MELEĞİM MERVEM SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN.........

Başlatan SABIRTAŞI, 22 Ağustos , 2012, 22:28:16

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

CANIM kızım seni çok seviyoruz sen evimize neşe tat getirdin......seni yaradana kurban olurum.....
bu ayına kadar çok uslu sessiz ağır bi bebektin ama şimdi cadı bir kız oldun yaramaz seni hiç durmuyorsun....
heryere gidiyorsun tosmalayarak gidip koltuklara tutunup ayağa kalkıyorsun ve maaşallah artık geziyor yürüyorsun tutunarak heryere.......
sen maaşallah çok çevik bir kızsın yakındır yürümen ALLAHIN izni ile meleğim İNŞALLAH......
şarkıları duyunca hele oynamaların öyle tatlıki hiç durmuyor popon resmen şarkı türkü duyduğunda......
mama içerken bile ayaklarınla oynuyorsun çok tatlısın annem benim maaşallah seni uyurken bile 1 saat görmesem hemen özlüyorum......
sen beni tamamladın canım o kadar çektiğim acılarımın tedavi edici ilacı oldun canım benim.....
ALLAHIM herkese senin gibi akıllı tatlı bir bebek nasip etsin İNŞALLAH .....
evimi dağınık göremezdi hiç kimse en ufak birşeyle bile ama şimdi derli toplu değil görüyor herkes heryeri dağıtıyorsun akşama kadar yemeklere ellerini daldırıyorsun.....
çekmeceleri açıp dağıtıyorsun suları döküyorsun ....
olsun miniğim sen sağlıkla sıhhatle yanımda olda heryeri kır dök yeterki sen yanımda ol meleğim........

ve bugün ilk defa uzun bir süre day daya durdun maaşallah meleğim sana.....

meleğim herşeyim iyiki varsın iyiki yaradan ALLAHIM seni bana göndermiş seni canımdan çok ama çok seviyorum seni ve canım burak abini canlarım sizde olmsanız anneniz yapayanlız bu dünyada... :y25: :y25: :y25:

๑ஐtek tabancaஐ๑

cnm Allah yavrularına uzun ömürler versin sana bağışlasın inş.  :amin: Rabbim kimseye evlat acısı göstermesin  :amin: yavruların ömrün boyunca sağlıkla yanında olurlar inş.

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 22 Ağustos , 2012, 22:34:31
cnm Allah yavrularına uzun ömürler versin sana bağışlasın inş.  :amin: Rabbim kimseye evlat acısı göstermesin  :amin: yavruların ömrün boyunca sağlıkla yanında olurlar inş.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM.....CÜMLEMİZİN EVLADINI BAĞIŞLASIN RABBİM.......

°•.ℓανιηуα.•°

günlüğünüz hayırlı olsun canım  :opucuk:

inşallah hep güzel şeyler paylaşırsın burada  :amin:

Balböceği

Canım hayırlı olsun fındığın günlüğü  :love9: :love9:

Inşallah hep guzel şeyler yazarsınız...
:love3: :love7: :love9:

SABIRTAŞI

MERVEM MİS KOKULUM KUZUM SENİ VE ABİNİ ÇOK SEVİYORUM CANLARIM......
SİZİN KILINIZA EN UFAK ZARAR GELSE ANNENİZ ÇOK ÜZÜLÜR......
RABBİM SİZE VE TÜM ÇOCUKLARA BEBEKLERE HASTALIK DERT VERMESİN.....
MİS KOKULU KUZUM BUGÜN ÇOK ÜZÜLÜYORUM SANA BİRŞEY YEMEDİN İÇMEDİN.....
ÇOK ZAYIF DEDİ DOKTOR SENİN İÇİN EK MAMALAR VERDİ AMA SEN ONLARI İÇMİYORSUN CANIM.....
BU DURUMA ÇOK ÜZÜLÜYORUM AMA ÇOK ŞÜKÜR Kİ SAĞLIKLISIN YA İNŞALLAH ENİNDE SONUNDA ALIRSIN KUZUM....
EVİMİZİN MİNİK KUŞU SERÇESİSİN SEN CANIMIN İÇİ......
İYİKİ VARSINIZ CANIM YAVRULARIM SİZİN NEFESİNİZ YETER BANA.......
BENİ AYAKTA TUTAN SEN VE ABİNSİN.......

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Ağustos , 2012, 00:49:05
günlüğünüz hayırlı olsun canım  :opucuk:

inşallah hep güzel şeyler paylaşırsın burada  :amin:

ALLAH RAZI OLSUN CANIM...... :opucuk:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Ağustos , 2012, 00:52:31
Canım hayırlı olsun fındığın günlüğü  :love9: :love9:

Inşallah hep guzel şeyler yazarsınız...
:love3: :love7: :love9:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM..... :opucuk: :opucuk:

SABIRTAŞI

MELEĞİM SEN ANNENİN PEŞİNİ NE ZAMAN BIRAKACAKSIN HA TATLI CADIM BENİM....
BEN YANINDA İKEN SESSİZ OYNUYORSUN BEN DE KANDIRIP KAÇIYORUM AMA NAFİLE HEMEN BİR DAKİKA SONRA YANIMDASIN....
GELİYORSUN VE MAUSU ALIP SAYFAYI KARIŞTIRIYORSUN
MAUSU BİLGİSAYARA TAKILI İKEN IŞIKLARINI GÖRÜP İSTİYORSUN ÇIKARTTIMMI IŞIKLARI GİDİNCE BEĞENMİYOR ATIYORSUN EH DİYEREK CANIM BENİM ÇOK TATLISIN SEN
BABANA DEDİM ŞU KIZI AL Bİ YARIM SAT TAKILAYIM BİLGİSAYARDA DİYE AMA ADAM NE YAPSIN ONUDA KANDIRIP GELİYORSUN YANIMA...
PEKİ BEN YANINDA OTURUYORUM VE YİNE SESSİZ OYUNCAKLARINLA OYNUYORSUN AZCIK KALKAR GİBİ YAPTIMMI BOYNUMA SARILIP AĞLIYORSUN VE BANA SIMSIKI SARILIYORSUNYA İŞTE O AN DÜNYALAR BENİM OLUYOR ÇOK GÜZEL SENİN BENİM BOYNUMA SARILIP OMZUMA YATMAN MELEĞİM
BU ŞEKİLDE BİR ÖMÜR BOYU DURABİLİRİM BEN
AŞKIM CANIM HAYATIMIN ANLAMI CANIM KIZIM SENSİZ ANNEN DEĞİL BİRGÜN BİR SAAT BİLE YAPAMAZ İYİKİ VARSIN İYİKİ RABBİM SENİ BANA VERMİŞ SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN......
GÖZÜMÜN NURU BALLI LOKMAM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.... :love9: :love9: :love9:

SABIRTAŞI

BİRTANEM CANIM BUGÜN İLK DEFA SAÇINI KESTİM BABAN HİÇ İSTEMEDİ KESMEMİ AMA....
SENDE HİÇ TOKA DURDURMUYORSUN KUZUM BAĞLIYORUM HEMEN ÇEKİP ATIYORSUN TOKALARINI....
GÖZLERİN ALERJİ OLUYOR SAÇIN GÖZÜNE DÖKÜLÜNCE VE TERLETİYOR ANLINI ÇOK.....
AZ BİR UCUNDAN ALDIM BEBEĞİM GÖZLERİNİN ÜSTÜNDEN AMA ÇOK TATLI OLDUN BÖYLEDE ÇOK YAKIŞTI BENİM GÜZEL KUZUMA.....
ŞİMDİ UYUYORSUN MIŞIL MIŞIL CANIM ALLAH RAHATLIK VERSİN BEBEĞİM.....
VE İLK KESTİĞİM SAÇINI SAKLIYACAĞIM BİR ÖMÜR BOYU CANIM SENİN SAÇININ TELİNE KURBAN OLUR ANNEN
SENİ YERİM MİNİK KUZUM ÇOK TATLISIN MAAŞALLAH.....
BUGÜN BABAN GÜZEL BİR MÜZİK AÇTI ONA ÇOK TATLI OYNADIN KÜÇÜK POPİŞİNİ KALDIRARAK HOP HOP SEKİYORSUNYA BBABANDA BENDE ABİNDE ÇOK SEVİYORUZ SENİN BU HALİNİ....
VE BABAN KAMERAYA ÇEKTİ CANIM ÇOK TATLI ÇIKMIŞIN.....
DENİZLİDEKİ DAYINA GÖSTERDİK OYNAMANI ONLARDA ÇOK SEVDİ ÇOK HOŞLARINA GİTTİ OYNAMAN....
SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM DAHA ŞİMDİDEN ÖZLEDİM SENİ..... :love9: :love9: :love7: :love7: :love7:

Balböceği

Oy maşallah merve'ye  :nazar: :nazar:

Eminim saçları cok.yakismistir  :nazar:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 30 Ağustos , 2012, 23:55:54
Oy maşallah merve'ye  :nazar: :nazar:

Eminim saçları cok.yakismistir  :nazar:
EVET EDA TEYZESİ ÇOK YAKIŞTI MAAŞALLAH  :nazar:
YÜZÜNÜN GÜZELLİĞİ GÖZLERİNİN RENGİ DAHA BELLİ OLDU...BENİM CİĞERİMİN  :love7: :love7:

melek100lü

:love9:  Günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun  :flowers: :nazar: maaşallah minik kızına  :opucuk: :nazar:

:love9: bu arada bende aslen denizliliyim  :love9:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Eylül , 2012, 15:16:29
:love9:  Günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun  :flowers: :nazar: maaşallah minik kızına  :opucuk: :nazar:

:love9: bu arada bende aslen denizliliyim  :love9:
SAĞOL CANIM OOO NE GÜZEL ÇOK ŞANSLISIN DENİZLİ ÇOK GÜZEL..... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

SABIRTAŞI

MELEĞİM CANIM KIZIM DÜN ABİNİN DOĞUM GÜNÜYDÜ ÇOK GÜZEL OLDU SADE YAPTIK KUTLAMAYI ANNE ANNEN LER VE BABAANNEN LERLE AMA ÇOK GÜZEL OLDU......
BEN EŞOFMAN TAKIMI ALDIM BJK Lİ...
BABANDA UZAKDAN KUMANDALI KOCAMAN BİR ARABA ALDI.....
SENDE BİR ÇORAP ALDIN VE ONUDA GÜZEL BİR PAKET YAPIP ABİNE VERDİK KAMERAYA ÇEKTİ SENİN HEDİYE VERDİĞİN ANI BABAN GÜLMEKTEN ÖLDÜK.....
ABİNİN ELİNE VERDİN VE GERİ ÇEKTİN EDDE DİYEREK VE ABİNİN KAFASINA ATTIN ÇOK GÜLDÜK CANIM ÇOK ŞİRİN Dİ HAREKETİN BEBEĞİM BENİM......
İLK DEFA  HEDİYE ALDIN CANIM VE İLK DEFA ABİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADUN PASATAYA ABİN ÜFLERKEN SENDE ŞÜŞŞŞ ŞÜŞŞŞ DİYE BİRŞEYLER YAPTIN DAHA ÇOK KÜÇÜKSÜN MELEĞİM YAPAMADIN SEN.....
ŞİMDİDE ÇEKMECELERLE OYNUYORSUN VE BULDUĞUN HERŞEYİ AĞZINA ALIYORSUN VE ABİNİN ÇEKMECELLERDEKİ İÇ ÇAMAŞIRLARI HEP DIŞARIDA ŞU AN....... ;D ;D
AŞKIM BEN SENİ VE ABİNİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ BİRİCİK YAVRULARIM CANLARIM BENİM......OYYYY
CANIM BENİM BUNUDA YAZMADAN GEÇEMEDİM AYNAYA BAKIP BAKIP KENDİNE VURUYORSUN KIZIYORSUN DİT DİYEREK BİRTANEM AKIL KÜPÜM MAAŞALLAH SANA.......ALLAHIM YAAA RESMEN KENDİ Sİ İLE KONUŞUYOR ÇOK TATLI BEN DAYANAMAYACAĞIM ISIRACAĞIM BU GÜZELLİĞİ....MAAŞALLAH KUZUMA MAAŞALLAH.... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: