28 Nisan , 2024, 09:48:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kendinizde hangi yönlerinizi huylarınızı sevmiyorsunuz

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Ağustos , 2012, 09:48:22

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

kendinizde hangi yönlerinizi,huylarınızı sevmiyorsunuz?

ben :

çok alıngan olusumu

çok kararsız olmam

Yapılan kötülüğü unutmuyorum

birde bu aralar bir özgüven eksikliği yaşıyorum fazla alıngan oldum herşeyi takıyorum kafama
bu ruh halinden bir an önce kurtulmak istiyorum :y25:

HASRET!M S@N@

ben en cok insanlara laf verememekten hoslanmıyorum böyle sinirlerimi bozan insanlara birsey diyememek zoruma gidiyor kırılmasınlar diye
bendede alınganlık var bu arada unutkanlık basladı

laracroftt

Herseyı kafama takıp kurup kurup kendımı hasta etmekten nefret edıyorum   :BangHead:

O anda soylemem gereken seyı soyleyemeyıp sonradan aklıma gelmesınden de nefret edıyorum  :cildir:

cabuk doldurusa gelmekten, onyargılı olmamdan, kıncı olmaktan hoslanmıyorum

Ama elımde degıl ıste  :violent1:

muhribe

Ben de yufka yürekliliğimden hoşlanmıyorum. Çok çabuk inanıyorum acındırmalara. Hayır diyemiyorum hep verici oluyorum. Sonra pişman olsam ne fayda

Lă_Tăhzen!

Çok sinnirliyim çabbuk parlarım bu huyumu bi torpulesem ne guzel olacak

serserim

ben bana yapılanı asla unutmuyorum kinciyim biraz sanırsam,birde haksızlığa hiç tahammülüm yok haksızlık yapıldığında sinir küpü oluyorum :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

burcum

safım herkese çabuk inanır herşeyimi paylaşırım sonra da darbeleri yerim en nefret ettiğim huyum bu herkesi kendim gibi görüyorum :sad1: insanları tandığımı sanıyorum ama tanıyamıyorum :caca: :cildir:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: burcum - 12 Ağustos , 2012, 14:08:36
safım herkese çabuk inanır herşeyimi paylaşırım sonra da darbeleri yerim en nefret ettiğim huyum bu herkesi kendim gibi görüyorum :sad1: insanları tandığımı sanıyorum ama tanıyamıyorum :caca: :cildir:

ayyy nükü sanki beni anlatmışsın  :-\

biri bişi desin altında başka bişi hayatta aramam. inanırım...

pimpirikli ve mükemmeliyetçi olmam da kötü  :-\

meryemcce

Alıntı yapılan: laracroftt - 04 Ağustos , 2012, 22:43:10
Herseyı kafama takıp kurup kurup kendımı hasta etmekten nefret edıyorum   :BangHead:

O anda soylemem gereken seyı soyleyemeyıp sonradan aklıma gelmesınden de nefret edıyorum  :cildir:

laracroft sanki beni tarif ettin.merak ediyorum bu huyun bebeğinde de geçti mi :) ben çok merak ediyorum acaba bebeğimde benim gibi mi olur  :k06:
Ben bir daha dünya'ya gelirsem lütfen bazıları gelmesin

melek100lü

aynı dert bendede var  :BangHead: :BangHead:

bide sürekli empati kurduğum için  çokda kızamıyorum karşımdaki insanlara ama insanlar çok

rahat kırabiliyorlar  :violent1: :violent1: :violent1:

SABIRTAŞI

AY NEN CANIM BENDE SENİN GİBİYİM....
ÇOK ÇABUK KANIYORUM HERKESE İYİ DİYORUM İYİ DEDİKLERİMDEN YİYORUM HEP DARBEYİ.....
VE EN SEVMEDİĞİM HUYUMDAN BİRİSİDE BİRİSİ CANIMI ÇOK YAKSADA HEMEN AFFEDİYORUM..... :-\ :-\

bnsroni

๑ஐtek tabancaஐ๑

valla cnm öyle güzel özet geçmişsinki diyecek bişi bulamıyorum tam beni tarif etmişsin bende söylemem gerektiği zaman aklıma gelmez sonrada düşün düşün şunu şöyle deseydim bunu böyle deseydim hazır uykularımda kaçar sabahlarım   :BangHead:  :BangHead:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

@Melek Yüzlüm@

aynen bendeee böyleyimmmm artık herşeyi sölemek istiyorum onlar bana söyleyebiliyorr yaa