17 Mayıs , 2024, 02:56:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

RÜYAMIN OLMA İHTİMALİ NEDİR SİZCE?

Başlatan cute552, 02 Ağustos , 2012, 17:24:20

« önceki - sonraki »

cute552

merhaba kızlar nezamandır düşünüyorum ve bugün hesap yaptım ben hamile kalıdığımı bilmeden 1-2 gün önce bir rüya görmüştüm gri renkte giyimli çarşaflı kadınlar vardı yüzlerini görmedim bitanesi senin bura olmaman lazım dedi gel seni burdan çıkartayım dedi seni görmesinler dedi ve sonra beni eşik gibi bi yerden geçiricekti ve etrafta çarşaflı kadın çoktu dur dedi ayaklarının izi belli olmasın sanki beni birilerinden korur gibiydi sonra arka belimden karnıma doğru uzandı ayagımın izi belli olmasın diye beni nasıldır bilemem geçiricekti karnıma dokunur dokunmaz duraksadı geri çekildi bana doğru 8 ay 10 günü bekle dedi ve daha bişey daha söyledi ama onu hatırlamıyorum sonra uyandım baya etkisinde kaldım anneme anlattım hamile olmayasın dedi daha adetime 1-2 gün vardı sonra adetim 1 gün geçince ertesi gün test aldım pozitif çıktı pazar günüde acile gidip kan tahlili yaptırdım orda doktor 14 günlük 2 haftalık dedi yani tamda eşimle birlikte olduğum güne denk geliyor kendimi biliyordum esas konu olan şimdi rüyamda gördüğüm tarihi hamileliğimi öğrendiğim güne ekliyorum ve kasımın 9 na denk geliyor yani 38 haftaya normalde 40 haftam 24 kasım olarak çıkıyo ultrasonda bebeğin dogumu rüyamda haberci rüya olarak bana söylenmiş olabilirmi mümkünmü olursada 38 hafta dogum için erken değilmi bebek için yorumlarınızı bekliyorum

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

Hayırlara çıksın inşallah PEYGAMBER EFENDİMİZ s.a.v.  övdüğü düşlerden olsun  :amin: :amin:

KIZLAR ÇOK VAKTİNİ BEKLEMEDİĞİ İÇİN OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM CANIM  :dontknow:

Balböceği

yok canım erken Değil illa 40 hafta dolacak diye bisey yok.

Bende 37 bitti 38. Haftada dogum yaptım, rüyanda çıkabilir :) hayırlısı olsun. :)  

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Ağustos , 2012, 17:32:46
Hayırlara çıksın inşallah PEYGAMBER EFENDİMİZ s.a.v.  övdüğü düşlerden olsun  :amin: :amin:

KIZLAR ÇOK VAKTİNİ BEKLEMEDİĞİ İÇİN OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM CANIM  :dontknow:
inşallah canım ama işte 38 hafta çok erken olmuyormu solunum yapabilmesi için

melek100lü

HAYIR CANIM ERKEN DEĞİL   NEZ 1 AY ERKEN DOĞURDU MAAŞALLAH  :amin: :nazar:

SAĞLIĞI YERİNDE  YANİ GELİŞİMİ ÇOK ÖNEMLİ  ERKEN DOĞAN BEBEKLERDE

BENİM KIZ KARDEŞİMDE 3 HAFTA ERKEN DOĞURMUŞTU KIZINI  :amin: :nazar:

cute552

hayırlısı artk erken diye korkmuştum bakalım rüyam gerçek olucakmı hamile olduğumun habercisi olmuştu tarihe hiç dikkat etmemiştim

melek100lü

SEMACIM KIZÇEN HAYIRLI VAKİTTE SAĞLICAKLA GELSİN DÜNYAYA   :amin: :amin: :amin:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Bende kızımı 37+3 te doğum yaptım bisorun çıkmadı şükür hayırlısı olsun

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Ağustos , 2012, 17:48:08
SEMACIM KIZÇEN HAYIRLI VAKİTTE SAĞLICAKLA GELSİN DÜNYAYA   :amin: :amin: :amin:
amin canım hep öyle dua ediyorum kendimede hamile olanlarada bol bol sütüm olsun normal doğum yapayım kızımda sağlıkla dünyaya gelsin diye inşallah allah dualarımı kabul eder  :amin: