kimbilir kim için yaptığımız dua bizi ayakta tutan...

Başlatan muhtacduaya, 08 Ağustos , 2012, 16:55:35

« önceki - sonraki »

muhtacduaya

kızkardeşim boşanmak üzere kayınvalide yüzünden sizden bildiğiniz,içinizden gelen tüm duaları etmeniz onlar için,dargınlıkların gitmesi ve yuvalarının huzuru için,zira birbirlerini çok seviyorlar tek sebep aile...dua edenlerden Allah razı olsun...

muhribe

Allah kızkardeşine sabır, yuvasına selamet versin  :amin:

yuvalar zor kuruluyor da kolay yıkılıyor işte

keşke üçüncü kişiler kapını kapatınca dışarda kalsa  :-\

_inci_tanem_

RABBİM kardeşine kolaylık versin inşallah sorunlarını kolaylıkla çözerler ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin:
ALLAH böyle insanlara fırsat vermesin şerrinden korusun yuvalarını  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

CANIM YAZINI OKUYUNCA NETTE DUA BAKİM DEDİM KARDEŞİN BU DUAYI OKUSUN CANIM ALLAH KİMSENİN YUVASINI BOZMASIN HELE HELE BAŞKALARI YÜZÜNDEN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Cuma Suresi cuma günü sela ile ezan arasındaki zamanda beş kere okunur ve bu en az

üç cuma tekrar edilirse. Alah'ın izniyle o kişi ile eşi arasındaki problemler kalkar

ve Allah o eve geçim ve bolluk bahşeder.

cuma suresi
Yesebbihu lillahi ma fiyssemavati ve ma fiyl'ardıl elmelikilkuddusil-'aziyzilhakiymi
Huvelleziy be'ase fiyl'ummiyyiyne resulen minhum yetlu 'aleyhim ayatihi ve yuzekkiyhim ve yu'allimuhumulkitabe velhıkmete ve inkanu min kablu lefiy dalalin mubiynin
Ve ahariyne minhum lemma yelhaku bihim ve huvel'aziyzulhakiymu
Zalike fadlullahi yu'tiyhi men yeşa'u vallahu zulfadlil'azıymi
Meselulleziyne hummiluttevrate summe lem yahmiluha kemeselilhımari yahmilu esfaren bi'se meselulkavmilleziyne kezzebu biayatillahi vallahu la yehdiylkavmezzalimiyne
Kul ya eyyuhelleziyne hadu in ze'amtum ennekum evliyau lillahi min duninnasi fetemennevulmevte in kuntum sadikıyne
Ve la yetemennevnehu ebeden bima kaddemet eydiyhim vallahu 'aliymun bizzalimiyne
Kul innelmevtelleziy tefirrune minhu feinnehu mulakıykum summe tureddune ila 'alimilğaybi veşşehadeti feyunebiiukum bima kuntum ta'melune
Ya eyyuhelleziyne amenu iza nudiye lissalati min yevmilcumu'ati fes'av ila zikrillahi ve zerulbey'a zalikum hayrun lekum in kuntum ta'lemune
Feiza kudıyetissalatu fenteşiru fiyl'ardı vebteğu min fadlillahi vezkurullahe kesiyren le'allekum tuflihune
Ve iza reev ticareten ev lehveninfaddu ileyha ve terekuke kaimen kul ma 'ındallahi hayrun millehvi ve minetticareti vallahu hayrurrazikıyne