29 Nisan , 2024, 18:20:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YILDIZNAME FALI BAKTIRAN VARMIII?

Başlatan zeynoş, 04 Ağustos , 2012, 19:00:23

« önceki - sonraki »

zeynoş

S.A KIZLAR BEN BUNDAN YAKLAŞIK 15 SENE ÖNCE YIZDIZNAME FALI BAKTIRMIŞTIM OSMANLI VE ARAP HARFLERİNDEN BAKIILIYORDU BAYAĞI BİR ŞEYLER SÖLEMİŞTİ KADIN  BAZILARI SANKİ ÇIKTI DESEM..ASLINDA GÜNAHMIŞ FAL  BAKTIRMAK DİNİMİZDE YOK BÖLE BİŞEY AMA İNSANIZ İŞTE BİR SIKINTIYA DÜŞÜNCE MEDET  UMUYORUZ TERAPİ GİBİ...

muhribe

Kahve falı bile baktırmadım inanç meselesi

Lă_Tăhzen!

Efendimiz fal bakan baktiran  sihir yapann yaptiran bizden degildir diyor falciya gidipte onun soylediklerine inanan bana indirileni inkar etmis olur diye bi hadisi serifi var daha ayrintiliydi ama aklimda kalnlar boş işler bunnlar evet insaniz şaşarız lakın  medetı falcıdan buyucuden degılde Allahtan ummalıyız en guzel en rahatlatıcı terapide dua bence  duanız olmasa ne ehemmıyetınız vardı dıyor rabbımız dua ve sabırlar ondan ıstemelıyız....

laracroftt

amaaann yıldızname de baktırdım kahve falıda baktırdım kart falıda baktırdım. ona ıtıbar etmek gunah olan dınledım guldum gectım hatırlamıyorum bıle. Zaten fal denılen seyın cıkma ıhtımalı ne kadardır, kaderı kım bılebılır kı? ortam oldugu zaman baktırırım ama ozellıkle adam arayıp gıtmem yanı.  :icon_thumright: