28 Nisan , 2024, 07:06:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir an önce emin olmak istiyorum :)

Başlatan ukalady87, 16 Ağustos , 2012, 18:09:16

« önceki - sonraki »

ukalady87

Merhaba arkadaşlar :) Aranıza yeni katıldım.

14 Ağustos'ta gebelik testi yaptım. Pozitif çıktı. T çizgisi kırmızı değil ama koyu pembe bir renkteydi. Resimdekinden daha koyu yani...

Daha sonra gidip kan tahlili de yaptırdım. BETA HCG seviyem 221.18 çıktı. Doktora söyledim, gebelik var ama ultrasonda görünmez henüz dedi. Bayramdan sonrası için randevu aldım, ultrasonda bakacak. Daha adet günüme var, adet olmam, yani gebeliğim sonlanmaz değil mi diye de sordum. Bir şey olmayacağını söyledi. Sizin tecrübelerinize ihtiyacım var. Gebeyim değil mi? Ve bu HCG seviyesine göre tahminen kaç haftalıktır?

Şimdiden teşekkürler.

laracroftt

tebrıkler cnm hamılesın :opucuk:  hıc korkma benımde oyleydı testım. hatta adetım bır gunu gecınce yaptıgım testte hcg 114 cıkmıstı. Degerın gayet ıyı yanı...  Bu arada aramıza hosgeldın :love9:

ukalady87

Alıntı yapılan: laracroftt - 16 Ağustos , 2012, 18:12:55
tebrıkler cnm hamılesın :opucuk:  hıc korkma benımde oyleydı testım. hatta adetım bır gunu gecınce yaptıgım testte hcg 114 cıkmıstı. Degerın gayet ıyı yanı...  Bu arada aramıza hosgeldın :love9:

Teşekkür ederim  :flowers: Sağ ol.

Şimdi adet sancısı gibi sancılarım var ve belim ağrıyor. Korkuyorum açıkçası biraz. Normal mi acaba?

burcum

beta hcg yüksek çoğul gebelik olabilir :nazar: ağrılar bende de olmuştu sıkma canını ağır işlerden kaçın :icon_thumright:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı bebek veya bebeklerine kavuşmak nasip etsin :amin:

ukalady87

Alıntı yapılan: burcum - 16 Ağustos , 2012, 18:34:00
beta hcg yüksek çoğul gebelik olabilir :nazar: ağrılar bende de olmuştu sıkma canını ağır işlerden kaçın :icon_thumright:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı bebek veya bebeklerine kavuşmak nasip etsin :amin:

Aayy nasıl sevindim :) Rüyalarımda hep ikiz görüyorum. İnşallah öyledir :) Sağ olun, teşekkür ederim. 22 Ağustos olsun da bir an önce kesinleşsin istiyorum. Kendime iyi bakıyorum, annem sağ olsun, çok yardım ediyor bana. Amin inşallah herkes sağlıklı doğumlar gerçekleştirir.

laracroftt

evet benımde agrım coktu adet olcam sandım ama hamıleymısım :) allah tamamına erdırsın arkadasım...

burcum

dr uma ağrılarımı sorduğumda şuan orada inşaat çalışması var demişti :icon_thumright: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

Alıntı yapılan: burcum - 16 Ağustos , 2012, 20:31:20
dr uma ağrılarımı sorduğumda şuan orada inşaat çalışması var demişti :icon_thumright: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi:  :ehi:  dogru demıs

ukalady87

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim arkadaşlar.  :flowers: İnşallah hamilelik fotoğraflarımı da sizinle paylaşırım ilerleyen günlerde  :love9:

burcum

ALLAH ın izniyle güzel haberlerini bekliyoruz canım :amin:

ukalady87

Merhaba arkadaşlar. Bugün tekrar gittim doktora, alttan muayene etti. Küçücük ufacık bir kesecik gösterdi bana :) 2 hafta sonra gel kalp atışlarını da duyarız hem dedi. :) Kalp atışları ilk kaç haftalıkken duyuluyor acaba? Bilginiz var mı?

burcum

ben 7 haftalıkken gitmiştim canım duymuştuk :nazar: :love9:
ALLAH ın izniyle gittiğinde fasülyeni görür kalp atışlarını duyarsın :amin:

serserim

CANIM HAYIRLI UĞURLU OLSUN ALLAH TAMAMINI ERDRİSİN İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: BEN 6.HAFTADA DUYMUŞTUMN CANIM AMA 8. HAFTAYA KADAR YOLU VAR İNŞALLAH DUYARSIN CANIM PIT PITLARI :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

masal12

tebrikler canım allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin güzel bir hamilelik geçirmeni dilerim...

ukalady87

Sağ olun arkadaşlar. Çok teşekkür ederim.

Bu arada boğazım ağrıyor biraz, arada gıcık yapıyor öksürüyorum. Bunun ona bir zararı olmaz değil mi? :/

Ona bir şey olacak diye ödüm kopuyor...