CANIMIN TA İÇİSİN SEN

Başlatan izemsevi, 25 Ağustos , 2012, 11:18:28

« önceki - sonraki »

izemsevi

Teyzeleri kızımla bizde günlük yazmaya karar verdik evde yazıyorduk ama birde burda günlüğümüz olsun istedik

izemsevi

merhaba papatyam dün babamız çalıştığı için ananeye gittik sen ananenin evi geniş olduğu için nereye saldıracağını şaşırdın annanen deden ve ben üçümüz fır dolandık peşinde annanen bize taze fasülye yemeği ve dolma içi yapmıştı allahım o fasülyeyi ellerinle nasıl yedin biz verdik yemedin ama tabağın içine koyduğum küçük parçaları maşallah öyle güzel yedinki artık ben büyüdüm kendi işimi kendim görürüm der gibi karnını doyurdun sonra balkona çıktık sen avaz avaz bağırıyorsun belliki dikkat çekmek istiyorsun annanen öksürdü hemen sende onu taklit ediyorsun öyle akıllısınki bir şeyi bir defa söylemek yeterli oluyor dilini,dişini,ayağını,elini,saçını,kulağını,herrşeyi tanıyor gösteriyorsun dışarı çıkalım deyince hemen gidip ayakkabılarını giymeye çalışıyorsun bıdığım sana binlerce kez maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: dün akşam babannen ve halanlar izmire gideceği için akşam onlara alasmarladığa gittik sen gene etrafta dolanı durdun artık yürüyorsunda herkesin yürüteç al yoksa bu çocuk yürümze demesine inat biz babala almamayı tercih ettik çok şükür sende yaşına girince yürüdün ama tabi korkuyorsun paytak paytak yürümen çok şeker babannenden kalktık evimizegeldiğimizde sen çoktan arabada uykuya dalmıştın.

perşembe günü tatile çıkacağımız için annen bugün sabah kalkar kalkmaz senin ve bizim kirli çamaşırlarımızı yıkamaya koyuldu babanda bu arada sana kahvaltı yaptırdı maşallah çokta güzel yedin :nazar: hava çok sıcak olduğu için akşam 6ya kadar evde zaman geçirdik senle oyunlar oynadık saklambaç oynarken keşke prensesim deve kuşu gbi sadece başını saklamak yerine totonuda saklamayı öğrensen  :k06: 6da dışarıya çıktık biraz etrafı dolaştıktan sonra yemek yemek için lokantaya geçtik orda sana zorda olsa yoğurt çorbası yedirdim yoğurdu sevmene rağmen çorbasını semiyorsun ilginç ama olsun sen iyisini bilirsin ekmeği nede çok seviyorsun boş ekmek olsunda gerisi yalan  :k06: sana özel tavuk şiş söyledik artık resmen adam oldun artık seninde hesabını ödüyoruz yazıyoruz bunları babanla :ehi:maşallah tek çöp şiş tavuğu gene parçaladım sen kendin tabaktan alıp alıp yedin kuzucum .bizde yemeğimizi bitirdikten sonra biraz daha etrafta dolaşalım hemde birer dondurma yeriz diye lokantadan çıktık babanla ben dondurma aldık sanada kağıt helva  aldık ama sen bir ısırıktan sonra uyudun bizde hava rüzgarlı diye eve geldik şimdi mışıl mışıl uyuyorsun uyu meleğim bahtın güzel ömrün uzun olsun

izemsevi

melegim merhaba bugün anne çalıştı sen babayla evde kaldın babamız izin aldı tatile gideceğimiz için babayla bol bol zaman geçirdin öğleye doğruda annenin işyerine geldiniz sanki benimle birlikte her sabah oraya gelen birisiymiş gibiydin gelene gidene bağırdın etrafta ne kadar evrak varsa hangi masaya gitsen dağıttın gören öptü ne kadar öpmeyin desekte dinlemediler ama tabi butün ilgi sende olunca daha bir şımardın havandan geçilmiyordu maskot gibiydin alan kucagına gezdirdi oysaki sen hep yürümek ve dağıtmak istiyordun 12ye kadar yanımdaydın sonra birlikte eve gittik sen uyudun ben sana çorba yaptım baban sana kalkınca yedirmiş öğlen güzel yedin ama akşam ne yaptıysam yemedin artık yemek seçer oldun bunalıyorum ne yapayım diye zar zor yarım uz anca yedin 4te annen eve geldi birlikte çarşıya çıktık tatil için eksiklerimizin bir kısmını aldık  sana havuz aldık çok sevdin baban eve gelince şişirdi oynamaktan sırtın ter oldu nikeden şort takım aldık ama bez mayo bulamadık perşembe günü teyzenin yanına ankaraya gidiyoruz porda 3-4 gün kalıp pazartesi sabahı allahın izniyle tatile gitcez ver elini antalya artık bulamadıklarımızıda ankaradan ve antalyadan alıcaz akşam misafirlerimizde geldi artık onlar ev sahibi senin sevgi teyzen ve mutlu amcan seni nede çok seviyorlar allah onlarada senin gibi evlat nasip etsin şimdi melekler gibi uyuyorsun uyu kuzucum uyuda büyü :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

meleğim ankarada teyzendeyiz tatilimiz başladı baba ankarada biraz dinlensin ssenle bi<de alışveriş yapalım diye 2-3 gün kalacağız sonra ver elini antalya ordan dalyan yada denizliye geçmeyi düşünüyoruz seninle ilk tatilimiz olcak bakalım nasıl olcak umarım herşey güzel geçer kuzucum teyzenin kedisi olduğu için seni çok fazla bırakamıyoruz anında kediye gidiyorsun hepimize hırlayan kedi sana hiç bir şey yapmıyor sende ona elinle gel gel yapıyorsun çok şekersin çokkkkkkkk :nazar:yarın teyzen baban,sen ben teyzenin arkadaşları kahvaltıyı dışarda yapacagız daha sonrada alış veriş çılgınca bakalım neler bulcaz tatilde belki günlüğümüz boş kalabilir ama bizde dönüşte yaptıklarımızı yazarız şimdi uyuyorsun melekler gibi uyuda büyü miniğim

melek100lü

:love9: Günlüğünüz hayırlı olsun  :flowers: inşallah hep güzel şeyler paylaşırsınız burda  :amin: :nazar: maaşallah kızınada baya büyümüş  :opucuk: :nazar:

izemsevi

veeeeee işte biz geri döndük ne kadarda zaman geçmiş prensesim sana yazmayalı ama artık eskisi gibi nete giremiyorumki girdiğimdede çok kısa bakıp çıkıyorum zaman geçti sen büyümeye hızla çok şükür devam ediyorsun eee bizde tabi yaşlanmaya annecim artık kocaman güzel bir kız oldun yürüyorsun,kendini anlatacak kadar konuşuyorsun hatta bana yardım bile etmeye başladın sehpaları siliyorsun peçeteyle oyuncaklarını tpoluyorsun kuzucum  :nazar: sana çok akıllısın her şeyi anlıyorsun seni büyüdükçe daha çok özlüyorum hatta bazen bannen ve anneni seni hep gördükleri için kıskanıyorum, senin daha rahat büyümen için senin nasıl büyüdüğünü tam göremiyorum ama çok şükür annenin işi var çalışıyor ve evimizi daha rahat geçindiriyoruz yazın tatile gittik ne kadarda eglendik maşallah sana hiç huysuzluk yapmadın gözüm korkuyordu ama sen bize zorluk çıkarmadın benim akıllı kızım tatilin sonuna kadar tadını çıkardık sen ben baban havuzda ne güzel eglendik sen banyoyu sevdiğin gibi havuzuda çok sevdin çogunda çıkarken mızırdandın  öyle tatlıydınki darısı bir dahaki yaza annenin bugün doğum günüydü baba hazırlık yapmış bana hediye almışsınız onuda takıp poşetiyle getirmen yokmuydu yerim seni ben mum üflemeyi öğrendin bugün senle ben ve baban üfledik mumları dedelerin ve annanen,babannende vardı birdahaki ay evimizi taşıyoruz yeni ev almıştık ya prensesim işte artık taşınma zamanı geldi orda sana ait bir oda olcak annen her ayrıntısını düşünüyor sana prenseslere layık bir oda yapacak allahın izniyle sen şimdi melekler gibi uyuyorsun uyu kuzucum annen seni kocaman öpüyor meleğim

izemsevi

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Eylül , 2012, 15:11:49
:love9: Günlüğünüz hayırlı olsun  :flowers: inşallah hep güzel şeyler paylaşırsınız burda  :amin: :nazar: maaşallah kızınada baya büyümüş  :opucuk: :nazar:

sağol canım benim ğeç oldu ama

izemsevi

güzel kızım meleğim annenin bugün süt izni bitti artık 8-5 mesaiye başladık seni çok özledim ama alışcaz inşallah sabah giderken uyuyordun öğlen eve babanla resmen koşarak geldik ama gene uyuyordun göremedik seni uykunda öylece izledim  minicik ellerini öptüm uyandırmadan seni kokliş yaptım ta içime geçtim kokunu sonra babanla işe gittik 5te eve geldik babannen artık kapının önüne geçti sizi beklemeye başladı diyor beni görünce üstüme atladın resmen babannen gel diyor itiyorsun bababı bile yaklaştırmadın ilk defa bu kadar zaman bir birimizi görmeden vakit geçirdik annen seni bırakıp hiç bir yere gitmezken sana daha iyi gelecek sunabilmek için gene senden bu şekilde uzaklaştığımızı hissediyorum bazen annaneni ve babanneni kıskanıyorum genelde ilklerini onlar görüyor ama şükürki gidecek bir işimiz var sana istediğini alabilmek için zorda olsa seni bırakıp gidiyorum çalışan her annen gibi bedenen işteyim ama aklen ve ruhen hep seninle evdeyim senle atcılık oynadık dans ettik neden güzel oynuyorsun eller havada en ufak müzikte hemen ritim tutuyorsun  :nazar: iyiki seni doğurmuşum seni çok seviyorum kocaman öptüm

cananyakut