27 Nisan , 2024, 13:02:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Annesinden Ayrı 8 Aylık Bir Bebek İçin

Başlatan lagrima, 05 Ağustos , 2012, 23:57:59

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

SABIRTAŞI

HIMMM YAKINMIŞ 3 SAAT VAR ARAMIZDA KEŞKE GİDEBİLSEM NE GÜZEL OLURDU.....İNŞALLAH YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ ALLAHIN İZNİ İLE AZDA OLSA.....ASLINDA ANKARAYA GİDEN LER OLURSA ETRAFIMDAN DAHA GÜZEL OLUR BEN BİR ARAŞTIRAYIM.....İNŞALLAH BULURUM BİRİLERİNİ.....

lagrima

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 06 Ağustos , 2012, 10:28:56
aynı durum eşimin teyzesinin oğlunun başına geldi karısı komşusuyla kaçtı hemde oğlunu bırakıpta kaçtı hemde rahatıda yerindeydi

şimdi babaannesi bakıyor annem beni bırakıp gitti diyormuş daha 2,5 yaşında
Allah onunda yardımcısı olsun zor valla. bu cocugun babannesi de yok anneannside.

lagrima

Alıntı yapılan: laracroftt - 06 Ağustos , 2012, 20:03:50
kızlar konuyu yardım toplamak umuduyla annelerkuzular.com'a actım. delı ettıler benı... yok tasıma suyuyla degırmen donmezmıs yok nekdar bakabılırmıs bızde bılıyoruz herhalde zaten gecıcı bır sure dedım dolandırıcı olmasın dedı bılmem ne !!!!  forumun kıdemlı uyesı yapmaz oyle sey ıstersenız kaldırın konuyu dedım bende. utanmasalar komısyonun ne dıye soracaklar !!!  konum sılınsın o foruma bırdaha gırmeyı dusunmuyorum. cok sinirliyim :cildir:

gorebılırsenız lınkıde bu
http://www.annelervekuzular.com/threads/allah-r%C4%B1zas%C4%B1-i%C3%A7in-bir-bak%C4%B1n-l%C3%BCtfen.6119/#post-128454
o forum öyle bir yer bende bi kez başka bi sebepten tartışmıştım ve dedim atın beni atmadılar hala ismim duruyor  değirmen dönmez doğru ama en azından bir süre döner kendilerini toplayana kadar. ramazan günü boşuna günaha giriyorlar. zekatlarını fitrelerini vermiyorlarmı zaten 1 kez verseler çocugun biraylık ihtiyacını karşılarız. neyse ya aman Allah kimseyi kimseye muhtac etmesin

lagrima

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 06 Ağustos , 2012, 20:14:38
yarın bırseyler alacagım ama bilmıyorum ki ne alsam hangı bebek bezı alsam yada mama hangısını yollayayım  :dontknow:
seni zorlamayacak kadar olsun yeterli.

lagrima

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 06 Ağustos , 2012, 21:54:38
Alıntı yapılan: laracroftt - 06 Ağustos , 2012, 20:19:51
Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 06 Ağustos , 2012, 20:14:38
yarın bırseyler alacagım ama bilmıyorum ki ne alsam hangı bebek bezı alsam yada mama hangısını yollayayım  :dontknow:

cnm mama 3 numara almalısın onun ayına uygun o hero baby yada bebelac alabılırsın bıberon maması .hem guzel hem cok pahalı degıl. kasık maması olarak yıne aynı markalar var 6 ay ve uzerı ek gıda olarak,kavanoz mamaları da var.

bezde evy baby tavsıye ederım 5 numara olmalı 9-20kılo arası. prıma pahalı bıraz canbebe daha ucuz ama pısık yapar en orta karar o :)

ben bunları not edeyım en ıyısı unuturum valla  :k06: yarın çarsıya gıdıyorum işten de izin aldım hem paramı çekıcem hem bebıse alısverıs yaparım .. yaa sorucam unutuyorum adı neymıs acaba resmını ceksene canım

yiğit ismi yarın çekerim koyarıminşallah.. sağolun hepiiz Allah razı olsun

lagrima

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 06 Ağustos , 2012, 23:43:56
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: BENİMDE KIZIM 8 AYLIK ÇOK AMA ÇOK ÜZÜLDÜM YAVRUM BENİM ALLAHIM KADERİNE GÜZEL İNSANLAR ÇIKARSIN.....BEN ÖPMEYE KIYAMIYORUM ALLAH BELASINI VERSİN BÖYLE ANNELERİN.......SEN HANGİ ŞEHİRDESİN CANIM....
ankara cnm

lagrima

SABIRTAŞI

HIMMM YAKIN AMA GELEMEM CANIM KEŞKE GELME ŞANSIM OLSAD GELSEM Bİ SARILSAM ÖPSEM O YAVRUMU ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAHIM YARDIMCISI OLSUN İNŞALLAH SENİNDE O YAVRUMUNDA......ALLAH RAZI OLSUN CANIM SENDENDE ŞU MÜBAREK GÜNLER HÜRMETİNE YAPTIĞIN BU İYİLİKLERİNE KARŞI İNŞALLAH CENETİN EN GÜZEL YERLERİNE NASİP ETSİN RABBİM SENİ....BENDE AKSARAYDAYIM CANIM KIZIM KÜÇÜK OLMASA MUHAKKAK ATLAR GELİRDİM......

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: Demet_dk - 06 Ağustos , 2012, 23:25:09
ÇOK ÜZÜLDÜM BENDE ALLAH YARDIMCISI OLSUN YAVRUCAĞIN SANADA KOLAYLIKALR DİLERİM

NEREYE KADAR YAPABİLİRSİN SONUÇTA SENİNDE BEBEĞİN VARMIŞ

YUVAYADA VERMEK İSTEMİYOLARSA O ZAMAN BABA DÜZGÜNCE ÇALIŞACAK Bİ BAKICI FALAN AYARLAYACAK

SANA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM MAMA İHTİYACI FAZLA OLMAZ BEBEĞİN ARTIK EVDEKİ PİŞEN

YEMEKLERDEN ÇORBALARDAN YİYEBİLİR MAMA FUZULİ OLABİLİR BELKİ,  DEVAM SÜTÜNE DAHA ÇOK

İHTİYACIN OLUR ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN

BANADA ÖZELDEN ADRESİNİ YAZARMISIN

demete katiliyorum.. yani evde pisen yemeklerden yer gunduz gecede sut alir uyanip acikinca..  :sad1: Allahim annesi nasil ozlemez nasil dayaniyor yarabbim aklim ermiyor ..  :'(

lagrima

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 07 Ağustos , 2012, 04:25:29
Alıntı yapılan: Demet_dk - 06 Ağustos , 2012, 23:25:09
ÇOK ÜZÜLDÜM BENDE ALLAH YARDIMCISI OLSUN YAVRUCAĞIN SANADA KOLAYLIKALR DİLERİM

NEREYE KADAR YAPABİLİRSİN SONUÇTA SENİNDE BEBEĞİN VARMIŞ

YUVAYADA VERMEK İSTEMİYOLARSA O ZAMAN BABA DÜZGÜNCE ÇALIŞACAK Bİ BAKICI FALAN AYARLAYACAK

SANA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM MAMA İHTİYACI FAZLA OLMAZ BEBEĞİN ARTIK EVDEKİ PİŞEN

YEMEKLERDEN ÇORBALARDAN YİYEBİLİR MAMA FUZULİ OLABİLİR BELKİ,  DEVAM SÜTÜNE DAHA ÇOK

İHTİYACIN OLUR ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN

BANADA ÖZELDEN ADRESİNİ YAZARMISIN

demete katiliyorum.. yani evde pisen yemeklerden yer gunduz gecede sut alir uyanip acikinca..  :sad1: Allahim annesi nasil ozlemez nasil dayaniyor yarabbim aklim ermiyor ..  :'(
alıştırmamışlar yemiyor cnm sadece yemeklerin suyundan falan çok az yiyor.kaşıkla yemeği bilmiyor. anası olcak dangalak alıştırmamış hatta 3 4 ay doğdugunda inek sütü vermiş şekerli.Allahtan bişi olmamış çocuga.

lagrima

mama dediğim devam sütü zaten kaış maması çok vermem sanırım

laracroftt

onu dıyorum bende devam sutu toz halde mama oluyor ıste. Gelısımı ıcın 600ml falan ıcmesı lazım bır gunde. Ozgeye soyledıgım markalar olabılır. Kavanozlardan da ara ara yedırırsın ebrarcım vıtamın alsın dıye. bebelacın falan 1 lıra onlar ucuz 2 gunde 1 yedırsen bıle fayda olur ona.

Suan sen bakıyosun dımı cnm baba calısıyor mu bıryerde ne karar verdıler bı gelısme var mı?

lagrima

Alıntı yapılan: g10ca - 06 Ağustos , 2012, 11:37:22
Acaba hali vakti yerinde temiz namuslu bir bayan bulup evlendirseniz, gerçi bu uzun vadeli bir iş ama aklıma geldi, belki eşi genç yaşta vefat etmiş, dul kalmış, bu yavruya da analık edebilecek biri  :dontknow:

evliliğe karşıyım ben üvey anne elinde büyüyen çok tanıdıgım var hiç gerek yok. ha yurtta büyümüş ha üvey anne elinde hiçbir fark yok. anca çok iyi niyetli biri olcak ki onuda anlaman mümkün değil. en basit yengim annem annem dedi nikahı bastıgı gün eve almadı cocukları yani kuzenlerimi dayım ev actı onlaa. aman kalsın evlenmesi.

lagrima

Alıntı yapılan: laracroftt - 06 Ağustos , 2012, 20:03:50
kızlar konuyu yardım toplamak umuduyla annelerkuzular.com'a actım. delı ettıler benı... yok tasıma suyuyla degırmen donmezmıs yok nekdar bakabılırmıs bızde bılıyoruz herhalde zaten gecıcı bır sure dedım dolandırıcı olmasın dedı bılmem ne !!!!  forumun kıdemlı uyesı yapmaz oyle sey ıstersenız kaldırın konuyu dedım bende. utanmasalar komısyonun ne dıye soracaklar !!!  konum sılınsın o foruma bırdaha gırmeyı dusunmuyorum. cok sinirliyim :cildir:

gorebılırsenız lınkıde bu
http://www.annelervekuzular.com/threads/allah-r%C4%B1zas%C4%B1-i%C3%A7in-bir-bak%C4%B1n-l%C3%BCtfen.6119/#post-128454

orda kıdemli moda sor lagrima diye beni çogu tanır. hala üyüliğimi silmemişler. neyse onlarada sinir oluyorum zaten. üyleride bi garip.