2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

huzur

birde göğüs kalkanı diye bişey var.
ondan aldınmı.

♣ ђคtเςє ♣

bizimde 35+1  :muzz: ama dr doğum için temmuzun ilk haftası dedi hesaplamada bi yanlış ama var çözemedim  :ehi: az kaldı meleğime kavuşmamaa  :muzz:  :muzz:

ORNA

saol canım evet kızım olucak isimde halen kararsız daha belli değil yani  :k06:

Taçlarım fiyonklu değil çiçekli bujiteriden aldım.

Bebek çantası bende öyle pembeli falan almadım tek renk normalde de kullanabileceğim kırmızı bir spor çanta aldım.

Canım sabununu, şampuanını yağını sebamed aldım onu pişik kremi için yazmıştım yanlış anladın sanırım
Yok puset bebek arabası değil hani arabaya takılanlar varya eldede  taşıyabiliyosun onlardan pier cardin aldım
şimdilik araba düşünmüyorum zamanla ihtiyaç duyuldukça alırım diyorum.

Evet canım ayrı oda yaptım gardolabı ve karyolasını aldım odasına, kendi yatak odamada sepet aldım 6-7 ay yanımda yatıcak ondan sonra odasına ayırıcam. Oyun parkı almadım evet kullanışlı ama ben çalışıyorum işe başlayınca kızıma kayınvalidem bakıcak onun evine oyun parkı almayı düşünüyorum gündüzleri orda kalacağı için onda yatsın diye.

Gögüs kalkanıda almadım canım ihtiyaca göre belki ihtiyaç olmaz.

ORNA

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 14 Haziran , 2013, 13:26:22
bizimde 35+1  :muzz: ama dr doğum için temmuzun ilk haftası dedi hesaplamada bi yanlış ama var çözemedim  :ehi: az kaldı meleğime kavuşmamaa  :muzz:  :muzz:

ayy aramızda 6 gün vardı seninle haticecim neden bu kadar erken dediki yani 15 günün var  :-ooo ayy bende heyecan yaptım :) acaba benimkide değişirmi kontrolüm 36. haftamda benimde

♣ ђคtเςє ♣

yaa insana hayal gbi rüya gbi geliyo sanki gerçek değil hep orda kalıcak gbi  :binkybaby:  bnm sanırım adet tarihimde bi yanlışlık var naghancm bnm son adet tarıhim ekim 4, hesaplamada 14 olark hesaplama yapmışım bi karışıklık oldu son noktoyı doktor koydu  :k06:

ORNA

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 14 Haziran , 2013, 13:38:56
yaa insana hayal gbi rüya gbi geliyo sanki gerçek değil hep orda kalıcak gbi  :binkybaby:  bnm sanırım adet tarihimde bi yanlışlık var naghancm bnm son adet tarıhim ekim 4, hesaplamada 14 olark hesaplama yapmışım bi karışıklık oldu son noktoyı doktor koydu  :k06:

aynen canım ya hayal gibi  :love9: :love9: inşallah kucağımıza aldığımız günleride görürüz çok heyecanlıyım bende ozman şafağını değiştir :) anladım canım ee ozman 35+1 değilsin ??  benimde 17 ekim son adet bakalım ne diyecek bizede ayın 27de kontrol sen kaç günde bir gidiyosun biz ayda 1 36dan sonra haftada 1 bide karnım geceleri çok sertleşiyor bazen kasıklarımda sancı oluyo sendede oluyomu

huzur

canım çok teşekkür ederim bilgiler içn.
haticecim az kalmış ozaman. hayırlı doğumlar inş.

bende çalışıyorum kayınvalidem bakacak bebeğe. ama benim evime gelip bakacak. bende senin gibi yapmayı düşünüyorum. 6-7 aylık oalana kadar benim odamada olur sonra kendi odaısnda uyuturum.

♣ ђคtเςє ♣

15 te bir gidiyoruz gidiyoruz biz canım bu pazartesi gitmiştik 10 gün sonra gene gidicez. aa o bende de çok oluyo bebek sanki toplanıyo bi kenara karnın taş gbi oluyo dmi  :icon_scratch: oksaya oksaya dagılı o ama ben dun netten araştırdım erken doğum belirtisi olabilirnmiş sen dr una söyle ihmal etme

özlem0609

kızlar ben bakım urunu losyonu almmayı dusunmuyorum,dogum aydın da olacak zaten,temmuz sıcagında cocugu kremle bunaltmak ıstemıyorum.

lohusa tacını unutmustum bende,iyi oldu hatırladıgım :k06: :k06:
cantayı bıle hazırlamadım daha,1 tane hastane cıkısı var, 1 tane daha almayı dusunuyorum,bol bol cıt cıtlı askılı badi,tek altlarımızda cok,zıbın takımı,tulum,penye battanıye 2 tane.hatırladıklarım bunlar,kendımede 2 tane gecelık,2 tanede alt ust pıjama takımı,göğüs pedı,normal ped,bide hasta pedi al dıyolar daha almadım.
artık ızne ayrıldım,bundan sonra alıcam eksıklıklerı.

hatıce senın epey one atmıs canım,dr bısey dedımı dogum seklı konusunda,bana bısey demedı,36 da bı daha gıdıcem ondan sonra bellı olur mu bılmem :dontknow: :dontknow:
bi doğuraydık :k06: :k06: :k06: :k06: zor gunler basladı,uykusuz geceler :icon_pale: :icon_pale:

ORNA

Alıntı yapılan: M A S A L - 14 Haziran , 2013, 13:46:57
canım çok teşekkür ederim bilgiler içn.
haticecim az kalmış ozaman. hayırlı doğumlar inş.

bende çalışıyorum kayınvalidem bakacak bebeğe. ama benim evime gelip bakacak. bende senin gibi yapmayı düşünüyorum. 6-7 aylık oalana kadar benim odamada olur sonra kendi odaısnda uyuturum.

rica ederim canım bilgi verebildiysem ne mutlu bana

ORNA

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 14 Haziran , 2013, 13:52:30
15 te bir gidiyoruz gidiyoruz biz canım bu pazartesi gitmiştik 10 gün sonra gene gidicez. aa o bende de çok oluyo bebek sanki toplanıyo bi kenara karnın taş gbi oluyo dmi  :icon_scratch: oksaya oksaya dagılı o ama ben dun netten araştırdım erken doğum belirtisi olabilirnmiş sen dr una söyle ihmal etme

evet canım taş gibi oluyo bende ovalıyorum geçiyo  bakayım devam ederse arayacağım doktorumu

özlem0609

aynı sey bende de oluyo kızlar,toplanıyo karnımız bı yerıne,bazen nefes almamı hareketımı bile engelliyo eşşek sıpası :k06: :k06: :k06: dr a sordum ben,olabılır artık dedı,cocgun pozısyonundan kaynaklanabılecegını soyledı,nst ye gırdgımde sancı cıkmıyo,oyle olsaydı orda cıkardı herhalde,ama toplandıgı zamanda avcumun ıcınde hıssedıyorum bebegımı,işte ozaman da cok guzel oluyo :love9: :love9: :love9:

♣ ђคtเςє ♣

doğum nasıl olcak son haftaya kadar belli olmuıyo kı yaa  :dontknow: sevdenin son günlerinde belli olmuştu hep normal diye gittiler ama ne sancısı vardı ne agrısı oldu nede suyu geldi sezryana aldılr son günü  :dontknow: aynı doktora gidiyoruz benimde son haftamda kesinleşir heralde  :dontknow:

ORNA

Alıntı yapılan: özlem0609 - 14 Haziran , 2013, 13:56:59

aynı sey bende de oluyo kızlar,toplanıyo karnımız bı yerıne,bazen nefes almamı hareketımı bile engelliyo eşşek sıpası :k06: :k06: :k06: dr a sordum ben,olabılır artık dedı,cocgun pozısyonundan kaynaklanabılecegını soyledı,nst ye gırdgımde sancı cıkmıyo,oyle olsaydı orda cıkardı herhalde,ama toplandıgı zamanda avcumun ıcınde hıssedıyorum bebegımı,işte ozaman da cok guzel oluyo :love9: :love9: :love9:

oh be rahatlattın beni özlemcim :) demekki normal kontrole kadar sabredeyim ozman :)

özlem0609

Alıntı yapılan: ORNA - 14 Haziran , 2013, 14:05:20
Alıntı yapılan: özlem0609 - 14 Haziran , 2013, 13:56:59

oh be rahatlattın beni özlemcim :) demekki normal kontrole kadar sabredeyim ozman :)

yok canım ne demek,sen ıcını rahat tut,bizdede var aynı seyler :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: