28 Nisan , 2024, 02:18:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yardıma İhtiyacım Var

Başlatan tülin_mustafa, 24 Ağustos , 2012, 12:40:43

« önceki - sonraki »

tülin_mustafa

24 Ağustos , 2012, 12:40:43 Son düzenlenme: 24 Ağustos , 2012, 12:42:20 tülin_mustafa
kızlar bana yardımcı olun,beni tanımayan birileri olarak sizin aklınıza ihtiyacım var.
eşim beni aldatıyor  ben bunu 2 aydan beri biliyorum
artık düşünün prezervatif leri çantasında taşıyor
içim içimi yiyiyor bişey yapamıyorum
konuştum olmadı yalvazdım olmadı,tehtit ettim olmadı başka ne yapabilirilim ki
eşimi seviyorum hemde 17+4 haftalık hamileyim
neolur bana akıl verin
biri sana bağlama büyüsü yapsak dedi
sonucta senin helalin kötü bişey yapmıcan sadece evliliğin bitmemesi için yapıcan dedi
ne yapmalıyım sizce yardım edin kızlar aklımı yitirmek üzereyim

Sır_Çiçegi

ne diyecegimi şaşırdım cnm aldatmak basit bişe deil derim rabbim kimsenin başına wermesin seviyorsun we bebek bekliyorsun peki ya eşin sana destek olmak yerine başka kadınlara gidio ne dicem bilmiorum :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

muhribe

eşin edepsizliği bu kadar ele almışken

sen onu kendine bağlayıp ne yapacaksın canım?

defolsun gitsin, kusura bakma haddimi aşıyor olabilirim ama

çantasında şunları taşıyor deyince kan beynime sıçardı  :violent1: :violent1: :violent1:

tülin_mustafa

evet hemde hiç destek olmuyor varlığını bile yanımda hissetmiyorum
yani diyorum madem diyorum sevmiyordun neden bebek yapıyorsun dimi

ツgöçmen_54 ツ

canım kusura bakma ben böyle insanı kendime bağlamak yerine terkederim.ne iğrençlik yaaa midem bulandı resmen  :igrenc:

Sır_Çiçegi

aynen rukiye acayip oldum ben ne kadar sewersem seweyim asla affetmem gibime gelio böle bi insanı ki insan demeye bin şahit  :cussing: :cussing:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

canım büyünün her türlüsünden sakın yapanın da yaptıranında yatacak yeri yok
eşinle bu durumu nasıl konuştun ve nasıl hala bildiğin halde devam ediyor hayır eğer bildiğin halde devam ediyorsa bu durumu sana kabullendirmiş hissediyor ve bu böyle sürüp gider :honk:
ALLAH yardımcın olsun :amin: buarada seni aldattığı halde ve aldatmaya devam ettiğini bildiğin halde nasıl hala seviyorum diyebiliyorsun :caca:

tülin_mustafa

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Ağustos , 2012, 12:45:32
eşin edepsizliği bu kadar ele almışken

sen onu kendine bağlayıp ne yapacaksın canım?

defolsun gitsin, kusura bakma haddimi aşıyor olabilirim ama

çantasında şunları taşıyor deyince kan beynime sıçardı  :violent1: :violent1: :violent1:

istediğini söyleyebilirsin ben sizin aklınıza yorumlarınıza ihtiyacım olduğundan yazdım
biliyorum ama onu sevmeyi geçtim bebeğim
ona nasıl bunu yapıcam benide annem 5 yaşındayken bırakıp gitti öksüzlük nedemek biliyorum
ayy kafam çok karışık

ZéynéP.SimAy

neden sevgi uğruna böyle bi adamı çekeceksin anlamadım senin sevgini hakediyodamı kendine bağlayacaksın bence defet gitsin  :caca: :caca: :caca: kusura bakma sert kötü konuşmak istediğimden değil ama yani diyecekte bişey yok eğer tabi kesin eminsen aldatıldığından  :dontknow: :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

yok böyle bişi..

senin ona en ihtiyaç duyduğun dödnemde adam keyif çatıyo,hem de alenen..

bu çok büyük bir saygısızlık ki aldatmanın asla affı olamaz benim lügatımda. durum her ne olursa olsun benim kendi fikrim ben olsam boşarım.

güçlü olacaksın canım bebeğin ve kendin için... hayat onsuz da devam edebilir. bu şekilde onurun gururun kırık yaşarsın.. içinden gitmez. diğer türklü yalnız ama başın dik,onurunla yaşarsın.

fıstık

Boşa gitsin ya ne sevmesi allah aşkına

Bide çantada taşıyomuş açık açık

Senin aklından zorunmu var güzelim

Vur tekmeyi kıçına  ;)

tülin_mustafa

hepiniz iyi güzel konuşuyorsunuz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim
bende boşanmak isterim ama yalnız başıma ne yaparım
babam destek çımıyor,alttan al senin kocandır görmezden gel diyor
yalnız başıma nasıl ayakta durayım
ben galiba kendime mazeretler bulmaya çalıyorum

suzannn

arkadaşlara katılıyorum

bağlamak değil çözmek gerekiyor çocukta olacak kolay değil ama bile bilede olmazki insanın içi almaz

°•.ℓανιηуα.•°

işte bu kadar çaresiz bir profil çizmeyeceksin tülin.,

demek ki eşin de bunun farkında. nasıl olsa bu kadın bi yere gidemeyecek,avucumda diyor ki yiyor o naneyi.

baban seni atıcak değil ya. bi müddet onlarda kalırsın,bebeğin biraz büyür. sonra sen de iş bulur çalışırsın. hem katkıda da bulunursun onlara.

fıstık

O zaman çocuk doğuncaya kadar bekle

Bebeğin biraz büyüyünce işe gir çalış

Ne zamanki hazır oldun o zaman boşan derim

Maddi desteğin yoksa elbette zordur boşanmak

Ama düzelir diye bekleme bence