bebeklerinize nasıl yemek yediriyorsunuz

Başlatan xxcansuxx, 08 Eylül , 2012, 13:36:48

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

evet ayşe doğru hatırlıyorsun maşaallah canan 3 çocukla hala performansın çok iyi hafıza konusunda  :k06: :opucuk:

evet iştahlı olsalar  keşke  :amin: :amin:
bundan sonra düzene girer inş. 3 numara...
kızlar daha bir ayrı eziyetli oluyorlar sanki yeme konusunda yeğenim var erkek maşaallah ne verseler hüpletiyor iç yemem demiyor  :k06: :k06:

doğangüneş

yok canım yaa ne hafıza kaldı ne başka bişey çocuklarım bile dalga geçiyor artık benimle  :ehi: :ehi:
kendimi iice annem gibi hissetmeye başladım..
annecimde birimizin ismini söyleyecekken hepimizi sıradan geçirirdi  :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Eylül , 2012, 01:10:09
yok canım yaa ne hafıza kaldı ne başka bişey çocuklarım bile dalga geçiyor artık benimle  :ehi: :ehi:
annecimde birimizin ismini söyleyecekken hepimizi sıradan geçirirdi  :toothy10: :toothy10:
ananem öyle  benim  :ehi: :ehi: :ehi:
maşaallahın var yinede sağlık sıhhat versinde Allah büyüyünce ne güzel olcak 3 çocuklu olmak belki 4 olur  :suclu: :suclu: bebe iyidir bende yapcam Allah nasip ederse 3-4  :suclu: :suclu:

Lă_Tăhzen!

Hic yatirarak yedirdigimi bilmem hep pusetine oturtup oyle yedirirdim

doğangüneş

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Eylül , 2012, 01:13:06
maşaallahın var yinede sağlık sıhhat versinde Allah büyüyünce ne güzel olcak 3 çocuklu olmak belki 4 olur  :suclu: :suclu: bebe iyidir bende yapcam Allah nasip ederse 3-4  :suclu: :suclu:

amin cnm cümlemizinkine inşallah..
bekara karı boşamak kolay gelir inşallah 3.den sonra hala böyle düşünüyor olursun cnm  :ehi: :ehi:
4.yü yapmak için yanii..
bana gelince ne diyim 3e bakan 4 de de bakar zaar  :ehi: :ehi: :ehi:
:-ooo :-ooo :-ooo

xxcansuxx

Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Eylül , 2012, 01:15:35
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Eylül , 2012, 01:13:06

amin cnm cümlemizinkine inşallah..
bekara karı boşamak kolay gelir inşallah 3.den sonra hala böyle düşünüyor olursun cnm  :ehi: :ehi:
4.yü yapmak için yanii..
bana gelince ne diyim 3e bakan 4 de de bakar zaar  :ehi: :ehi: :ehi:
:-ooo :-ooo :-ooo
:ehi: :ehi: :ehi: bozdun sen niyeti anlaşılan 4.ye  :k06: :k06: yap anam yap etrafın vayyyy be kadına bak 4 çocuklu  helal olsun dedirtmek için bile yapılır 4.  çocuk  :k06: :k06:  kalabalık aile iyidir... vatana millee hayırlı evlat olsunlarda  :amin: :amin:
ben kaçar ayşem görüşmek üzere hayırlı  geceler  :opucuk: :flowers:

doğangüneş

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yok kıs büyük konuşmiyim diye dediydim  :toothy10: :toothy10:
amin cnm amin hepsi hayırlı evlatlar olurlar inşallah...
Allah rahatlık versin cnm..sanada hayırlı geceler.. :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Eylül , 2012, 00:43:11
kız büyüseleri hepimizin çocukları için dediydim (senin,benim,onların) :ehi: :ehi:
bu arada bana gelince ortancanında peşinden koşuyorum hala yaa  :caca:
eşşek sıpaları yaşlandırıyolar lan beni  :ehi:
Haaaa anladım  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Oturarak yemek hepsinden iyi gezerek yemek yiyen cocuğa sınır oluyorum laf aramızda  :ehi:

Hako'ya bile öğretim oturarak yemeyi, suyu bile oturarak icer  :nazar:

Günah annem otur da ye iç her ne zıkkımsa iste  :ehi: :ehi:

laracroftt

gezerek nasıl yıyolar yav hıc gormedım ben oyle bısey   :-ooo

Buarada canan, oyle 3-4 falan valla buyuk cesaret. Cocuk guzel sey ama benım enerjım bırıne anca yetıyor 2.yı Bıle bazen yapmasammı dıyorum :D bıde 4 cocugum olsa yamulurum garantı :ehi:

Aysenın de 3 cocugu varmıs,valla bravo. allah kolaylık versın. Insana celık gıbı sınırler,bol bol sabır ve full enerjı lazım :opucuk:

asya81

CANIM BENİM KIZDA ASLA OTURARAK YEMİYORDU AĞIZINDAKİNİ OLDUU GİBİ ÇIKARIYORDU BENDE MECBUR SENİN GİBİ YASTIK KOYUP BAŞININ ALTINA 8AY ÖLE YEDİRDİM SONRA ANA KUCAĞINDA OTURARAK YENİ YENİ MAMA SANDALYESİNE GELÇİK.TABİ YİNE SIRTINI YASLAMASSA ÇIKARIYOPR AĞIZINDAN AMA KUCAĞINA OYUNCAK VERİYOREUM

xxcansuxx

sorma bende kızarım öyle tabak elde çocuğun arkasında  :k06: :k06: inş. biz öyle olmayız  ;)

yok benım kız yastıkla çok rahat yiyor ama oturarak alışsaa çokda iyi olcak milletin evinde dışarda yemek yedirirken zorlanmamak adına... bakalım şimdilik az az oturtuyorum ama başta 3-4 kaşık oturtuyorum sonra yatırıyorum  kolayıma geliyor :suclu: :suclu:

hakanda oturarak içiyor demk suyu benımkı onuda yatarak içiyor kolay tutuyor suluyor diğer türlü düşürüyor  :k06: :k06:
şimdilik hayal 3-4 çocuk 2.yi bir yapalım sinir dayanırsa 3ü düşünürüz gerçi ben herşeyi kendim yapayım modundayım kızımdada çok yoruldum saçlarım beyazladı eşimden etrafımdan hiç yardım almadım zaten gurbetteyiz 2.olursa nice olur halim bilmem  :k06: :k06: beni tek korkutan hamillelikte mide bulantısı  :suclu: :suclu:

tulayysl

canım biz de 10 ayına kadar yatırarak yedirdik. aynen bi orduyla. ama bizimki ne yatmayı seviyop ne yemeği. biz de oturma pozisyonuna gectik. öyle mama sandalşyesi falan da sevmiyoruz. illa ki biz yemek yerken kucağımızda oturup tabaklarımıza saldıracak ama yemek yemicek.. öle bişi bizimkisi.
otururken de ağzını hep aşagı indiriyo yemeyi sevmediği için. döke saça yiyoruz her öğünümüzü. ama reklam gorunceeeeeee iş değişiyo. ağzı açıl susam açıl oluyor inan.. persembe gunu bakıcı baslıyor bakalım onda ne yapıcak cok merak ediyorum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tulayysl - 10 Eylül , 2012, 13:40:56
canım biz de 10 ayına kadar yatırarak yedirdik. aynen bi orduyla. ama bizimki ne yatmayı seviyop ne yemeği. biz de oturma pozisyonuna gectik. öyle mama sandalşyesi falan da sevmiyoruz. illa ki biz yemek yerken kucağımızda oturup tabaklarımıza saldıracak ama yemek yemicek.. öle bişi bizimkisi.
otururken de ağzını hep aşagı indiriyo yemeyi sevmediği için. döke saça yiyoruz her öğünümüzü. ama reklam gorunceeeeeee iş değişiyo. ağzı açıl susam açıl oluyor inan.. persembe gunu bakıcı baslıyor bakalım onda ne yapıcak cok merak ediyorum
haydi bakalım bakıcınızla mutlu güzel günler geçirsin kuzu hayırlı olsun canım bir arkadaşın dediği gibi onların onca eziyei ana babaya bak gör bakıcıda oturup şapur şupur yer  :k06: :k06:

o karıştırmayı buğlemde çok güzel yapıyor bir gün elini yakacak diye korkuyorum tadına vara vara yemek yemeler geçti benden sürekli ona müdahale ile geçiyor zaman  :k06: :k06:

seda87

mama sandalyesini hafif yatar pozizyona ayarlıyorum tam yatmıyor ama o şeklide yediriyorum.başka yerde olsak döne döne kaçıyor . :k06: :k06: :k06:mama sandalyesinde sıkıştırıyorum köşeye resmen kaçamıyor :k06: :k06: :k06: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))