27 Nisan , 2024, 09:43:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çok yeniyim ve tecrübesizim

Başlatan hakime89, 01 Eylül , 2012, 17:32:06

« önceki - sonraki »

hakime89

slm arkadaşlar ben ebrar 23 yaşındayım 3 ay önce evlendim.ve bebek istiyoruz.biliyorum aceleni ne be kızım diyeceksiniz ama benim tek endişem biraz kiloluyum hatta fazla diyebilirim.acaba bu kilo bebek olmasına engelmidir.75 kiloyum bu arada vermeyi çok denedim ama başaramadım :crybaby2:

melek100lü

hoşgeldin aramıza  :flowers: kilo neden engel olsun bende 75 kilo ile hamile kaldım :aferin:

şimdi 77 kiloyum normal doğumada engel değil bunlarla  kafanı yorma evliliğin tadını çıkar canım  :opucuk:

Balböceği

Hoşgeldin  :flowers:

Kilo engel değil, bende 82 ile hamile kaldım  ;D

Bir çocuk annesiyim 75 kiloyum  ;D

Daim olman dileğiyle :flowers:

hakime89

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Eylül , 2012, 17:49:12
Hoşgeldin  :flowers:

Kilo engel değil, bende 82 ile hamile kaldım  ;D

Bir çocuk annesiyim 75 kiloyum  ;D

Daim olman dileğiyle :flowers:
maşallah allah bağışlasın  çocuğunuz ne kadar zaman sonra oldu..beni her gören bebiş yokmu diyor çok istiyoruz eşimde bende dua edin benim içinde ne olur

hakime89

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Eylül , 2012, 17:41:54
hoşgeldin aramıza  :flowers: kilo neden engel olsun bende 75 kilo ile hamile kaldım :aferin:

şimdi 77 kiloyum normal doğumada engel değil bunlarla  kafanı yorma evliliğin tadını çıkar canım  :opucuk:
şuan hamilemisiniz?kaç yaşındasısnız? :honk:

melek100lü

33 yaşına girdim canım 3. bebeğime hamileyim  26 haftalık  :love9:

Balböceği

Evlendikten sonra adet düzensizligi başladı.
6_7 ay içinde düzeldi, hamile kaldım o düştü.
Tekrar hamile kaldım..  ::)

hakime89

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Eylül , 2012, 18:43:15
33 yaşına girdim canım 3. bebeğime hamileyim  26 haftalık  :love9:
MAŞALLAH RABBİM SAĞ SALİM ÇOCUĞUNUZA KAVUŞMAYI NASİP ETSİN İ :flowers:NŞALLAH MELEK ABLACIM

hakime89

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Eylül , 2012, 18:46:16
Evlendikten sonra adet düzensizligi başladı.
6_7 ay içinde düzeldi, hamile kaldım o düştü.
Tekrar hamile kaldım..  ::)
DOĞUMA NE KADAR KALDI.BEN ÇOKMU ACELE EDİYORUM ACABA.DOKTORA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM EĞER BU AYDA OLMAZSA EVLENDİĞİMİZDEN BERİ HİÇ KORUNMUYORUM.BİRDE YEMEK YEDİKTEN SONRA HAFİF MİDEM BULANIYO SANKİ AMA PSKOLOJİK OLSA GEREK DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Balböceği

Ne kadar stres olursan o kadar geç hamile kalirsin..
Benim şimdiki aklım olsa hiç üzülüp ağlamazdim.. :-\

Ayrıca oglum 20 aylık  :nazar:  :k06:

๑ஐtek tabancaஐ๑

cnm aramıza hoşgeldin güzel paylaşımlar diliyorum.  :flowers:
daha çok yeni evlisin inş. en kısa zamanda hamile kalırsın ayrıca kilonda çok abartılı değilki hamile kalmak için benim eltim 95 kilo ile hamile kaldı ve normal doğurdu rahat ol  :opucuk:

hakime89

dedeiğiniz gibi acele ediyorum biraz ama işte etrafdakilerde sürekli sorunca işte insan kendini pek bi rahatsız hissediyor neyse hayırlısı artık rabbim verirse olur inşallah:))

elfo

ebrarcım adetlerin düzenliyse Allah ın izniyle olur. eğer polikistik over problemin varsa kilo gebeliği zorlaştırabilir.

yani polikistik over yapısında olan bayanlar kilo aldıkça adetleri düzensizleşir yumurtlama problemiyle karşı karşıya kalırlar dolayısıyla zayıflamaları gerekir. bunun haricinde kilolu olup kolaylıkla hamile kalan çok insan var  :icon_thumright:

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

emretahanın annesi

hoşgeldın bende yenıyım burda. bencede evliliğin tadını en az 1 sene çıkarmalısın. daha sonra bu güzelliğe o mutlu haberde eşlik eder inş

hakime89

23 yaşındayım ve 5 aylık evliyim.bu ay hiç başıma gelmeyen geldi.eylül ayının 28inde adet olmam gerekirken ben ekimin 4 ünde regl oldum ve ekimin 9unda bitti.iki gün sonra tekrar leke geldi ve bir gün deyince kesildi.ve ekimin 16-17si ikigündür kanama var ama bu akşam biraz azaldı bana yardımcı olurmusunuz acaba bu neden oldu korkuyorum bebek istiyoruz ama bu ayda hasta olunca ümidim bitti..bazılarıda bebek vardır diyorlar inşallah öyledir.yarın test yaptırcam dua edin bana...