Kızlar yardım edin lütfenn

Başlatan bhrssyy, 04 Eylül , 2012, 15:53:12

« önceki - sonraki »

bhrssyy

arkadaşlar merhaba.durumumu kısaca özetlemek gerekirse adetimi bekliyorum 3. günümde tüp bebek tedavisine baslıyacagım ama adet olamadım henüz dün test yaptım ama negatif çok endişeleniyorum çünkü bu ay bi kaç defa röntgen filmi çekildim ve adetlerim çok sancılı olduğu için sürekli ağrı kesici içiyorum bu ayda içtim ağrılarım var ama adet yok böyle olan varmı aranızda hamile olabilirmiyim sizce ?

mehtap0753

Alıntı yapılan: bhrssyy - 04 Eylül , 2012, 15:53:12
arkadaşlar merhaba.durumumu kısaca özetlemek gerekirse adetimi bekliyorum 3. günümde tüp bebek tedavisine baslıyacagım ama adet olamadım henüz dün test yaptım ama negatif çok endişeleniyorum çünkü bu ay bi kaç defa röntgen filmi çekildim ve adetlerim çok sancılı olduğu için sürekli ağrı kesici içiyorum bu ayda içtim ağrılarım var ama adet yok böyle olan varmı aranızda hamile olabilirmiyim sizce ?

cnm şu an bende aynı durumdayım adet sancıcı 1 haftadır çekiyordum 2 gündğr durdu normalde 02/09 da adet olmam gerekirdi olamadım bende bugün test yapıcam inşşş tüp bebeğe gerek kalmadan gelmiştir bebişin bellimi olur :opucuk:bu arada adetlerin normalde düzenlimiydi cnm?

mutluluk

böyle arkadaş çok vardı siteden inş seninde öyle olur. :amin:

suzannn

test yap bence stresten gecikmiş olabilir ama inşallah bebektir

bhrssyy

kızlar adetim hala gelmedi gecen gün idrar testinde bakmıstım negatıftı ne yapacagımı sasırmıs durumdayım.bu ay bebısım gelsın ıstemıyorum kullandıgım ılac ve cekıldıgım röntgenler yuzunden.  :cildir:

_Miray_

Alıntı yapılan: bhrssyy - 06 Eylül , 2012, 13:16:42
kızlar adetim hala gelmedi gecen gün idrar testinde bakmıstım negatıftı ne yapacagımı sasırmıs durumdayım.bu ay bebısım gelsın ıstemıyorum kullandıgım ılac ve cekıldıgım röntgenler yuzunden.  :cildir:

Canım niye öyle diyorsun ki .Bence hemen bir kan testi yaptır hem kafandaki soru işaretlerini atmış olursun. Allah gönlüne göre versin. Aşağıdaki linki izle lütfen belki sana yardımcı olur.

http://www.uzmantv.com/hamileligin-6.-haftasinda-bebegin-gelisimi-nasildir

bhrssyy

Saol cnm cok tesekkur ederım bı nebze olsun rahatladım  :opucuk:

bhrssyy

kızlar ben hala adet olmadım kan testı yaptırmayı dusunuyorum ama negatıf cıkıcak dıyede korkuyorum umıtlenmek ıstemıyorum ama aklımdan cıkmıyo :y25:.bı belırtı falanda yok sadece süt beyazı akıntım var hemde sureklı gelıyo bıde adetıme yakın goguslerımın sadece uclarında acıma olurdu baslarda vardı ama sımdı goguslerımde ne bı acıma ne bı sıslık falan hıc bıse yok bole olupta halıme olanınız oldu mu?

bhrssyy

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 04 Eylül , 2012, 17:53:26
amin cnm inş öyledir ama umıtlenıp hayal kırıklıgına ugramaktan cok korkuyorum 5 senede hıc gebelık gecırmedım bu ay adetım gelınce tup bebek tedavısıne baslayacaktık ama beklıyoruz bakalım Rabbim hakkımızda en hayırlı olanını nasip etsin hepimize inş  :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

VALLAHİ CANIM İYİ SABREDİYOSUN BEN ÇOKTANNNN GÜNÜM GEÇTİĞİNDE YAPTIRMIŞTIM BENCE SENDE FAZLA BEKLEME BİRAN ÖNCE YAPTIR BİZEDE GÜZEL HABERİ VERİRSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: bhrssyy - 07 Eylül , 2012, 15:51:57
amin cnm inş öyledir ama umıtlenıp hayal kırıklıgına ugramaktan cok korkuyorum 5 senede hıc gebelık gecırmedım bu ay adetım gelınce tup bebek tedavısıne baslayacaktık ama beklıyoruz bakalım Rabbim hakkımızda en hayırlı olanını nasip etsin hepimize inş  :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah bir mucize olurda pozitif çıkar tüp bebeğe gerek kalmaz

kandan baktır eğer yoksa adet söktürücü al ve biran önce tüp bebeğe başla özeldenmi yaptırıyorsun tüp bebeği yoksa sgk ile anlaşmalımı

bhrssyy

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 07 Eylül , 2012, 15:57:00

kandan baktır eğer yoksa adet söktürücü al ve biran önce tüp bebeğe başla özeldenmi yaptırıyorsun tüp bebeği yoksa sgk ile anlaşmalımı
:amin: :amin: inş canım.Özelde yaptırıcam canım medical park göztepede,sedat beyle görüşmeye bile gittik bugünde beklemeyi düşünüyorum akşama falan olmazsam yarın buyuk ıhtımalle hemen yaptırıcam bakalım hayırlısı.

suzannn

Alıntı yapılan: bhrssyy - 07 Eylül , 2012, 16:01:19
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 07 Eylül , 2012, 15:57:00

:amin: :amin: inş canım.Özelde yaptırıcam canım medical park göztepede,sedat beyle görüşmeye bile gittik bugünde beklemeyi düşünüyorum akşama falan olmazsam yarın buyuk ıhtımalle hemen yaptırıcam bakalım hayırlısı.
hakkında hayırlısı olsun

sorunuz neydi 5 yıldan beri olmadı diyorsun

bhrssyy

Alıntı yapılan: serserim - 07 Eylül , 2012, 15:56:45
VALLAHİ CANIM İYİ SABREDİYOSUN BEN ÇOKTANNNN GÜNÜM GEÇTİĞİNDE YAPTIRMIŞTIM BENCE SENDE FAZLA BEKLEME BİRAN ÖNCE YAPTIR BİZEDE GÜZEL HABERİ VERİRSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım bende sandıgın kadar sabırlı degılım ama 5 senedır her ay yasadıklarım aklıma gelınce bı an tereddutte kalıorum ıste gecen gun evde yaptım test ama negatıf cıktı bırazda bu yuzden cekınıyorum test ıcın ne bılım kafam cok karısık aslında ne yapmak ıstedıgımı bıle bılmıyorum acıkcası ama ınş dedıgınız gıbı bı mucıze olurda tedavıye gerek kalmaz Rabbim en hayırlısını bilir tez vakitte herkesi muradına erdirsin inş  :amin: :amin: :amin: size de nazar değmesin saglıklı bı sekılde alırsın bebısını kucagına ınş canım  :amin: :amin: :amin: :nazar:

bhrssyy

canım eşimde varikosel vardı cıft atarflı 2010 da amelıyat oldu ama hıc bı duzelme olmadı.sayımız ıyıydı ama hem hareketlılık hemde yapısal bozukluk varmıs .gıttıgım tek bı doktor harıc dıgerlerı yapısal bozuklugun farkına varmadılar ve bız asılama yaptıracaktık kı yaptırdıgım bı smear tahlılınde kanser olma tehdıdıyle karsı karsıya kaldım.o ay yasadıklarımı tarıf bıle edemıyorum.Rabbim kımseye yasatmasın :amin: testı tekrarlamak ıcın özel bı hastaneye gıttıgımde cıktı hersey ortaya ve asılamanın tutmasının neredeyse ımkansız oldugu soylendı ve tamamen tup bebege yogunlastık bızde ama ıste adet gelmeyınce durum bu oldu bıraz uzun oldu cnm kusura bakma  :k06: