27 Nisan , 2024, 15:16:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

merhaba arkadaslar

Başlatan ASAH, 31 Ağustos , 2012, 15:10:33

« önceki - sonraki »

ASAH

ben yeni uye oldum hamilelik ve bunun gibi konulari arada takip ediyordum artik bende size dahil olmal istedim cunku bende bekliyorum sizin gibiiii :

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aramiza hosgeldin  :opucuk: hamilemisin  ???
:nazar: :nazar:

ZAHİR

hoşgeldin arkadaşım aramıza :)
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

ASAH

tesekkur ederim hamile degilim iki tecrubem oldu ama ikiside dusukle sonuclandi testler filmler falan derken bu zamana geldi fakat hala sebebi bulunamadi ve sonunda doktorum asilama yapmaya karar verdi onumuzdeki ay bunu deneyecegim ne olacak bilmiyorum galiba biraz korkuyorum ve hergun dua ediyorum allahim lutfen bu ay hamile kalayim   :'(

ASAH

sagol arkadasim uzun bir suredir yazilari okuyordum en sonunde bende dahil olmaya karar verdim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ASAH - 31 Ağustos , 2012, 15:45:29
tesekkur ederim hamile degilim iki tecrubem oldu ama ikiside dusukle sonuclandi testler filmler falan derken bu zamana geldi fakat hala sebebi bulunamadi ve sonunda doktorum asilama yapmaya karar verdi onumuzdeki ay bunu deneyecegim ne olacak bilmiyorum galiba biraz korkuyorum ve hergun dua ediyorum allahim lutfen bu ay hamile kalayim   :'(
yasadiklarini iyi anliyorum bende 2düsük yasadim kürtajlan sonuclandi bendede aynen sebep bulunmadi sanssizlik dedi doktorum ama sükürler olsun ikinci düsükten tam bi ay sonra kizima hamile kaldim sorunsuz dünyaya geldi simdi kocaman oldu ins sende benim gibi sonunda kavusursun yavruna cok kafaya takma dua et ins olur  :amin: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Hoşgeldin aramıza  :flowers:

Allah gönlüne göre versin.  :amin: