çok üzgünüm bebeğim yine kilo almamıs

Başlatan aygulse, 07 Ağustos , 2012, 15:39:58

« önceki - sonraki »

cemmmm

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 11 Ekim , 2012, 00:26:11
Canım benim bebeğim de kilo almayanlardan.. 5 aylıkken 6 500 kiloydu bir hafta sonra kontrolumuz var bakalım kaç kilo almış ama hiç almış gibi durmuyor yavaş yavaş ek besin de vermeye başladım tahıllı mamalarını falan zorla yiyor. meyve ve sebze püresi kesinlikle yemiyor su içmiyor anlamadım bu çocuğu  :dontknow:
cnm bi kere su içmiyor diye hiç üzülme daha ne yiyo ki su içsin benimkide içmiyordu şimdi yemeye başlayalı içer oldu yani 7,5 aylıktan beri içiyordur o da çok değil yani suyu çoğunlukla anne sütünden alıyo  :laughing7:

susanna

Alıntı yapılan: aygulse - 07 Ağustos , 2012, 15:39:58
selam bugun aylık ızlemımıze gittik 300gr almıs kızım 1cm uzamıs 6 ayı bitti 1 hafta önce.6600kg 67cm 15-20 gündür kasık mamalarına gectık ek gıdaya.azda olsa yıyor meyve puresı tahıllı mama,muhallebi,kahvaltı.ama buayda almamıs canım cok sıkıldı kızlar hep boylemı gıdecek gelısımı,ne yapacagımı sasırdım :crybaby2:
benim kizimda zor kilo alan bir bebekti 7-8. ayda buyume egrisini yakaladi simdi ortalama kiloda gidiyo meraklanma annesi bazi bebekler zor kilo alir minyon yapida olurmus tam dis sikintilarinin basladigi donemdesiniz istah sikintisi olmasi normal zamanla sizinde duzeniniz oturucaktir.

krizantem84

cnm zaten 4-5 aydan snra bebeklerin kilo alimi yavasliyr,bana göre bebeginin kiloosu cok nrmal.ALLAH saglik versin :amin:  :nazar: