2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

evet canım doru olabilir  :-\ belki yapan olmuştur bakalım

bu arada kızlar müzikte vivaldi de çok iyi bilginize  :icon_thumright:

özlem0609

kızlar sızın dr lar ne oyle yaa :) benım dr um oyle seyler soylemıyo,bunlar hakkında bılgı vermedı yanı,erkek olmasından mı acaba,bilmiyo mu...benım de hıc kasıntım yok,olmuycak herhalde,yınede alsammı ki,sizlerin ilk dogumlarınızda da oldumu kasıntılar?

Balböceği

Kız ne kaşınması ben hiç kaşınmadım 5 aya kadar sadece karnımın en alt kutu bölgesinde iki çizik vardı

Sonra Allah aldı başını bi gitti, artık dayanacak gücüm yok ağrıdan göbeğimde bi acı tarifi imkansız doktorum niye bakmadın kendine dedi sprey verdi ki kutu ilaç verdi ama son ayda oda ne faydası olacak.

Ben kiloda alsam çatlarım bir tarafım. yapım böyle yani  :'(

Ama bişey bulamasanızda normal bir kremde olur. Zaten sizimde yapınıza varsa çatlarsınız.

almila__

Alıntı yapılan: özlem0609 - 16 Mart , 2013, 16:27:49
kızlar sızın dr lar ne oyle yaa :) benım dr um oyle seyler soylemıyo,bunlar hakkında bılgı vermedı yanı,erkek olmasından mı acaba,bilmiyo mu...benım de hıc kasıntım yok,olmuycak herhalde,yınede alsammı ki,sizlerin ilk dogumlarınızda da oldumu kasıntılar?

canım illa kaşıntı varsa çatlar die bişi yok son aylarda birden şişiyor insançatır çatır çatlıyo o zamanda  :-ooo
sen genede sür yapbakımın ihmal etme sonra duzelmıyorda
benım ılk doğumumdan kalan çatlaklar o kadar bakım yaptığım halde duruyor :-ooo :-ooo

özlem0609

Alıntı yapılan: almila__ - 16 Mart , 2013, 20:31:12
Alıntı yapılan: özlem0609 - 16 Mart , 2013, 16:27:49

canım illa kaşıntı varsa çatlar die bişi yok son aylarda birden şişiyor insançatır çatır çatlıyo o zamanda  :-ooo
sen genede sür yapbakımın ihmal etme sonra duzelmıyorda
benım ılk doğumumdan kalan çatlaklar o kadar bakım yaptığım halde duruyor :-ooo :-ooo

canım benım yapımda musaıt zaten,sureklı kılo alıp vermemden dolayı bacaklarımda catlaklarım var,ben dedıgınız mustelayı alayım ozaman,bi zararı olmaz herhalde :dontknow: :dontknow:

almila__

yok canım benım zate hamıleler ıçın bı zararı olmaz :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bak canım kendıne geçmıyo catlaklar ole kolay kolay karnın buyumeye baslamadan surmeye basla kı faydası olsun :opucuk:

özlem0609

Alıntı yapılan: almila__ - 17 Mart , 2013, 14:07:44
yok canım benım zate hamıleler ıçın bı zararı olmaz :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bak canım kendıne geçmıyo catlaklar ole kolay kolay karnın buyumeye baslamadan surmeye basla kı faydası olsun :opucuk:

sagol canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:21 haftalık oldum cıkar artık bundan sonra ben alayım onu :icon_thumright: :icon_thumright:

almila__

sudenaz85

ay ceylan değişmez inş.cinsiyet önce kız olsun dedim erkek dedi dr.bizde dün gittik alışveriş çılgınlığı yaptık okadar çok şey aldıkki eve gelince biz ne yaptık dedim :ehi: :ehi: annem kızdı herşeyi ben alıcağım zaten die ama insan dayanamıyo inş.sağlıklı güzel günlerde giydiririm bebişimin kıyafetlerini :amin: :amin: :amin:

almila__

sudecim güzel günlerde pisletsin bebişin  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :amin: :amin: :amin:
insan alışveriş de öle oluyo zate suda lazım olur bu da lazım olurr sonra bebiş giyemeden buyuyro :binkybaby: :binkybaby:
6 ay da canım hep kucuk alma emı :opucuk:

sudenaz85

sağol canım 0-3 aydan az aldım 3-6 aldım genelde canım kanz da baya indirim vardı sizde bi bakın. :opucuk:

almila__

bende biraz ayaklanıyım bu ara havalrda soğudu bıraz duzelsin nisan da başlıyım ufak tefek :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
ben şimdi gidemem ama netten bi bakıyım kanzın onlıne varsa :icon_thumright: tesekkur ettim :opucuk:

huzur

KIZLAR NASILSINIZ.
ben park yatak almaya karar verdim. çocuk görmeye gittik.arkadaş çok memnundu. chicco dan almış.

huzur