Bayrama Hazırlık

Başlatan hüzünden_gelme, 10 Ağustos , 2012, 22:58:49

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Hatunlar Bayrama Sayılı Günler Kaldı
Hazırlıklarınız Neler
Neler Yapmayı Düşünüyorsunuz
Anlatın Bakalım :flowers: :flowers:

EMEL 26

Ev  temizligi
alışveriş
tatlılar
sarmalar
büyüklere ziyaret
bayram demek yorgunluk demek  :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

muhribe

Biz sakin bir bayram geçiricez. Benim tatilim az üçüncü gün çalışıyorum maalesef :cildir: memleketlere gitmiyoruz o yüzden. Burda komşu ziyaretleri falan yaparız arkadaşlarla görüşürüz falan..

laracroftt

buyuklerı zıyaret olacak, buyuk bı temızlege luzum yok bana kımse gelmez gunluk bı temızlık kafı   :k06:    e tabı cıkolata seker alınacak sabah 7de bızım apatman veletlerının mesaısı baslar :ehi:   kızımın cıcılerını ananesı aldı bıle  :muzz: 

mutluluk

bizim çok kalabalık geçer.eşimin tarafı çok kalabalık.sabah ailece kaynanada oluruz.arefe günü izin alabilsem iyi olurdu temizliğimi alışverişimi yemeklerimi yapardım en azından ama biraz zor tabi izin vermez patron  :'(

zeynoş

SELAM KIZLAR! BENDE TEMİZLİĞİMİ YAPTIM,  BURDA SUBÖREĞİ VA BAKLAVA MEŞHUR BAYRAMDA ONLARINDA  SİPARİŞİNİ VERDİM..ÇİKOLATA  ŞEKER ALIŞVERİŞİNİDE AREFE GÜNÜ YAPARIZ  ÖLE İŞTE ..EŞİMİN ANNE BABASI  YOK MAALESEF FAZLA AKRABASIDA YOK ABLALARI VAR ONLARA GİDİYORUZ  BAYRAM ZİYARETİNE  2 Cİ GÜNDE KENDİ MEMLEKETİME GİDİYORUZ  BENİM SÜLALEM ÇOK GENİŞ MEMLEKETTE ORDA GÜZEL GEÇİYOR BAYRAM....

Dilara Ebrar

annemler umrede  :-\ :-\ :-\ memlekette gidesim yok ondan.kocişi kafalarsan 1.gün kahvaltıdan sonra yavaştan yavaştan gidelim dicem.bakalım kabul ederse.temizlik yapmıcam.ama annem için tatlı yapmam gerek.sarmalarım zaten dolapta vardı onlar yeter
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Lă_Tăhzen!

Gurbette bayrammı olurmus aglaya sızlaya sıradan bırgun gıbı gececek işte bacım  :-\

kelebegimm

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Ağustos , 2012, 23:30:34
Gurbette bayrammı olurmus aglaya sızlaya sıradan bırgun gıbı gececek işte bacım  :-\

aynen nur :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: bayramdan bi haber ramazandan bi haber yasayip gidiyoz :y25: :y25: :y25:

]

βαlκιz

ay bi sarma yaparım börek felan açarım baklava yaparım felan dermişim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bize gelen olmaz ilk gün kaynana felan ziyaret kolu komşu ziyaret  felan
istanbula gitcektim ama babacım geliyor bayramda  :love3:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

iklima

Gerçi daha 10gün var ama telaşı beni fena sardı
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

xxcansuxx

temizlik yapılacak ama kim yapacaksa canım istemiyor... belki köklü temizlğe kalkmam kışlıklarıda çıkarırım bu arada...
bayramda evimdeyim eşimin1 gün izni olur ondada kurbanın işiyle geçer... akşama doğru arakadaşlarla görüşürüz... bayramın haftasına annemler hacıdan gelecekler inş. memlekete giderim kızımla asıl bayram orada olur benim için  :love9: :love9: :love9:

hümeyra_t_e

bayramın 1.günü eşimin memlekete gidicez orda kurbanı kesicez muhtemelen. Yıllık izninden 10gün kaldı 10gün balıkesirdeyim yani benim bayramlarım böle.güzel oraları seviyorum çocuk için iyi oluyo temiz hava toprak bahçe dolanıyo kuzum

hüzünden_gelme

bayrama hıc hazırlık falan yapmıcaz arife gunu yeni evimize gidiyoruz tatıl yapmaya  :muzz: :muzz: inşallah havalarda güzel olurda denize girerim   :occasion14: :occasion14:

asya81