumartesi günü herşeyini yerleştirdik yıkadık ütüledik mis gibi oldu prensesimin odası tülüyle avizesi kaldı odasından çıkmak istemiyorum evin havasını okadar çok değiştiriyoki anlatamam şimdiden ışık saçtı evimize eksiklerimi tamamlayayım resim çekip koyucam teyzeleri  :love9: :love9:

huzur

hayırlı olsun Orna. :nazar:
güle güle kullansın bebeişin.
mışıl mışıl uyusun odasında :sleepy1: :sleepy1:

ORNA

Alıntı yapılan: M A S A L - 17 Haziran , 2013, 13:32:57
hayırlı olsun Orna. :nazar:
güle güle kullansın bebeişin.
mışıl mışıl uyusun odasında :sleepy1: :sleepy1:

saol teyzesi teşekkür ederiz  :opucuk: