28 Nisan , 2024, 09:50:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AYŞENURUMUZZ EFESİNE KAVUŞTU

Başlatan burcum, 09 Eylül , 2012, 00:22:17

« önceki - sonraki »

burcum

kız öyle deme nagişim çok iyi bir krem beni o kurtardı kocanın gözleri dönüyordu tüp bitti diyince :ehi: :ehi: :ehi: her emzirmeden sonra sürüyordum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ayşenurum lansinoh :icon_thumright:
ohoooooo edam gelmiş geçmiş olsun sana artık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: geçti borunun pazarı sür eşşeğini niğdeye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: doğumdan önce ve hemen sonra sürülünce etki ediyormuş :icon_thumright: çatlaklara bir de contractubex ameliyat izlerini bile geçiriyor ama hemn kullanmaya başlamak önemli :icon_thumright:

fıstık

contractubex 68 lira eda var bende göndereyim mi   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

İki senedir alıştım şükür, sürmesem de olur  :ehi:

Laf soz edende yok, kaşıntıda yok  :ehi:

Balböceği

Tenkyu  :ehi: istemiyorum aman kalsın  :toothy10:

burcum

contractubex bende de var eda ver adresi göndereyim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

kız para istemiyoz almaya kalkarsın falan var yani istiyosan gönderelim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ay nagişim bu para falan mı sitediğimiz sandı :caca: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
delü hediye hediye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ay buarada kızın konusunun içine de mıçtık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yürüyün kendi mahallenize keserim topunuzu :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

sen benden çok yaşayacaksın ben yazacaktım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

de hayde toplanın ileri marşşşş istikamet muhabbetin sultanları  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ZéynéP.SimAy

Ayşenurrrrrrr hayırlı uğurlu olsun canımm  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  :amin: :amin:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :muzz: :muzz: :muzz:
Allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallahhh  :amin: :amin: :amin: Darısı başımıza olsun  :amin:

~ERVA~

Ayşenur canım hayırlı olsun bebişin :love9
Bol sütlü gazsiz günler  canım cok helva ye cok süt yapıyor canım

asya81

Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Eylül , 2012, 23:47:38
Cok saolun kiZlar hastaneden çıkayım hele bı tek tek okucam yeniden
Sürekli emzirdim ama sutum yok isdee sarı su gibi suanda annemlerde sen emzirdikce gelcek diyolar ağlıyor doymadigi için sıpa karnimdada ayniydi açlığa hiç gelemiyodu :laughing7:
Tek problemim dikişler bide dogumu konusdukca oralarım sizliyo
Dikişi olanlar Buyuk tuvaleti gelince ne yaptılar merak ettim acimiyomu
Telden yuklense hemen yuklucem resmini ama yuklenmiyo
CANIM GEÇMİŞ OLSUN BENİM DOĞUMDA ÖLE OLDU YATAKLARI DÖVÜM ACIDAN BİLİRİMM :cildir: 15GÜN SONRA GEÇİYOR TUVALETTE SORUN OLMUYOR KALDIKİ BEN BASUR OLDUM BİDE.YUMUŞATICI ŞEYLER YE BOL KAYISI YE.NORLAM DOĞUM DEHŞET ZOR BENİM 15CM RAHAT KESİM VAR :cildir: DAHA SONRA İYİKİ NORMAL DENİYOR EMİN OL OKADAR ACIYA RAĞMEN

asya81

HA BU ARADA O SARI GELEN SÜT EN DEĞERLİ SÜT AĞIZ SÜTÜ DENİLEN SÜT ZAMANLA BEYASA DÖNER AMA EN DEĞERLİ ZAMANI SARI OLAN SÜTTÜR BEBEĞİN AŞISI Bİ NEVİ

suzannn

hayırlı olsun gözünüz aydın olsun çok şükür bu günleride gördük

darısı tüm isteyenlere olsun inşallah

...ŞehzadEfe...

aşenurrrr hayırlı olsun canımmmmm  :hello2: :hello2: :hello2: allah analı babalı büyütmeyi nasip etsinnnn hayırlı evlat olsun inş efe paşammmm  :amin: o sarı yararlı olurmuş benimde oyle gelmişti sonra düzeliyor emdikçe gelicek inşallah
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var