AYŞENURUMUZZ EFESİNE KAVUŞTU

Başlatan burcum, 09 Eylül , 2012, 00:22:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kiz hasta bezi kullanmiyormusum, bide hizliresim den yüklüyordum ben bı dene

burcum

yaaaaaaaaaaaa hamileliği özleyeceksin demiştik sana :ehi: :ehi: :ehi:
daha dur neleri özleyeceğini yavaş yavaş söyleyeceğiz sana :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bende akşam 7.30 sezeryandan çıktım gece 2 de geceliğimi giydirdiler o saate kadar ameliyat elbisesi vardı üstümde pike vardı sürekli katkat sargı bezi getirip koyuyorlardı en son iççamaşırımı giydiğimde bebeğin bezinden koy dediler rahat edersin ondan koymuştum hiç geçmedi ne geceliğime ne yatağa :icon_thumright:

kelebegimm

Olmadı edammm kullanıyorum canimmm ama bi geliyo aniden Batıyo heeyer

]

Balböceği

Koca hasta bezi nasıl olmadı, benim ebeler iki tane birden koymuştu sende öyle yap

:k06:

kelebegimm

Annemde Efe'nin bezlerinden koyalım dedi ama şimdi bise derler sürekli gelip kontrol ediyorlarr
Amannn daha ne hamilelik nede dogumun d sini duymak istemiyorum şimdilik nukettttt :ehi:

]

Lă_Tăhzen!

Ben normal ped kullaniyodumm hatta nerdeyse tampon kullancaktim  :ehi:

Hata bezi getirdiler bana hic gerek duymamistim ped yetmisti

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Eylül , 2012, 00:09:58
Koca hasta bezi nasıl olmadı, benim ebeler iki tane birden koymuştu sende öyle yap

:k06:

Benimde 3 tane birden koydular ama yattığım yerden bakmak istiyolarrr kanamaya popomu kaldirinca arkadan siziyo hemen simdide annem dört tane birden koydu :ehi:

]

Balböceği

Maalesef öyle oluyor, normal giriyorsun anormal çıkıyorsun  :'(

Yakandan dogum yapanlar varya TV'de ben bı ara bakamadım  :ehi:

kelebegimm

Anaaa ne güzell nurrr benim felaket geliyo kansulandirici kullandığım içinmi acabaaa

]

Balböceği

Koysun canım koysun, refakatçi kalıyor mü orda  :dontknow:

Bizde kimseyi kolmuyorlardı

burcum

geçicek ayşenurum :opucuk: maşallahın var :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: dipçik gibi olursun 1 haftaya :amin: :opucuk:

Balböceği

15 gün idare et ondan sonra turp gibi olacaksın

kelebegimm

Aynen eda konuşurken bile kötü oluyorum bugun diyom ya hiç bu kadar zor olduğunu tahmin etmemisdim
Yok canim saat 11 e kadar durabiliyolar yeni gittiler sayilir

Öyle nukum kendim cok iyiyim şükür geziyorumda ama sadece dikişler telde ariyaar seseeee Çin gibi diolarrrr :k06:

]

burcum

ayşenurum o kadar olucak biz sezeryanda kat kat kesildik dikildik :y25: doğum işte annelik kolay değil hiçbirşey olmamış gibi olamaz ama hemen geçicek emin ol :icon_thumright:

kelebegimm

İnss canim yaa sanki. Gecmicek geni geliyo isde aman insanogluyuz bı doğursam hamilelik bitse dogum bitse yok ben doguramicam kesinleşe sancılar bitse sonra cocuk soyle olsa böyle olsaaa istegimiz bitermi

]