10 Mayıs , 2024, 13:45:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

karyolamı yoksa oyun parkımı

Başlatan cute552, 14 Ağustos , 2012, 15:13:18

« önceki - sonraki »

cute552

kızlar bayramdan sora yatak bakıcaz aklım çok karıştı tek karyolamı alsam yoksa oyun parkımı kullananlar oyun parkı daha iyi diyorlar beşik için bebek ayaklandımı senin için zor olur dediler oyun parkı derinmiş ben kayınvalidemle yaşadığım için bebeğin yatagı yatak odasında kalıcak 4-5 yaşına gelene kadarda orda yatsın istiyorum başka odam yok çünkü siz hangisinden kullandınız yada hangisini alıcaksınız?

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

kelebegimm

ben karyola aldim bide sepet kendi odasi olacagi icin takim aldik
ama sen kayinvalidenle yasiyosun kendi odana koyacaksan park yatagi al ilerde guzel odasini alirsin bence :opucuk: :opucuk:

]

muhribe

oğlum doğduğundan beri park yatak kullanıyoruz çok memnunum

1 yaşında şu an, daha 1 yıl idare eder bizi

sonra ona oda yapıcam o zaman alıcam tahta beşiklerden

bence park yatak çook kullanışlı

--elif--

ZéynéP.SimAy

Canım benimde yerim müsait değil o sebeple bende park beşik alacam hemde herkes onu tavsiye ediyo

Lă_Tăhzen!

BU konu cok acıldı burda hepsınde yazdıgım hep aynı sey :D kesinllikle park yatak  ;)

fıstık

Şimdi deyin bakem bana ben ne halt edeceğim  :k06:

park yatakmı alayım

eşim tutturdu ranza alalım diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Puhahahha hıc gulecegım yoktuuu  :toothy10:

E ışılın yokmu karyolası fala bebeklıkten

nazo-58

bende park yatak aldım inş memnun kalırız.....suan memleketteyim ve cantasına koydum getirdim o yüzden avantajlı oldu..istediğin yere tasıyorsun ne güze :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Oyle ya kızın yok mu, ek kadar bebe nöğürsün ranzayi  :ehi:

fıstık

Işılın büyüyen karyolası var açtık artık onu tek kişilik yatak oldu

eşim diyoki onu tekrar toplayalım bebek orda yatsın ranza alalım ışılda orda yatsın

sanırım ışıl bebek ve ben orda yatıcaz

tanrımmmm eşimin başka bir hain planı sanırsam   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

cute552

ben ozaman park yatak alayım aklın yolu birdir herkes aynı şeyi söylüyorsa artık ilerde olurda eve falan geçersek ozaman oda yaparım kısmet olursa.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.