28 Nisan , 2024, 21:57:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

merhaba

Başlatan Jasmin1983, 27 Ağustos , 2012, 14:02:12

« önceki - sonraki »

Jasmin1983

Merhaba arkadaşlar,
ben de yeniyim burada....aslında Alman'ım ama 8 seneden fazla bir zamandır Türkiye'de yaşıyorum. Eşimle 2 1/2 sene önce tanıştık, geçen sene 7 ay içerisinde çıkmaya başlayıp hemen evlendik.
Kalp sorunlarım vardı, o yüzden hamilelik yasaktı....Eylül 2011'de son 3 aylık iğnesini yaptırdım, nisan ayından beri hiç korunmuyoruz ve doktorlar bana (eğer çok dikkat edersem) hamilelik için izin verdiler. Maalesef şimdiye kadar olmadı....ama çok istiyoruz....
Umarım burada biraz kafamı dağıtabilirim...etrafımdaki herkes devamli hamile olup olmadığımı, çocuk düşünüp düşünmediğimizi sorduğu için kendime çok stres yapıyorum...inşallah bu site bana bu strese azaltmakta biraz yardımcı olur....

muhribe

aramıza hoşgeldin canım  :opucuk:

umarım bu site sana uğur getirir, bebeğin bir an evvel gelir  :amin:

etraftan söylenenleri kafana çok takma, stres hamilelik önünde büyük bir engel  :icon_thumright:

ZAHİR

hoşgeldin canımmm kafandan atabilirsen gelir inşşş ama sende benim durumumdasın her gelen giden sorduğu için aklından hiç çıkmıyodur Rabbim hayırlısıyla nasip eder inşş isteyen herrkese  :amin: :amin:
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

Jasmin1983

teşekkür ederim sizlere.....
aynen öyle...herkes sorduğu için hiç aklımdan çıkmaz.
Adetten sonra soğan kürünü deneyeceğim....adet düzensizliğine iyi geliyormuş...belki bende de fayda eder. Tahmin ediyorumki 3 aylık iğnesini kullandığım zaman içerisinde hemen hemen hiç kanama olmuyordu...belki içime iyice bir temizlemem gerekiyor....
hayırlısı inşallah

muhribe

soranlara düşünmüyoruz, korunuyoruz deyin

yoksa soruların arkası bitmez  :dontknow:

Jasmin1983

bitmiyor zaten maalesef...hayırlısı inşallah artık biraz rahatlarım, bu kadar kafaya takmam.
bu ay görünüşe göre yine olmadı.....midem bulanıyordu, daha son adetim 2 hafta önce bitti, ama doktor hazır araştırırken kandan hamile testi de yaptırdı, 0 çıktı....hayırlısı...