2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

ORNA

Alıntı yapılan: M A S A L - 12 Nisan , 2013, 14:54:21
ORNA; bunu bende çok beğendim ama daha uygun fiyatlısını almak istiyorum.
evde salonda bunu kullanırım diyorum

aynen canım ev için çok ideal mutfakta yemek yerken falan yanına alabilirsin oyuncaklarıyla oynayabilir kesin alıcam bende

ORNA

12 Nisan , 2013, 14:58:28 #826 Son düzenlenme: 12 Nisan , 2013, 15:00:23 ORNA
Alıntı yapılan: sudenaz85 - 12 Nisan , 2013, 14:55:14
orna bu ev için çok ii ama heryere taşınmıyo işte bi annene arkadaşa giderken kullanılmaz bence işlevli alırsan daha ii olur tabi yinede sen bilirsin.gerçi benim burda kimsem yok arkadaşlar dışında ev için kullanımlıda alabilirim yinede diğerinden yana niyetim.

canım puset aldım zaten onu dışarıda arabamda ve biyere gittiğimde kullanıcam diğerini ev için düşünüyorum ama sen hem ev hem dışarısı için düşnüyosan puseti tavsiye ederim  :icon_thumright: :icon_thumright: vallahi daha birsürü eksikler var al al bitmiyo :)

huzur

http://www.annelutfen.com/jeu-de-bebe-kisa-kollu-body-annesinin-kuzusu-ekru

yaaa bunlar ne güzelmiş..
bu siteden aışveriş yaptınızmı. güvenlimi.
böyle badiler çok oldu ama her gördüğüme hevesleniyorum....
bunuda almak istiyorum

ORNA

vallahi hiç yapmadım canım o siteden alışveriş bilemiyorum  :dontknow:

huzur

netten bebek kıyafeti almıştım..
hiç göründükleri gibi değiller.
çok ince.özellikle bi tanesinii hiç sevmedim..
şuan moralim çok bozuk.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
iade edicem onu ama çok üzüldüm yaaaaa. moralim yerlerde :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

huzur

canım e-bebek.comdan aldım..
60 tl lik tulumu iade ettim.diğerlerini etmedim.
15 tl kargo ücreti verdim..çok sinirlendim. birdahada almam.  :cussing: :cussing: :cussing:

kızlar hafta sonu beşiklere falan baktım.
elif sen büyüyen beşik kullanmıştın ve memnun değildin niye memnun kalmamıştın..
çilek te büyüyen karyola vardı eşim onu alalım diyor. bir tanede ana kucağı alırız diye düşünüyorum ama karar vermedim hala.
daha erken zaten. 9.ayda alırım beşiği.

birde kraftın mama sandalyeli ankucağı vardı 500 tl çok pahalıydı onu almamda. güzel bi ana kucağı almam gerek.
bebek arabası şart dimi. eşim ne gereği var eziyet bebek arabası diyor. çokağır oluyor yaa.
arabamızda yok. koyar gezdiririz dedim.. ne zaman almamız gerek bunları..

ihtiyaç listesi yapan varmı..
neyden kaç tane olması gerek.
çilekte büyüyen karyolla yatak ve uyku seti içinde 1000 tl idi.

huzur

birde kraftın avivonun bebek bakım çantaları vardı. yüzü silinebilir. çok güzellerdi.
100 küsür fiyatları 79 olanda var 149 olanda...
baya bi ihtiyaç varyaa.

özlem0609

Alıntı yapılan: M A S A L - 15 Nisan , 2013, 16:49:19
birde kraftın avivonun bebek bakım çantaları vardı. yüzü silinebilir. çok güzellerdi.
100 küsür fiyatları 79 olanda var 149 olanda...
baya bi ihtiyaç varyaa.

canım bende kraftın bebek bakım cantasını aldım,dısı kırmızı,kahverngı saplı,cok hosuma gıtmıstı,149 tl idi.bıde kraftın park yatagını,bebek arabasını aldık,cok hosumuza gıttı.cocuk dogduktan 6 ay sonrasına kadar da yatacagı bıde beşik aldık,tüllü,ahsap beşiklerden.cok guzeller,sadece az kaldı ama bunlardan baska bısey almadık çocuma,kıyafetlerını almak ıcın de 8 e gırmeyı beklyorum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

huzur

bebek kıyafetlerini  aldım. dahada almam durabilirsem. şimdi büyük şeyleri almak gerek.

www.belis.com.tr
burdaki beşikleride bi arkadaş tavsiye etti. fikir açısından belki bakarsınız.
ben park yatak almıycam karar verdim.

huzur

ama canım park yatakta düşme gibi bişey olmuyormu acaba. çok hafif gibi geldi bana. hani ayağa kalksa ondanda düşebilr

huzur

almila ben bu aralar çikolataya düştüm yaa. iki gündür çikolata yiyorum.
detaylı ultrasyonu çektirdinizmi..

huzur

uff kafam karışıyor  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

şimdilik şekerim yok. 1 ay sonra şeker yüklemesi yapılacak. o zamanda çıkmazsa tabi

huzur

almila__

muhabbet odasındakı ark. da bı sor ııstersen genelde onlarda park yatak kullanmıslar memnunlarda ıstersen onlarada bı sor canım  :opucuk:

almila__

bak hatta resmını koymusum daha önceden buraya