2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

almila__

biz de o kadan krem suruyoruz bakım yapıyoruss falan genede çatlıyoruss selülütleniyorus sönmüş balon gibi oluyos doğumdan sonrada  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
bu unlulerde o kadan doğum yapıyo onlarda nasıl bişi kalmıyo yawf :ehi: :ehi:

sudenaz85

aynen öyle ya  :dontknow: :dontknow: ve bugün yağımı sürerken farkettim sağ göğsüm çatlamışş :crybaby2: :crybaby2:

almila__

benımde göğüslerim zate yusufuma hamişken çatlamıştı hep ve kaldı da o kadar surdum surusturdum gene de geçmedii  :dontknow: bacaklarım falan resmen harita oldum şimdikde çatlamaya başladım gene heryerim kaşınıyo o kadar kreme yağa rağmen
:dontknow:

fıstık

Elifcim ışılın beşiği var şimdilik onu kullanıcaz hatta bugün çıkartıp kurduk  :)

Işıl biraz mızırdandı bebeklerini koydu falan sonrada tamam kardeşim uyusun burda dedi  :love9:

6 ay sonra park yatak almayı düşünüyorum sonrada o da takımı alırız sanırım  ;)

huzur

kızlar merhaba nasılsınız..
ben ilk tetanoz aşımı yaptırdım. sağlık ocağından aaradılar.
5 dozmuş
2.sini 25 nisandan yapacaklar.
kan tahlili verdim.
tansiyonum biraz düşük çıktı 8 e 5
kilom 61 olmuş 57 ile hamile kalmıştım.

almila__

Allahallahhhhhhhhh benı kımse aramadı sağlık ocağından gebelık takıbı ıçın dosya actırmıstım halbukii  :dontknow: :dontknow:
bu hafta bende gidim bi bakim sağlık ocağınaa :dontknow: :dontknow:

anladım nagişim  :opucuk: :opucuk:hadi  2 gun kaldı sağ sağlım sağlıcakla inş kavusursun bebişine :opucuk: :amin:

fıstık

Alıntı yapılan: almila__ - 25 Mart , 2013, 13:49:00
Allahallahhhhhhhhh benı kımse aramadı sağlık ocağından gebelık takıbı ıçın dosya actırmıstım halbukii  :dontknow: :dontknow:
bu hafta bende gidim bi bakim sağlık ocağınaa :dontknow: :dontknow:

anladım nagişim  :opucuk: :opucuk:hadi  2 gun kaldı sağ sağlım sağlıcakla inş kavusursun bebişine :opucuk: :amin:

Aminnn canım benim rabbim hepimizi kurtarsın sağlıkla sıhhatleee inşaallah  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

almila__

ahada beni de aradı sağlık ocağındaki heşmiremm  :flowers:
ne kadan datlı datlu konustu benle :flowers:
aı için de 20. hafta da gel dedi  :flowers: :k06:
bu hafta yada haftaya bigün aç karrnına gidip kan vercekmısım kandakı tum değerlerıme bakcakmıs orda da olcakmış değerlerim

sudenaz85

:k06: :k06: gözün aydın canım
ya bana aç gel kanda alıcaz demedi sadece aşı dedi :caca: :caca: :caca:

almila__

yok canım aşıdan ayrı bigun aşı gunu tok olmam gerekiyormuş zatee
aşıdan önce bi gun gel de değerlerın burda da olsun dedı gebelık sekerı varya bende onun da takıbını yaparıs sekerını olcerıss dıdi :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

huzur

günaydın kızlar.
aşı içn aç karnına olmaz demişlerdi.
bende aradım sordum. farketmez dediler.
ben kahvaltı yapıp gittim. aşı oldum sonra kan aldılar.
kan ilacını dr vermişti zaten. onu kullan dediler günde bir tane.

ama aşı yerim çok ağrıyor. kolumu kaldıramıyorum. taş gibi oldu.
3 lü test yaptırdınızmı.
ben 2 li testi yaptırıdm şükür temiz çıktı.3 lü için gel dedi ama kararsızım.. hastane ortamını sevmediğimden hiç gitmek istemiyorum

Aşkk

gümüşcüm maalesef o aşının öyle bi etkisi varmış  :sad1:  :sad1:
geçmiş olsun canım  :flowers:
ben hiç bi testi yaptırmadım ama 2li temiz çıktıysa 3 lü ye gerek yok yine de sen bilirsin canım  :opucuk:

almila__

2 liyi yaptırdıysan bencede 3lüyü yaptırma canım  :opucuk: :flowers:
ben ikisini de yaptırmadım Rabbime emanet bebişlerimizz :amin: :amin: :amin: :amin: