lnfatrini....kullanan lar varmı acaba.....

Başlatan SABIRTAŞI, 22 Ağustos , 2012, 20:42:24

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

22 Ağustos , 2012, 20:42:24 Son düzenlenme: 22 Ağustos , 2012, 21:59:19 SABIRTAŞI
bugün kızımı doktora götürdük ve kilosu normalden çok az dedi mamasını değiştirdi ve lnfatrini diye bir ek yardımcı gıda verdi günlük bir tüp kullanılacakmış......bu kilo almasına yardımcı olur dedi..... kullanıpta faydasını görenler varmı acaba......

laracroftt

netten baktım sımdı sut gıbıymıs ama mamaymıs o. kucuk dogan
bebeklere proteın takvıyesı olarak verılıyormus. Yan etkısı yokmus. Vıtamınde varmıs ıcınde. Ama pahalıymıs bıraz bu yuzden raporla kullanılıyormus.

SABIRTAŞI

EVET CANIM SÜT GÜNLÜK BİR ŞİŞE KULLANACAK DEDİ DOKTOR AMA KIZIM İÇMİYOR ZOR LA VERDİK BİRAZ DÜN VE BUGÜN ŞİMDİDE HERŞEYDEN TİKSİNDİ...... EVET ÇOK PAHALI KÜÇÜCÜK TÜPÜ 7 TL...... BİZE BİR AY KULLANACAK DEDİ DOKTOR BİR AYLIK RAPOR YAZDI ALDIK 30 TANE VE YÜZDESİ OLARAK 43 TL PARA VERDİK ŞİMDİ İSE KIZIM İÇMİYOR......
BENDE EĞER FAYDASI OLUYORSA ZORLA VEREYİM DİYORUM YOK OLMUYORSA BOŞUNA BEBEĞİMİ ZORLAYIP TİKSİNDİRMEYİM.......
AMA GALİBA BURDA HİÇ KULLANAN OLMAMIŞ......
NETTEN BENDE BAKTIM HİÇ KULLANAN LAR OLMAMIŞ HEP BENİM GİBİ SORUYORLAR AMA HİÇ CEVAP YOK...

laracroftt

evet cok ılgınc nette pek bı bılgı yok bunla ılgılı. Ama bebeklerın bu sutu reddettıgını bende bı ıkı sayfada gormustum. Ustunde yazıyomu yada doktora sorsanda baska bıseye koysan kahvaltısını o sutle hazırlasan mesela oyle alsa onu olmaz mı? bıde bıberonla ıcırmedıysen onla ıcırmeyı dene ınsallah ıcer kuzucuk cok ısrarda tıksındırır dogru

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: laracroftt - 24 Ağustos , 2012, 05:05:00
evet cok ılgınc nette pek bı bılgı yok bunla ılgılı. Ama bebeklerın bu sutu reddettıgını bende bı ıkı sayfada gormustum. Ustunde yazıyomu yada doktora sorsanda baska bıseye koysan kahvaltısını o sutle hazırlasan mesela oyle alsa onu olmaz mı? bıde bıberonla ıcırmedıysen onla ıcırmeyı dene ınsallah ıcer kuzucuk cok ısrarda tıksındırır dogru
evet canım bende sabah bebe bisküvili kahvaltısını onunla hazırladım hiç fark etmedi......az öncede meyve püresine kattım onuda farketmedi.....üzerinde yemeklerine karıştırarak verebilirsiniz yazıyor......bende öyle yapıyorum ne yapıyım.......
biberonla denedik zorla alıyor geri öğürerek itiyor canım.......bakalım böyle deneyeceğiz hergün artık inşallah faydasını görür kuzum......bugünlerde domatesle un çorbasınıda çoğalttım öğünlerinde inşallah mamasıda değişti artık kilo alır ALLAHIN İZNİ İLE inşallah........
inan canım çok kilolu olsun istemiyorum çok zayıf olduğu için istiyorum şu an 9 aylık kızım 7 kg arkadaşlarımın 5 aylık bebeklerinin yanında benim kzıım çok zayıf duruyor maaşallah onların bebekleri 5 aylık 4 aylık 9 kg mış ister istemez insanın morali bozuluyor.....doktorumuzda şu an çok zayıf diyor ama gayet sağlıklı maaşallah alır dedi üzülme dedi ama illaki insanın morali bozuluyor......
:opucuk:

laracroftt

4 aylık bebek 9 kıloysa obez olmus o :ehi:

Benım kızım 7 aylık 8.700 olmus bugun doktora gıttık profıl resmımdekı benım kızım, gayette toplu bır bebek.

Sıkma canını ama hem o sut hem yedırdıklerın bırdenbıre fazla kılo yapabılır dıkkat et. Baktın hızlı gıdıyor hemen yedırdıklerını kontrol altına al.

Insallah yarar yavruna lop lop et olsun döt olsun :ehi:  :ehi: 

cokta guzel beslıyosun sen aslında. Bunyesı almıyordur belkı uzulme. Bu aydan sonra bellı olur zaten.  :opucuk:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: laracroftt - 24 Ağustos , 2012, 17:44:05
4 aylık bebek 9 kıloysa obez olmus o :ehi:

Benım kızım 7 aylık 8.700 olmus bugun doktora gıttık profıl resmımdekı benım kızım, gayette toplu bır bebek.

Sıkma canını ama hem o sut hem yedırdıklerın bırdenbıre fazla kılo yapabılır dıkkat et. Baktın hızlı gıdıyor hemen yedırdıklerını kontrol altına al.

Insallah yarar yavruna lop lop et olsun döt olsun :ehi:  :ehi: 

cokta guzel beslıyosun sen aslında. Bunyesı almıyordur belkı uzulme. Bu aydan sonra bellı olur zaten.  :opucuk:
MAAŞALLAH CANIM MİNİK MELEĞİN ÇOK TATLI....İNŞALLAH TEYZESİ DÖTÜ MÖTÜ KÜÇÜCÜK BİRAZDA OLSUN DÖTÜ FAZLA OLSUN İSTEMİYORUM ZATEN KİLOSUNU NORMAL AYINA GÖRE YAKIN OLSUN YETER....HAYIRLISI RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN İNŞALLAH HEPİMİZİN....... :opucuk: