2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

sağol canım iyiyim çok şükür her şey yolunda  :amin: 33 haftalık olduk canım  :nazar:
sen nasılsın senin nasıl geçiyor hamişliğini  ::)

hakime89

Alıntı yapılan: Aşkk - 06 Temmuz , 2013, 17:38:04
sağol canım iyiyim çok şükür her şey yolunda  :amin: 33 haftalık olduk canım  :nazar:
sen nasılsın senin nasıl geçiyor hamişliğini  ::)
bugün biraz kolum ağrıyor.malum havalarda çok sıcak biraz zorluyor benimde 29 haftalık oldu oğluşum

Aşkk

evet sıcaklar kötü yapıyo yaa  :sad1: sizde baya büyümüşünüz  :nazar:

huzur

kızlar günaydın nasılsınız.
hafta sonu dr a gittim. çalışabilir raporu için.
sürekli bir doktorum yok zaten. hafta sonu gittiğim için hangi dr varsa o bakıyor.
beni biraz korkuttu.
bebek çok kilolu dedi. zeka testlerini falan yaptırdınızmı dedi.
2 li testi yaptırdık ama 3lüyü yaptırmamıştım. gerek görülmemişti.
şimdiye kadar herşey güzeldi..
gizli şeker olabilir dedi. bende tok gitmiştim. tekrar şekerime baktılar.
tokluk şekerine. sonucu daha almadık.
canım çok sıkıldı. inş bi sorun yokturdur..

özlem0609

kızlar gunaydın,pek gıremıyorum nete,annemlerdeyım,evdekı net gelıp gıdıyo. iyisinizdir umarım,bizde iyiyiz cok sukur.artık 38 e gırdım bende,heyecan ve sabırsızlıkla beklıyoruz :love9: :love9: :love9:
masalcım yanlıs hatırlamıyosam bızım oğluş 33.haftada 2100 gr dı.senınkı ne kadar da kılolu demıs.benım drum da suan bebegıon kılolu olacagını soyluyo fakat dogum seklınden dolayı oyle konusuyo.yoksa senın gıbıyken hıcbısey soylemedı.sen ıcını ferah tut cunku kendı drun olsaydı durum degerlendırmesını ona gore yapardı.her dr farklı sey soyleyebılır,hiç sıkma canını,bizim bi tanıdıgımız 6 kılo dogurdu cocugu,seker de yoktu kendısınde,sıkma canını :flowers: :flowers:

sudenaz85

masalcım kaç kiloki birde idrarda protein kaçağına baktırdımı çok önemliymiş bu bizimde yapıldı sonuç almadım daha bence korkma canım kilosunu merak ettim

huzur

ben 32+3 deyim. cumartesi günü gitmiştim doktora bebek 34 haftalık görünüyor dedi.
2 kilo 370 gr kilosu.

şeker sonucunu öğrendim. temiz çıkmış.
dr bebeğin sadece iri dedi.
kan ilacını sabah akşam kullan dedi.
2 hafta sonra kontrole gel dedi.
baya korkmuştum açıkçası. ki ben  yediklerime hiç dikkat etmedim. üsülüyordum bebeğim zayıf olcak diye.
bakalım artık sağlıklı olsunda başka bişey istemiyorum.

Aşkk

bi sorun olacağını sanmıyorum canım çünkü olsaydı şeker ölçümün de testler de çıkardı  ???
hem niye bebeğin kilosunu yazmadın sonucunu bize de bildir canım  :opucuk:
özlemcim nasıl heycanlı olduğunu tahmin edebiliyorum  :hieyt: ne güzel 38 i görebildin inşallah biz de görürüz canım rabbim yardımcın olsun  :amin: :amin:
yarın da bizim kontrolümüz var  :muzz: :muzz:

sudenaz85

masal normal bece ya biraz tontiş olacak bak bizim face grubunda bi arkadaşada başının 1 ay önde olduğunu söylemiş kafası büyük demiş oda gideck tekrar seninki sadece tontiş canım üzülme bence ayy kızlar o grupta millet patır patır doğuruyoo bugün ikizi olan arkadaş doğum yaptı maşallah bebekler iiler allah bizde sağlıklı şekilde doğurmayı nasip etsin :amin:

huzur

evet kızlar sağlıklı olsunda tontiş olsun.
dr baya tedirgin ettti ama beni.
hayırlısıyla zaman bi geçer inş.
nst ye bile önderdi.
sancı falan varmı diye. çok korktum hastanede ağladım.
inş zamanında olur doğumum. havalarda çok sıcak.
bacaklarım çok fena şişmeye başladı

sudenaz85

bende çokşişim ama dr.a göre normalim okadar rahet adamki herşeye normal dio ama görseniz balonum ya sıcaklar mahveti bizi allah yardımcımız olsun

Aşkk

gümüşcüm peş peşe yazmışız şimdi fark ettim canım  :-ooo çok şükür iyiymiş bak  :opucuk: tosuncan geliyo desene  :nazar: :nazar: sıcaklar da benim de elim ayağım şişiyo dr bol su iç dedi ama patlıcam içmekten bide içmesen davul gibi gecezerim heralde  :k06: :k06:

Aşkk

bizde bugün kontrolümez gittik çok şükür her şey çok iyi çıktı  :amin: dr resim verecekti çok hareketli diye resmini de alamadık hiper olcak yavrum  :ehi: :ehi: boyu kilosu çok iyi dedi  2.359 olmuş  :binkybaby:  :nazar:
bi tek beni biraz kansız buldu hemde her gün 3 kaşık pekmez içmeme rağmen kan ilacını 2 ye çıkardı  :-\ pekmez ve siyah üzüm ye  dedi 2 hafta sonra nst ye bağlıcaz dedi çok heyecanlandım  :-ooo doğum yaklaşıyo artık  :hieyt: :hieyt:

sudenaz85

ceylan maşallah bebeğine :nazar: bizimki zayıf  :y25: önce iiydi kilosu bu arada hergün 3 kaşık pekmez bravo valla ben hiiç yararlı bişey yemiyorum bizde haftaya gidice bakalım nasıl kilosu

Aşkk

evet sudecim senin bebenin kilosu çok iyiydi  :icon_scratch: evet canım tavsiye ederim 4 aydır her sabah kahvaltıdan önce içiyorum  :aferin: yararlı şeyler yemeğe çalışıyorum  :dontknow: kilosu gelir yerine gelir yeter ki sağlıklı olsun  :-*