28 Nisan , 2024, 00:28:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimde iltehap

Başlatan rastlantisal, 12 Ağustos , 2012, 22:01:22

« önceki - sonraki »

rastlantisal

Merhabalar.
Az önce oğlumun altını değiştirirken cinsel organının uç kısmında deride iltehap fark ettim. Yarın doktora götüreceğim ama bu neden olur? Daha önce hiç başına gelmiş olan var mı?
Oğlum 11 aylık.
Saygılarımla.
Adanmışlığın mutluluğu...

Balböceği

Geçmiş olsun beyfendi, umarım ciddi birşey çıkmaz.  :amin:
Bu konuda bilgim yok maalesef  :-\

burcum

büyük ihtimalle sünnet ettirecekler :icon_thumright: şimdiden gelmiş geçmiş olsun :amin:

rastlantisal

Çok teşekkür ediyorum. Oğlum çok daha küçükken çok çok az iltihap oluyordu ama ben temizliyordum. Bu seferki eskiye nazaran bir hayli çok. Müdahale etmek istemedim.
Doktora gittikten sonra durum bilgisini buraya yazacağım. Belki birilerine lazım olur.
Saygılarımla.

muhribe

Sünnet diyecek doktor büyük ihtimal. Bir arkadaşın oğluna da öyle demiş doktoru burada. Erken sünnet ettirmekte fayda var

rastlantisal

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Ağustos , 2012, 23:38:16
Sünnet diyecek doktor büyük ihtimal. Bir arkadaşın oğluna da öyle demiş doktoru burada. Erken sünnet ettirmekte fayda var
Bezli çocuğu sünnet ettirmekte bana doğru gelmiyor. Doktor diyorsa mecburen yaptıracağız ancak, her çiş yaptığında canı yanacak.  :-\

Demet_dk

BİZDEDE AYNI PROBLEM OLDU 2.5 YAŞINDAYKEN BAYA BİRİKMİŞTİÜSTELİK İLTİHAP

SÜNNETİNİ YAPTIRDIK ÇOKTA RAHAT ATLATTI HİÇ SORUN YAŞAMADIK SONRASINDA

BEZLİ OLMASI SIKINTI YARATMIYOR.

burcum

bezli çocuk sünneti daha kolay atlatıyor diye duydu taze eti daha bir de bir arkadaşımdan öğrenmiştim plastik bardağı deli pipisini tersten içine soktular öyle rahat etmişlerdi öğrenir yazarım buraya :icon_thumright:

Dilara Ebrar

biz 5.ayındayken yaptırdık.çokta rahat oldu.çabuk atlatır.tek sıkıntı orta yaşta olduğunda eliyle kontrol etmek isteyebilir yada kaşımak dıokunmak isteyebilir.bence tek sıkıntı o
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

rastlantisal

Cevaplar için çok teşekkür ediyorum.
Bu sabah doktorumuza götürdük. Bir antibiyotik ile birde melhem verdi. Şimdi işyerindeyim. Eve geçince ikisininde isimlerini yazarım. Ansiklopedik bilgi olması açısından durum bilgisini de düzenli yazarım.
Sünnet konusundaki tavsiye ve yazılarınız için ayrıca teşekkür ederim. İçimi rahatlattınız.
Sevgi ve Saygılarımla.