sizin de saçınız çok dökülüyor mu?

Başlatan nescafe, 24 Ağustos , 2012, 09:24:39

« önceki - sonraki »

nescafe

kızlar benim inanılmaz çok dökülüyor açım. silip süpürüyorum evi bi baksan yerler yine saç dolu sizde de oldu mu, olduya ne yaptınız bi akıl verin bana mazallah kel kalıcamm.allah korusunn.

muhribe

benim aksine dökülen saçlarım hamileyken bir tel bile dökülmez olmuştu  :icon_scratch:

birkaç arkadaştan da dökülmüyor diye duymuştum

acaba kalsiyum eksiklğinden olabilir mi?

bol bol süt-yoğurt vs tüketiyor musun?

bnsroni

Hamileliğimde hiç dökùlmemisti aksine çok hızlı uzadı saclarım..
Dogum sonrası uzun süre döküldü..yeni geçiyor diyebilirim..
Teyzemin sacları hamileliğinde çok azalmıştı öylede kaldı..bı doktora görünmende fayda var.

Aytii

hamilelikte değil de doğumdan sonra çok döküldüler pırasa gibi oldular mecburen kestirdim ozaman şimdi uzuyolar maşallah çok ta sağlıklılar  :nazar: :nazar:

sende bi eksiklik vardır muhtemelen

calsyum demir gibi

kan verince sor bakalım doktoruna demirin kaçmış

nescafe

ya evet kalsiyum eksikliği olabilir. çok fazla süt yoğurt peynir yiyemiyorum ben. ilk öğrendiğimde hamile olduumu günde 3 bardak süt içiodum. doktor çok fazla dedi. bana verdii diyet listesinde süt peynir ve yoğurdu çok azla tüketme yazıodu zaten süt sevmezdm hiç içmez oldum. ben de çok azalmasından ve öyle kalmasından korkuyorum saçlarımın. allah korusun ya. haftaya kontrolüm var bi sorayım artık.

iklima

saçımi kestirdim yine kurtulamadim
en tiksindigim şey yerde saçtır artık başa çıkamiyorum.
dr tahlil felan istedi ama bi eksiklik çıkmiyor.
ben emzirme döneminde dökulur hamilelikte gürlesir diye biliyorum ama bende öyle olmadi
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!