2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

evet çok güzelmiş ve işlevli nezaman almayı düşünüyorsunuz bizim arkadaşlar herbişeyini almış ama bana erken gibi geliyo daha 4.ayımızdayız. :icon_scratch:

almila__

canım ben hazirandan önce almayı düşünmüyorum daha erken  :icon_thumright: :opucuk:

huzur

kızlar park yatak hiç güzel görünmüyor. basit gibi  geliyor bana ama bende ondan alcam heralde.
ayrı bebek odası yapcakmısınız.
anneme kalsa yap diyor.
ben ise kararsızım.
bebek odası demek perdesinden halısına tam bir oda. gerek varmı ki.
zaten baya bi annenin yanında yatacakmış bebek. nasıl yapsam bilmiorumki.

huzur

bu kidcity.com daki bebek tulumları falan kalitelimi sizce. KANZ markası.
alanınız varmı

almila__

canım imkanın varsa yap tabi içinde kalmasın ama ben yusufumda yaptım ve gerçekten kullanışlı olmadı benım kı doğru durust odasında yatmadı bıle ama gunduzlerı oyun oynadı orda

ben buyuyen besık aldım hıç kullanıslı olmadı onun için şimdi park yatak düşünüyorum birde yer açısından da pratik
bilmiyorum hazirana kadar fikrim değişmezse şimdilik park yatak :k06:

huzur

imkanlarımı zorluycam eğer yaparsam.
ama gerek varmıki.hemen şimdi ona karar veremiyorum.
kendi egomu tatmin etmek için oda yapıcam ve durucak.
ben daha çok bebek için düüşnüyorum.
kullanmayacağı bi odayı hemen şimdi yapsammı yapmasammı emin olamıyorum.
benim bebeğim soğuk havalara gelecek yaa.
ağustos sonu. eylül başı. kış çocuğu olcak

almila__

canım hiçç gerek yok bence
bi de oda olunca kaç yaşına kadar o eşyaları kullanabilecek ki çocuk tekrar yeni eşya almak gerekcek siz bilirsiniz ama hiç gerek yok :opucuk: :opucuk:
:flowers:

muhribe

ben oğluma doğduğu zaman ayrı bi oda yapmadım
gerek de yokmuş cidden emen bebeği ayrı bi odaya yatırmak anlamsız
zaten bikaç saatte bir emzirmek için almak lazım
park beşiğinde bizim odamızda yattı
kendi şifonyeri ve dolabıı vardı
artık sütten kesilme zamanı yaklaşıyor, bir iki aya içimize sinen bi oda yapıcaz  :icon_thumright:
hem gereksiz masraf yapmamış olduk zamanında hem de şimdi yaşına uygun mobilyalar vs seçicez

almila__

canım kanzz güzel bi marka ben uyku tulumu almamıştım ama oğluşuma ordan almıştım kot gömlek falan memnundum

muhribe

kanzı ben çok beğeniyorum  :icon_thumright:
biraz pahalı ama çok kaliteli ürünleri var
kaban vs aldım ben yiğit için
indirimli bulursanız kaçırmayın derim

sudenaz85

kanz çok iyi canım hatta şuan bazı ürünleri %50 indirimli ama ben cinsiyet kesin olsun öyle alayım dedim çünkü 3-6ay kıyafetlerde indirimdeydi.odaya gelince annem yapma dio ben heveslenip yapayım diyorum ama kullanışlı olmuyormuş oyun parkını hem yatak odasına hem oturma odasına rahat taşırız . :love9:

huzur

sudecim senin bebiş kendini göstermedimi.
bu aylarda cinsiyetinin belli olması gerekiyormuş

almila__

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :opucuk: :flowers:

bizim decinsiyetimiz belli değil hala :dontknow: yarın tekrar gidicem şeker yüklemesi yapılacak :igrenc: :igrenc:
bakalım inş yarın gösterir bebişimiz kendini :amin:

sudenaz85

1 ay önce gittiğimde erkek dedi ama kesinlik söylemedi perşembe gidicem belli olur sonrasında alışveriş yapıcan  :k06: :k06: :k06: ya avm lerde bebekler için çok güzel şeyler var eşim tutuyo beni perşembe alıcaz diye ama ben yinede unisex kıyafetler aldım  :k06: :k06: