2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

benim bebenin kilosunu ultrasond çıkandan 500 gr eksik çıkmıştı  :-ooo  :sad1: 2600 doğdu hastaneden çıkarken 2400 oldu bgn baktılar 2720 olmuş yavruşum anca  :binkybaby:

Aşkk

özlem0609

hatıcecım masallah kuzucuga :nazar: :nazar: önemlı olan saglıklı olması kilosu muhım deıl.

son zamanlar hıc gecmıyo kızlar,bian önce kavusmak ıstıyoruz artık,yarın kontrolumuz var,bu hafta ne dıycek dr bakalım,çantamızı hazırladık artık sonunda,erkek cocukları gununu bekler dıyolar ya sanırım bızım oğlan beklıycek,Yüce Rabbım hayırlı zamanda gondersın bızım kı sadece merak :k06: :k06: :k06: :k06:

sudenaz85

valla bu senenin erkek bebekleri hiç gününü beklemedi 3 arkadaşımın oğlı oldu biri 20 gün önce birisi 1 hafta önce biriside 30 haftalıkken doğum yaptı kız olan arkadaş gününde doğurdu bu teorileride çürüttü bu seneki bebeler  :k06: sağlıklı olsunlarda 30 haftalık doğum yapan arkadaş 1 ay kuvezde kaldı bebeği sonra çıktı küçücük bişey allahım korudu şuan ii

huzur

kızlar napıyosunuz..
ne var ne yok.
oğluşuma tarak tırnak makası falan alcam. önereceğiniz bir set varmı.

bakım kremi falanda alınmadı daha

huzur

birde ateş ölçer olarak ne aldınız

huzur

ıslak mendili bezini falan aldınızmı.
eksikler ibtmiyor. hangi marka alacağım bunları.

unibaby ıslak pamuk mendil diyor türkiyenin ilk ve tek pamuk mendiliymiş. yenidoğanlar için.
siz biliyormusunuz alan varmı

özlem0609

dr amcamız eve gonderdı yıne bugun :k06: :k06: :k06: :k06: oğluşumun ayak tabanını gorebıldık,yuzu asagıya donuk oldugu ıcın goremıyoruz,ayak parmakları tam ısırmalık olmus bebemın,kılomuzda 3260 gr,bu haftadan sonra daha az kılo alıyolarmıs. dr a sordum bende erkek cocuklar gununu dolduryomus dıye bısey varmı dedım,erkek kız bısey farketmez dedı,nst de sancmız da cıkmadı,Rabbım sag salım gondersın bebelerımızı :amin: :amin:
canım,tırnak makası setı almadım daha,sampuanını sebamed aldık.bezını prima ultra hassas olandan aldık,ıslak mendılını de prıma aldık,unıbaby gordum de prımayı tercıh ettım ,ates ölçerim de ben yumurtlama tarıhını bulmak ıcın almıstım,1 ay kullandım sadece :k06: :k06: onu kullanıcam.

dr

sudenaz85

maşallah özlem kilonı felan yerinde bekleyecek seninki galiba gününü :nazar:
masalcım ben nivea set aldımbebk bezi prima preemiun aldık 2 paket ırnak makasını tek alsım öyle tarak felan almadım.ateş ölçer benim vardı ama hasssas olması gerekiyo dediler braunun kulaktan ölçeri aldım ebebekte indirim çekim vardı 120 tlydi 90 a aldım dediğin gibi eksikler bitmiyo bende kaşık ve saklama kutusu alıcam birde arabamız kaldı siz travel sistem istiyorum siz ne marka aldınızz :icon_scratch:

sudenaz85

buda yatak odası için anneannesinin aldığı beşik

özlem0609

sudecım evet banada bekleyecek gıbı gelıyo :k06: :k06:
besıgınızı cok begendım,mışıl mışıl uyusun,buyusun bebıs :binkybaby: :binkybaby:
bebek arabasını kraft twist aldım-travel olanlardan,begenerek almıstık,konforluda hem

sudenaz85

sağol canım benim biz hala bakıyoz çok pahalıda olmasındiyorum ama bakalım artık sizde güle güle kullanın canım

özlem0609

Aşkk

selam kızlar   :flowers:
annem geldi işlerimiz de olduğu için giremedim ama aklım özlem de kaldı acaba doğurdu mu diye  :k06:
ama maşallah  :nazar: daha bebe yerin de gününü bekliyo ne güzel  :binkybaby: :nazar:
beni ara da fena heyecan basıyo yaa çok az kaldı  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
sudecim beşiğiniz çok güzel canım güle güle güzel günler de kullanın inş  :amin:
bizde kraftın penta 6 diye bir modeli var onu beğendik ama ben hala traverl sistem olup olmamasına karar veremedim  :dontknow:
gümüşcüm biz de henüz tırnak makası tarak falan almadık bakım çantasını da chicco nunkini aldık ateş ölçer de dijital ama öyle özellikli bişi değil eşime müşterisi vermiş  :k06:

♣ ђคtเςє ♣

sudecim güle güle kullanın çok güzelmiş  :opucuk:

masalcım tırnak makası,fırçası falan o tarz şeyleri chiccodan aldım ben  kremiydi şampuanıydı bakım sütüydü onları bübchenden aldım.  bez olarak bende prima premium aldım ama pek memnun kalamadım malesef çok sert   geldi bana paketler dha bitmedi bugün huggiesin bi bezini aldım arka bel yeri falan korunaklı ve çok yumuşak çok beğendim  :icon_thumright: ıslak menkidl prima premıum yeni doğan kokusuz olanı tavsiye ederim