Annesinden Ayrı 8 Aylık Bir Bebek İçin

Başlatan lagrima, 05 Ağustos , 2012, 23:57:59

« önceki - sonraki »

lagrima

Alıntı yapılan: laracroftt - 07 Ağustos , 2012, 11:01:17
onu dıyorum bende devam sutu toz halde mama oluyor ıste. Gelısımı ıcın 600ml falan ıcmesı lazım bır gunde. Ozgeye soyledıgım markalar olabılır. Kavanozlardan da ara ara yedırırsın ebrarcım vıtamın alsın dıye. bebelacın falan 1 lıra onlar ucuz 2 gunde 1 yedırsen bıle fayda olur ona.

Suan sen bakıyosun dımı cnm baba calısıyor mu bıryerde ne karar verdıler bı gelısme var mı?
bi arkadaş fitresini verdi annemde gittişimdi alcakçocuga bişiler. ewet ben bakıyorum. babası memur ama 50 milyar borcu varmış. evi yok eşyası yok parası yok ne bileyim onada acıdım gel sende bir süre kal ama en kısa zamanda doğrul ve hallet. ben çocuugu kreşe yerleştirmeye çalışcam sende akşamları alır bakarsındedim .git geceleride calış dedim ama ona bişi demedi. böyle işte.

lagrima

büyük olan yiğit sarı kırmızılıda benim oğluşum turab.

lagrima

laracroftt

ınsallah toplar kendını,fakat 50mılyar borcu nasıl yapmıs memur adam? Bnce sende kalmasın genc kadınsın laf soz olmasın tatlım. Bıde sırtını tamamen sana dayamasın tamam ogluna bak ama oda toplasın kendını.

Buarada yıgıt cokta tatlıymıs senın oglusun da tabı :) allah bahtlarını guzel etsın...

Lă_Tăhzen!

Oyy yavrummm yaa ne gunahı var şu masumun yaaa çokta guzelmiş masallah   :crybaby2: :crybaby2:

--elif--

yavrum bişeyden haberi yok hangi vicdan bırakıp gider şu masumu  :violent1:  :violent1:
cnm senide tebrik ediyorum herkes yapmaz bunu  şu mübarek ramazan günlerinde sevabını kat kat alırsın inş.  :amin:

Lă_Tăhzen!

Aminn  :amin: Allah razı olsun valla Allah gonlune gore en guzellerini versin sana

lagrima

Alıntı yapılan: laracroftt - 07 Ağustos , 2012, 11:45:46
ınsallah toplar kendını,fakat 50mılyar borcu nasıl yapmıs memur adam? Bnce sende kalmasın genc kadınsın laf soz olmasın tatlım. Bıde sırtını tamamen sana dayamasın tamam ogluna bak ama oda toplasın kendını.

Buarada yıgıt cokta tatlıymıs senın oglusun da tabı :) allah bahtlarını guzel etsın...
cnm annem kardeşimde bendeler .laf söz olacak bir durum olmaz.  eşimle konsutum sabah işe giderken konusacaktı bana güvenmesin dedim tmm bisüre bakarım ama maddi yönden tamamladıgımda yuvaya veririm geceleri alır ötürür evine bakar. sonrada iş yerinin kreşine verir zaten 4 ay gibi bir süre kalacak yuvada .kreş 1 yasından sonra alıyormuş. nasl yapmış güzel soru haspam hamile ölcüm bilmem ne diye kendiniözel hastaneler götürttü. 2. evliliği oldugu halde düğün yaptırdı altınlar ev eşyası vs adama yüklendi oda hep kredi kredi faiziyle 40 50 bin tl varmış.

Balböceği

laracroftt

Alıntı yapılan: lagrima - 07 Ağustos , 2012, 16:28:11

cnm annem kardeşimde bendeler .laf söz olacak bir durum olmaz.  eşimle konsutum sabah işe giderken konusacaktı bana güvenmesin dedim tmm bisüre bakarım ama maddi yönden tamamladıgımda yuvaya veririm geceleri alır ötürür evine bakar. sonrada iş yerinin kreşine verir zaten 4 ay gibi bir süre kalacak yuvada .kreş 1 yasından sonra alıyormuş. nasl yapmış güzel soru haspam hamile ölcüm bilmem ne diye kendiniözel hastaneler götürttü. 2. evliliği oldugu halde düğün yaptırdı altınlar ev eşyası vs adama yüklendi oda hep kredi kredi faiziyle 40 50 bin tl varmış.

yapma yaaa yazık adama, e ıyı 4 ay sonra ısyerının kresı varsa sorun yarı yarıya cozuldu demektır. aksamlarıda bakar artık buyumus zaten o kadar mınık degıl.  gerıye bırtek borclarını temızlemek kalıyor onları halleder ınsallah :amin:

buarada dıger forumdan tamamen kopardım baglarımı, anlasamadık. yonetıcı normalde uye sılme yok dedı ama bana bır ınsıyatıf tanıycak sanırım saolsun... ben sana yardımcı olamadım arkadasım uzgunum :sad1: ınsallah dıger arkadaslar yardımcı olabılır...

lagrima

Alıntı yapılan: laracroftt - 07 Ağustos , 2012, 16:50:03
Alıntı yapılan: lagrima - 07 Ağustos , 2012, 16:28:11

yapma yaaa yazık adama, e ıyı 4 ay sonra ısyerının kresı varsa sorun yarı yarıya cozuldu demektır. aksamlarıda bakar artık buyumus zaten o kadar mınık degıl.  gerıye bırtek borclarını temızlemek kalıyor onları halleder ınsallah :amin:

buarada dıger forumdan tamamen kopardım baglarımı, anlasamadık. yonetıcı normalde uye sılme yok dedı ama bana bır ınsıyatıf tanıycak sanırım saolsun... ben sana yardımcı olamadım arkadasım uzgunum :sad1: ınsallah dıger arkadaslar yardımcı olabılır...
ewetborçları içinde iş yerinin başkanı ile görüşecekmiş. emekli sandıgında yapıyorlar bazen para toplanıyor isim vermeden. inşallah kabul eder başkan ve lojman da verir parada toplanırsa ohh mis.. çocuguda işte fitreler zekatlar birikince hemen götürüm yuvaya vereceğim.

laracroftt

hüzünden_gelme

oyy resimlerini goruncee nasıl içim parcalandı yaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: çok tatlılarr sanırım senınkıyle ıyı anlasmıslar  :k06:

Shadowqueen

Evlatlarını bırakıpta giden anneleri anlıyamıyorum, anlamakta istemiyorum. Bizler yavrumuzun gözünün içine bakıyoruz aman birşey olmasın diye onlar hayatlarından çıkartıyorlar. Gerçekten çok üzüldüm ufacık yavruya yazık olmuş.

Bende elimden geldiğince birşeyler yapmak isterim canım fitreleri verdik valla ama mama bez vs gibi bende bişiler ayarlamaya çalışırım. Özelden bilgi verirsen sevinirim.

Sende şu mübarek günlerde çok güzel sevap işliyorsun Allah sana ve eşine güç kuvvet sağlık versin canım

bnsroni

07 Ağustos , 2012, 21:26:34 #74 Son düzenlenme: 07 Ağustos , 2012, 21:30:52 bnsroni
İlgilenen arkadasın dikkatine ...ben yatılı bir sekilde ilgilenebilirm..esimlede görüştük baba kendini kurtarana dek biz bebekle ilgilenebiliriz ...Özelden irtibata geçerseniz sevinirim.