2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

güzellik ve saç bakım öğretmeniyim canım :occasion14: :occasion14:

huzur

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 12 Mart , 2013, 15:58:59
güzellik ve saç bakım öğretmeniyim canım :occasion14: :occasion14:

aaa gerçektenmiii.. ne güzell
e bizde faydalanalım ozaman.

almila__

yok kızlar nasıl tutalım oruç nasıl dayancaz 15-16 saat susuzluğa açlığa :sad1:
bide o kadar sıcaklarda nasıl dolaşcaz dışarda onun için haziranda bitiriyim diyorum alışverişi kısmetse inş :opucuk: :amin: :amin:

sudeeeeeeeee gerçekten miii e biz niebilmiyoruz önceden nie demedinn  :k06: :k06:
yaaaa benım acaip siyah noktam oldu yaa nasıl kurtulcam bu noktalardan :-ooo :-ooo :-ooo :k06:

bu arada bizim bebiş karnımda kıpır kıpır hayırıdr inş :amin: :nazar: bugun baya bi hareketli :nazar: :amin: :k06:

almila__

oyyy yarın doktora gitcez bebişimi görcem :amin: :amin: :nazar: :nazar:
zaman geçmiyo :-\ :-\

Balböceği

Elif ne kadarlık oldunuz, cinsiyet belli mi?

sudenaz85

daha önce bahsettim ama uzun zaman oldu sanırım :icon_scratch: faydalanın tabi siyah nokta konusunda ve sivilcede yıllarca savaştım hem bu bölümün öğretmeniyim hemde sivilceliydim bakım yapmama rağmen tek kurtuluş ilaç oldu 4 ay kullandım şükür geçti siyah nokta için tonik eğer yoksada gülsüyü kullanıyorum banyoda buharlı şekilde komedonla temizleyip öyle tonikliyorum :love9: :love9:

almila__

Alıntı yapılan: ❤❤Balböceği❤❤ - 12 Mart , 2013, 16:38:57
Elif ne kadarlık oldunuz, cinsiyet belli mi?
17 haftalık bebişimiz edacım :opucuk: :nazar:

ben de gülsuyu kullanıyorum ama sanırım çok duzenlı kullanmadığım için bi faydasını göremedim
orflimedan bi tonik almıştım ama ondan da pek memnun kalmadım bide clean and clearın siyah nokta temizleyicisi varya onu kullandım hiç bi işe yaramadı :dontknow:

tonik ne tavsiye ediyosun

Balböceği

Ticker yapsana hacı  :opucuk: ordan biliriz  :opucuk: maşallah zaman hızlı ilerliyor  :love9:

almila__

Alıntı yapılan: ❤❤Balböceği❤❤ - 12 Mart , 2013, 16:48:16
Ticker yapsana hacı  :opucuk: ordan biliriz  :opucuk: maşallah zaman hızlı ilerliyor  :love9:
denedimde yapamadım yaw :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sudenaz85

canım ozaman seninde benim gibi ciğerlerindeki yağ oranı fazla o ilacı kullandım cildim çok güzel oldu şimdi ufak tefek çıkıyo okadar belli olmuyo

almila__

sudenaz85

evet canım zaten herkese vermiyolar sürekli kan tahliline gidiyorsun sen günlük bakım yap şimdilik :occasion5:

almila__

Aşkk

gümüşcüm tabiki dayanamayız bide çok az kalmış olacak  :sad1:
ben dışarda yemek neyse de  su hiç içilmez demek istedim başkalarına yazık  :sad1:
sude ben de öğretmen olduğunu biliom da böle bi öğretmen olduğunu bilmiyodum saklıyo bizden sormayalım die  :caca: :caca:  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
heee ya edoş zaman ne çabuk geçiyo dimi elifle aynıyız biz  :nazar: :nazar: :nazar:
sudecim bende soru sorcam hımmmm ne sorsam du aklıma gelince sorarım  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Aşkk

heee sude geldi aklıma şimdi  :k06:
daha az çatlamak için bişi kullanıyomusun kullanıyosan bize de söylermisin  ::)